Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара
Відбудеться засідання постійної комісії
Середа, 04 травня 2016, 17:50

6 травня о 10.00 в зеленій залі міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 
«На тернистому шляху до істини»
Середа, 04 травня 2016, 16:52
altПід такою назвою 5 травня о 16.00 у бібліотеці-філії №8, за адресою: вул. Кармелюка, 8 (мікрорайон Озерна), відбудеться друге засідання суспільно-літературної студії, присвячене 60-річчю Павла Гірника – поета, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка.
Захід проходитиме у формі полілогу про творчість Павла Гірника.У програмі: спілкування з Павлом Гірником; слово - пошанування творчості поета; вітання від подільських письменників; літературно-музична композиція; ознайомлення з книжково-ілюстративною виставкою-портретом «Гармонія, в якій живуть слова».
Організаторами заходу виступили управління культури і туризму Хмельницької міської ради, хмельницька міська централізована бібліотечна система, бібліотека-філія №8, обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, подільські письменники.
Детальніше...
 
Доброволець Корпусу Миру працюватиме у Хмельницькій міській раді
Середа, 04 травня 2016, 15:15
altПро позитивне рішення сьогодні повідомила регіональний директор Корпусу Миру Сполучених штатів Америки в Україні Наталія Пономарчук. Нагадаємо, що Хмельницька міська рада подала заявку на участь у Проекті розвитку громад Корпусу Миру США. Доброволець допомагатиме громаді розвивати важливі галузі життєдіяльності міста, стати більш економічно та соціально стабільною. На сьогодні у Хмельницькому вже є родина, яка готова прийняти в своїй оселі іноземного гостя для проживання. Корпус Миру – неполітична, нерелігійна організація. Це частина американської дипломатичної місії в Україні.
Детальніше...
 
Земельний аукціон приніс місту більше 6,5 млн. грн.
Середа, 04 травня 2016, 12:41
altЗа результатами земельного аукціону, який тривав у Хмельницькому 28 і 29 квітня, право оренди на 15 земельних ділянок різного призначення продано за 3,3 млн. грн. Враховуючи те, що переможці торгів зобов’язані сплатити до бюджету подвійну вартість лотів (платіж за право оренди та платіж за перший рік оренди), невдовзі міська скарбниця може поповнитись додатковими майже 6,5 млн. грн. «Відновлена практика виправдала себе. Витратити кошти буде на що — маємо немало галузей, що потребують додаткового фінансування, – зазначив міський голова Олександр Симчишин. - Твердо переконані, що кожен клаптик землі міста має приносити Хмельницькому максимальний прибуток. Тому земельні аукціони будуть проводитися реґулярно і прозоро. У майбутньому, щоб уникнути непорозумінь і максимально широко надати інформацію про кожну з ділянок, які будуть продаватися, публічно представлятимемо їх громадськості, відповідатимемо на всі запитання. Всім учасникам аукціону дякуємо за конкурентну боротьбу. Було справді цікаво!».
Детальніше...
 
Відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Ігоря Мельничука з виборцями округу №16
Середа, 04 травня 2016, 09:43

Мельничук

5 травня о 16:00 в приміщенні Центру національного виховання учнівської молоді (вул.Курчатова,1б), відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Ігоря Мельничука з виборцями свого округу.
 
На зустріч запрошуються мешканці будинків, розташованих за адресами:
вул. Вишнева; вул. Транспортна; вул. Чкалова,13–13/1, 15, 17Б–17/1; вул. Вокзальна; вул. Декабристів; вул. Леха Качинського; вул. Стецька (колишня вул.Островського); вул. Степанкова (колишня вул. Пархоменка); вул.Саварчука, прв.Транспортний; прв. Шкільний; проїзд Вишневий; проїзд Геологів; вул. Курчатова, 1В–1Д, 1З, 1/3; вул.Проскурівського підпілля, 215; прв.Клубний.
 
