Developed by JoomVision.com

OSBB



Курс долара
29 жовтня Україна перейде на “зимовий час”
Четвер, 26 жовтня 2017, 13:43
altУ неділю, 29 жовтня, українці переходять на “зимовий час”. О 4-ій годині ранку стрілки годинників слід перевести на годину назад.
Перехід здійснюють відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 509 від 13 травня 1996 року "Про порядок числення часу на території України".
 
Запрошуємо хмельничан взяти участь у покладанні квітів, присвяченому Дню вигнання нацистських окупантів
Четвер, 26 жовтня 2017, 11:45
alt28 жовтня Україна вшановуватиме 73-тю річницю вигнання нацистських окупантів з України. У Хмельницькому, як і в інших містах України, проводитимуться меморіальні заходи.
Закликаємо хмельничан вшанувати воїнів, які віддали свої життя, виборюючи для нас мирне майбутнє.
Покладання квітів відбудеться 27 жовтня о 10.00 на Військовому кладовищі.
 
Оголошення про конкурс на заміщення посади директора Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи
Четвер, 26 жовтня 2017, 11:05

Хмельницька міська рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи.

Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, вільне володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними рисами, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Обмеження щодо кандидатів: керівником комунального закладу культури не може бути призначена особа, яка за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому порядку, або на яку протягом останнього року накладалось адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління державним чи комунальним закладом культури, а саме центрального органу виконавчої влади, органу влади Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

 

Детальніше...
 
Хмельницький міський голова у п’ятірці лідерів за виконанням передвиборчих обіцянок
Четвер, 26 жовтня 2017, 10:13
altДва роки тому в Україні відбулися місцеві вибори. Аналітичний портал «Слово і Діло» провів моніторинг виконання передвиборчих обіцянок міських голів обласних центрів країни.
У виданні зазначають, що аналітики порталу брали до уваги виключно програмні обіцянки мерів. Хмельницький міський голова Олександр Симчишин опинився на четвертій позиції. Із 13 програмних обіцянок наразі виконано 5, ще 7 у процесі реалізації. 
Детальніше...
 
Відбулась колегія управління охорони здоров’я
Четвер, 26 жовтня 2017, 09:59
altДнями у Хмельницькому міському протитуберкульозному диспансері відбулася колегія управління охорони здоров’я міської ради, присвячена підсумкам роботи галузі медицини за 9 місяців цього року. У ході засідання відзначалося, в усіх міських поліклініках, включаючи стоматологічну, та двох центрах первинної медико-санітарної допомоги впроваджено електронний запис пацієнтів на прийом до лікаря через систему MEDIСS. Проведено значну підготовчу роботу для створення електронного реєстру пацієнтів: посімейні журнали дільничних лікарів є в електронному вигляді. Цьогоріч міські заклади охорони здоров’я функціонували за значної підтримки Хмельницької міської ради. Майже 20 млн. грн. виділено на закупівлю обладнання, проведення капітальних ремонтів приміщень та благоустрою прилеглих територій, 30 млн. грн. виділено на медикаменти, у тому числі на закупівлю лікарських засобів для невідкладної медичної допомоги. Докладніше тут.
 
3 листопада у Хмельницькому відбудеться черговий земельний аукціон
Четвер, 26 жовтня 2017, 08:36
alt3 листопада 2017 року об 11.00 у торговому залі товарної біржі «Подільська» (вул. Героїв Майдану, 10) розпочнуться земельні торги у формі аукціону з продажу права оренди земельних ділянок у м. Хмельницькому.
На торги виставляється право оренди 5 земельних ділянок.
З переліком земельних ділянок та умовами участі у торгах можна ознайомитись тут.
 
