Developed by JoomVision.com
Природа – для води, вода – для життя
Четвер, 22 березня 2018, 17:13
altЩороку, 22 березня, починаючи із 1993 року, у світі відзначають Міжнародний день водних ресурсів, головна мета якого — привернення уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.  З цієї нагоди у приміщенні Хмельницького обласного управління водних ресурсів під гаслом “Природа для води” відбувся круглий стіл за участі начальника відділу техногенно-екологічної безпеки, використання водних ресурсів та моніторингу вод Михайла Молчанова, який виступив із доповіддю про воду у природі та її використання, голови Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської екологічної ліги Наталії Міронової, яка у виступі звернула увагу до екологічних проблем річок басейну Дніпра на Хмельниччині, головного технолога МКП “Хмельницькводоканал” Петра Дзюблюка, який ознайомив присутніх із проектом Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення та відзначив важливість їх прийняття на місцевому рівні. Докладніше.
 
 
 
Відкриття виставки харківської школи фотографії «Політика тіла»
Четвер, 22 березня 2018, 16:54

alt27 березня у арт-галереї Maslo відкриється виставка світлин із блоку харківської школи фотографії, котрі перебувають у колекції Тетяни та Бориса Гриньових. Сьогодні харківська фотографія має свою впізнавану естетику і вже майже півстоліття є впливовим та важливим художнім явищем в українському та пострадянському мистецтві. Проект «Політика тіла» – це фотографічна історія про виокремлення індивідуального із площини колективного крізь зображення людського тіла. Поняття «політики тіла» Мішеля Фуко стало лейтмотивом до переосмислення наготи і права на неї в радянському та пострадянському суспільстві крізь практику авторів харківської школи фотографії/

Відкриття експозиції 27 березня о 18:00, арт-галерея Maslo (вул. Старокостянтинівське шосе, 20/3).
Вхід вільний.
18+
 
Відбудеться засідання постійної комісії
Четвер, 22 березня 2018, 15:29

hmlvufe6llu 14743555619523 березня о 10.30 в сесійній залі міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Детальніше...
 
З головами ОСББ обговорили можливість долучення до єдиної міської системи «Безпечне місто»
Четвер, 22 березня 2018, 15:22
altНа виробничій нараді з головами ОСББ, котре пройшло під головуванням керуючого справами виконкому Юлії Сабій, обговорили питання безпеки хмельничан. Наразі Хмельницька міська рада спільно з поліцією працює над спільним проектом, так зване «Безпечне місто». За кошти міського бюджету уже куплено та встановлено 33 камери відеонагляду, до кінця року заплановано закупити близько ста камер. Усі вони об’єднані у єдину систему, доступ до якої має лише поліція міста. Чимало багатоповерхових будинків також має встановлені відеокамери, тому директор комунального підприємства «Хмельницькінфоцентр» Сергій Матвійчук запропонував головам ОСББ долучити камери, котрі встановлені на їх будинках чи у під’їздах, до загальної міської системи. Передовсім це дозволить убезпечити мешканців будинку від непроханих гостей, злодіїв тощо, а у разі неприємних ситуацій - швидше виявити злочинців. Докладніше.
 
Триває робота над розробкою програми зайнятості населення міста на 2018-2020 роки
Четвер, 22 березня 2018, 11:26
altРозпорядженням Хмельницького міського голови Олександра Симчишина створено робочу групу з розробки проекту Програми зайнятості населення міста Хмельницького на 2018-2020 роки, яку очолив заступник міського голови Андрій Бондаренко. Вчора відбулося її перше засідання. Проект спрямований на забезпечення запобігання масовому безробіттю, кількісну і якісну збалансованість ринку праці, вжиття комплексу заходів щодо сприяння працевлаштуванню шляхом здійснення активної політики на ринку праці і надання соціальної та матеріальної підтримки громадянам, які потребують соціального захисту. Як зазначалося у ході засідання, нова Програма зайнятості населення вирізняється від попередньої тим, що у ній передбачені заходи стосовно працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та демобілізованих учасників антитерористичної операції, які потребують адаптації до мирного життя. Члени робочої групи не лише обговорили проект майбутньої програми, але й підбили підсумки попередньої Програми зайнятості населення міста, розрахованої на 2015-2017 роки. Докладніше.
 
Питання створення об`єднаної територіальної громади із центром в місті Хмельницькому обговорили на інформаційному депутатському дні
Середа, 21 березня 2018, 19:22

altНа обговорення були запрошенні сільські голови Шумовець, Довидковець, Пирогівець, Шаровечки та представники Шумовецької територіальної громади.
Думки в депутатів розійшлися: Лев Бірюк та Олександр Василишин підтримали ініціативу про об’єднання, а от Анатолій Собко був набагато більш обережний щодо цього питання. Але усі одностайно погодилися з думкою  Ірини Ковальчук, що спершу потрібно зробити усі необхідні фінансові підрахунки та вивчити думку населення. Тому було прийнято рішення про створення відповідної робочої групи для вивчення даного питання, до складу якої увійдуть депутати міської ради та сільські голови. Також під час засідання заслухали звіти керівників профільних управлінь про виконання галузевих програм: Програми охорони довкілля міста Хмельницького на 2016-2020 роки та Програми утримання та розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Хмельницького на 2017-2020 роки. Детальніше. 