ХКП «Електротранс» продовжує вивчати доцільність нічних тролейбусних маршрутів до 1 вересня
Середа, 04 травня 2016, 09:20
altТаке рішення ухвалив виконавчий комітет Хмельницької міської ради. Згідно з документом управління транспорту та зв’язку спільно з Хмельницьким комунальним підприємством «Електротранс» до 1 вересня цього року вивчатиме попит населеня міста на нічні пасажирські перевезення електричним транспортом шляхом проведення обтеження пасажиропотоків тимчасової мережі тролейбусних маршрутів, які працюватимуть у нічний час. Нагадаємо, нічні пасажирські перевезення електричним транспортом запроваджено з 1 лютого поточного року. Наразі діють три таких маршрути. Впродовж трьох місяців, від 1 лютого до 1 травня, відповідно до рішення виконавчого комітету, проводилось обстеження пасажиропотоків, результати якого показали, що за ніч маршртами користуються більше сотні пасажирів.
Детальніше...
 
План заходів департаменту, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на період з 02 до 08 травня 2016 року
П'ятниця, 29 квітня 2016, 12:16
Детальніше...
 
Увага! Формується громадська рада при управлінні освіти Хмельницької міської ради
П'ятниця, 29 квітня 2016, 12:03
altДля налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, врахування громадської думки під час здійснення управлінням освіти Хмельницької міської ради функцій і повноважень з реалізації державної політики в галузі освіти і виховання на території міста Хмельницького, при управлінні освіти створюється громадська рада.
Установчі збори з обрання складу громадської ради при управлінні освіти Хмельницької міської ради відбудуться 20 червня 2016 року.
Документи на реєстрацію для участі у роботі установчих зборів приймаються щоденно, окрім вихідних та святкових днів, з 17-00 до 18-00, до 20 травня 2016 року в управлінні освіти Хмельницької міської ради, за адресою: вулиця Грушевського, 53, кабінет №29, телефон - 79-46-52.
Перелік та зразки оформлення документації подані на сайті управління освіти.
 
Для членів сімей учасників АТО проведено майстер-клас з розпису Великодньої писанки
П'ятниця, 29 квітня 2016, 11:24
altНапередодні світлого свята Великодня у Хмельницькій дитячій музичній школі №2 відбувся майстер-клас з розпису писанок для членів сімей учасників АТО.
Писати писанки – добра традиція українського народу протягом багатьох віків. Важко знайти ще такий вид мистецтва, в якому так яскраво відображаються усі сторони життя народу – історія, звичаї, вірування, естетичні уявлення.
Учасники майстер-класу з писанкарства  дізналися про зміст закодованих символів, пізнали особливості  розпису Великодньої традиційної писанки  та навчилися розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти.
Детальніше...
 
У Хмельницькому запровадили "Громадський бюджет"
П'ятниця, 29 квітня 2016, 11:11

alt

Програма “Громадські ініціативи” м. Хмельницького на 2016-2020 роки, яку було прийнято під час засідання виконавчого комітету 28 квітня, передбачає надання фінансової підтримки громадським організаціям, іншим неприбутковим організаціям та ініціативним групам громадян на реалізацію мікропроектів, спрямованих на розвиток міста у визначених пріоритетних напрямках.

Детальніше...
 
Виконавчий комітет погодив План дій зі сталого енергетичного розвитку м. Хмельницького на 2016-2025 роки
П'ятниця, 29 квітня 2016, 10:47
altВчора, 28 квітня, члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради вирішили винести на розгляд сесії міської ради План дій зі сталого енергетичного розвитку м. Хмельницького на 2016-2025 роки.
Розробляли документ фахівці Всеукраїнської благодійної організації «Інститут місцевого розвитку» в рамках Проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» у співпраці з робочою групою м. Хмельницького, до складу якої увійшли представники дорадчого комітету з питань сталого енергетичного розвитку м. Хмельницького.
Детальніше...
 
Хмельничани отримали можливість перевести садові будинки у житлові
П'ятниця, 29 квітня 2016, 10:28
altВиконавчий комітет Хмельницької міської ради ухвалив рішення про переведення за заявами мешканців садових будинків у житлові. Відтепер люди, що там мешкають, матимуть право зареєструватися за адресами будинків, отримати пільги тощо.
Нагадаємо, для того, щоб перевести садовий будинок у житловий необхідно, щоб власник або уповноважена ним особа подала до Центру надання адміністративних послуг такі документи:
 - копію документа про право власності на дачний чи садовий будинок, засвідчену в установленому порядку;
 - письмову згоду співвласників (за наявності) на переведення такого будинку в житловий;
- звіт про проведення технічного огляду дачного чи садового будинку із висновком про його відповідність державним будівельним нормам.
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 201 з 261

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02