Підсумки чергової 18-ої сесії Хмельницької міської ради (Відео)
Середа, 25 жовтня 2017, 17:20

altПонад шістдесят питань порядку денного, серед яких зміни до бюджету на 2017 рік. Депутати перерозподілили близько 150 мільйонів гривень, з яких майже 14 млн грн субвенції з державного бюджету. Фінансову підтримку за відповідною програмою отримають і місцеві військові частини: 1,5 млн грн виділено для потреб 8-го полку спецпризначення та 140-го центру спецоперацій. Детальніше. 

 
Запрошуємо підприємців, місцевих виробників та майстрів долучитися до Різдвяного ярмарку
Середа, 25 жовтня 2017, 14:35
altЗ 10 грудня 2017 року до 20 січня 2018 року у Хмельницькому на майданчику поблизу кінотеатру імені Т. Шевченка діятиме Різдвяний ярмарок.
Управління торгівлі збирає заявки від підприємців на участь у ярмарку. Для цього необхідно заповнити анкету або звернутися в управління торгівлі (вул. Грушевського, 88) за телефонами: (0382) 79-46-01, 65-11-41.
Ми готові розглянути усі пропозиції, особливо це стосується народних майстрів, кондитерів та місцевих виробників.
 
Серцем до Шевченка
Середа, 25 жовтня 2017, 11:24
alt21 жовтня у гімназії № 2 міста Хмельницького проведено міський етап VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. 204 учні 5-11-х класів закладів загальної середньої освіти міста мали можливість перевірити свої знання, відчути власну причетність до великої когорти шанувальників творчості Кобзаря. Переможцями стали: Студенець Марина, учениця 11 класу НВК № 7 (вчителі: Собко О.П., Копія В.В.); Гошовська Катерина, учениця 10 класу СЗОШ № 27 (вчитель Павлунік Г.П.); Савчук Вікторія, учениця 9 класу колегіуму імені Володимира Козубняка (вчитель Глега Л.М.); Янчук Дарина, учениця 8 класу ЗОШ № 24 (вчитель Федорова Н.Д.). Докладніше тут.
 
У Хмельницькій міській поліклініці №2 створений спеціалізований психіатричний кабінет
Середа, 25 жовтня 2017, 10:04
alt«Кабінет розладів, пов’язаних зі стресом та медико-психологічної реабілітації їх наслідків» створений з метою надання психолгічної допомоги особам, що страждають на психічні розлади, пов’язані з дією стресових  факторів та для покращення їх подальшої адаптації в суспільному житті та попередження розвитку психічних захворювань. Звернутися до психіатра можуть усі жителі міста, які потребують цього виду допомоги. Люди з проблемами психічного здоров’я переважно отримують лікування в психіатричних стаціонарах, можливості амбулаторної допомоги використовуються не в повному обсязі, тому ідеєю створення такого кабінету було саме надання амбулаторної допомоги особам, що її потребують. Кабінет забезпечує надання психіатричної, психотерапевтичної, психологічної допомоги хворим на післястресові розлади, проведення роботи щодо профілактики поширення післястресових та психосоматичних розладів, проведення психокорекційної та психотерапевтичної роботи з учасниками АТО та їх родинами. Докладніше тут.
 
Влада допомагає бізнесу
Середа, 25 жовтня 2017, 09:52

altПро місцевих виробників дбають у міській раді. На їх підтримку депутати передбачили у бюджеті один мільйон гривень. За ці кошти підприємцям відшкодовуватимуть відсотки за кредити, залучені для реалізації інвестиційних проектів. Компенсацію видаватимуть на умовах конкурсного відбору. Докладніше тут.

 
Розвиток міста та добробут хмельничан напряму залежать від дотримання трудового законодавства (Відео)
Вівторок, 24 жовтня 2017, 16:38

altСтало доброю традицією проводити Форум-нараду за участю членів комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та робочої групи зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати з роботодавцями міста на території одного з підприємств Хмельницького. Цього разу це було приміщення «Хмельницького заводу ковальсько-пресового устаткування «Пригма-Прес». Детальніше. 

 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 296

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02