Хмельницький матиме нового побратима за кордоном |
Понеділок, 28 листопада 2016, 19:14 |
Співпрацюватиме наш обласний центр із Влоцлавеком, що у Польщі, місто належить до Куявсько-Поморського воєводства. З метою підписання листа про наміри співробітництва сьогодні Хмельницький відвідали віце-губернатор воєводства Славомір Копищ, міський голова Влоцлавека Марек Войтковскі, представники бізнесу, фермери, представники промисловості та керівництво місцевого індустріального парку.
"Сьогодні ми підписали договір про співробітництво і партнерство між нашими містами - Влоцлавеком та Хмельницьким, а далі вже буде відбуватися зустріч бізнесових кіл і вироблення чітких пропозицій щодо можливої взаємодії. Очікуємо, що ми зможемо співпрацювати у сфері бізнесу, освіти (така співпраця уже розпочалася, упродовж цього літа Куявсько-Поморське воєводство приймало хмельницьких дітей на екскурсії та відпочинок), а також у галузях спорту та культури", – розповів очільник міста Олександр Симчишин.
![]()
Влоцла́век — місто в центральній Польщі над Віслою, адміністративний центр Влоцлавського повіту. В Україні місто вже має побратима - Ізмаїл.
![]() ![]() ![]() ![]() |
(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет |
E-mail: |
Поштова адреса: вул. Гагаріна, 3 м. Хмельницький 29013, Україна тел./факс: (0382) 76 45 02 |