 
Круглий стіл «Громадський бюджет у містах та громадах Хмельницької області. Виклики та можливості»
Середа, 21 березня 2018, 17:32
altУ приміщенні Хмельницької міської ради пройшов круглий стіл «Громадський бюджет у містах та громадах Хмельницької області. Виклики та можливості».
Зокрема у Хмельницькому з 2016 року діє програма «Громадські ініціативи та Програма бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі), який було запроваджено у 2017 році. Кардинальна різниця між проектами полягає у тому, що переможців у «Громадських ініціативах» визначає конкурсна комісія, у Бюджеті участі проходить голосування (через інтернет або у Центрах надання адміністративних послуг). Про особливості реалізації проектів у Хмельницькому розповіла начальник управління економіки Оксана Новодон. Детальніше.
 
Питання проведення місячника благоустрою у Хмельницькому обговорили з головами квартальних комітетів
Середа, 21 березня 2018, 13:11
alt
У Хмельницькому біля сміттєвих майданчиків встановлюють камери відеоспостереження. Таким чином комунальники прагнуть вплинути на хмельничан, які викидають сміття поза контейнерами. За допомогою відеокамер слідкують і за жителями міста, які виносять на майданчики негабаритне сміття (старі меблі, сантехніку, будівельне сміття). Одна з них встановлена на вулиці Пересипкіна. В режимі онлайн слідкують за людьми, які порушують правила благоустрою та викидають непотріб будь-де. Їм виписують протоколи та надсилають їх поштою.  Про це йшлося на виробничій нараді з головами квартальних комітетів міста. Участь у зібранні також взяли секретар міської ради Михайло Кривак, заступник міського голови Анатолій Нестерук, керуюча справами виконавчого комітету Юлія Сабій, керівники управління екології та контролю за благоустроєм міста, управління житлово-комунального господарства, департаменту архітектури, містобудування і земельних ресурсів. Докладніше.
 
Тематичні семінари, присвячені особливостям роботи з інтернет-ресурсами
Середа, 21 березня 2018, 10:42

altГромадська організація «Сучасна Україна» спільно з командою компанії Devloop на волонтерських засадах провела практичний семінар задля розвитку і впровадження сучасних технологій та зручних рішень для працівників Хмельницької міської ради. Хлопці поділилися новими знаннями та досвідом, надали практичні поради щодо того, як полегшити роботу завдяки доступним інтернет-ресурсам. Детальніше. 

 
Робота над покращенням показників прозорості Хмельницької міської ради
Вівторок, 20 березня 2018, 18:57

altПитання прозорості, відкритості та підзвітності влади було одним з ключових пунктів передвиборчої програми міського голови Олександра Симчишина. За більш ніж два роки роботи на посаді він уже встиг реалізувати не один проект, що робить інформацію доступнішою: сервіс "Відкрите місто", "Відкритий бюджет", електронні способи комунікації з мешканцями, публічні звіти про роботу в прямих ефірах тощо. За дослідженням компанії Transparency International Ukraine Хмельницький посів 14 місце у рейтингу прозорості міст. Для того, щоб у майбутньому бути максимально прозорими та доступними, тут вирішили врахувати помилки та виправити їх. Детальніше. 

 
Міжнародний досвід спортсменів ДЮСШ № 1
Вівторок, 20 березня 2018, 18:28

altЗ 12 до 15 березня 2018 року вихованці ДЮСШ № 1 відділення баскетболу та вихованки відділення гандболу на чолі з тренерами-викладачами Лозінським С.В. та Заспою К.Л. побували у столиці Польщі – Варшаві. Юні спортсмени взяли участь у міжнародних турнірах з баскетболу та гандболу, водночас обмінялися ігровим досвідом та традиціями наших країн. Протягом трьох днів наші спортсмени змагались за високі нагороди турніру. У підсумку вихованці ДЮСШ № 1 відділення баскетболу здобули золоті нагороди турніру. Детальніше. 

 
Гаряча вода з міні-котельні
Вівторок, 20 березня 2018, 15:26
altБудинкам – теплові пункти. Іще один відреконструйований запрацював в самісінькому центрі міста, на Проскурівського підпілля, 25. Обслуговує кілька багатоповерхівок та два дошкільних заклади. Завдяки сусідству ЦТП із будинками, гаряча вода без особливих температурних втрат потрапляє до помешкань городян. Докладніше - у сюжеті МТРК "Місто".
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 353

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02