Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

Звіт міського голови Олександра Симчишина за другий рік роботи на посаді

  

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

    

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Звіт про виконання бюджету за 2017 рік

  

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

  

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

 

 Транспортна мережа міста 2018

 

 

Графіки руху тролейбусів: будні днівихідні днінічних тролейбусів 

Графіки руху автобусів: будні дні

Схема руху транспорту на 2018 рік (тролейбуси) - карта

Схема руху транспорту на 2018 рік (автобуси) - карта

 

ЗВІТ депутата міської ради ПРЯДУН Тетяни Олександрівни перед виборцями
Понеділок, 21 листопада 2016, 15:02

Прядун

22 листопада 2016 року о 17.00 в приміщенні ВПУ №25 за адресою: прс.Миру, 61/3 відбудеться звіт депутата міської ради ПРЯДУН Тетяни Олександрівни перед виборцями за участю відповідальних працівників міськвиконкому.

 

Запрошуються виборці:

вул.Бандери,36,38 (вул.Рибалка)

вул.Миколи Федунця

вул.Мирного,5–11

вул.Озерна,6/2А–8

прс.Миру,51–51/2,53–53/1,55–55/1,57–57/4,59–59/11,60/4,61,61/1,61/1А–61/3,61/3Б–62,62А,62Б–62/1,62/1А,62/2–63,63/1–63/3,64–64/2,66,68,70–70/3

 
«Майдан, що змінив Україну»
Понеділок, 21 листопада 2016, 12:38
alt
У рамках відзначення Дня Гідності та Свободи 21 листопада о 18.00 у Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького відбудеться художньо-публіцистична акція «Майдан, що змінив Україну».
Під час заходу відбудеться офіційна церемонія вручення свідоцтв про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» та нагрудних знаків членам сімей 25 хмельничан, які загинули у ході російсько-української війни. Кожній сім’ї також буде надано грошову винагороду у розмірі 20 мінімальних заробітних плат. 8-ми Героям-хмельничанам буде вручено Почесні відзнаки міської громади «Мужність і відвага»,трьом з яких - посмертно. Відбудеться патріотично-мистецьке дійство на пошану Героїв.
Запрошуємо громадськість міста взяти участь у заході та вшанувати пам’ять хмельничан, які віддали своє життя заради майбутнього нашої держави.
Детальніше...
 
21 листопада 2013 року - переломний день в історії України
Понеділок, 21 листопада 2016, 12:25
altХто зна, можливо саме з цієї дати колись історики рахуватимуть вік справжньої незалежності України. Сьогодні вранці хмельничани разом із представниками влади міста та області поклали квіти до Стели Героїв та меморіальної дошки Небесній Сотні. Без оркестрів, офіційних виступів та музичних номерів... Мовчки схиливши голови у повазі та скорботі...
«Коли наступає 21-22 листопада, я переживаю специфічні, ні з чим не порівняні емоції. Дійсно, три роки тому, 22 листопада, я був серед тих людей, які першими вийшли сюди, аби змінити країну заради дітей і внуків, - каже міський голова Олександр Симчишин. – Я стовідсотково впевнений, що це все було не дарма, хоч багато хто говорить, що революція нічого не дала. Вона дала: вона змінила свідомість значної частини людей. Звісно, залишилися такі, які голосують не серцем, а за гречку. Якщо змінюється кілька посадовців, зміни не відчутні, має змінитися все суспільство. Я переконаний, що своїх 40 років з випробуваннями ми змушені пройти. Такий шлях проходили всі сильні держави».
Детальніше...
 
Запрошуємо хмельничан на презентацію фотоальбому, присвяченого творчості Михайла Андрійчука
Понеділок, 21 листопада 2016, 12:20
alt
22 листопада о 16.00 у виставковій залі Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва (вул. Проскурівська, 65) відбудеться презентація фотоальбому «Лінії долі», присвяченого творчості нашого земляка, заслуженого художника України Михайла Омеляновича Андрійчука, виданого цієї осені за сприяння Хмельницької міської ради та особисто міського голови Олександра Симчишина. Подія відбуватиметься на тлі робіт старійшини образотворчості Хмельниччини, виставка яких нараховує понад півсотні творів, виконаних в різні роки, що знайшли своє відбиття на сторінках фотоальбому. Михайлові Андрійчуку 21 листопада виповнюється 89 років, але не зважаючи на свій солідний вік, Михайло Омелянович сповнений сил, снаги й натхнення на створення нових цікавих творів.
Детальніше...
 
До уваги керівників громадських об’єднань та інших неприбуткових організацій!
Понеділок, 21 листопада 2016, 11:31
alt13.07.2016 постановою Кабінету Міністрів України № 440 затверджено Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру. Згідно вказаного Порядку усі неприбуткові організації у строк до 01.01.2017 повинні привести свої установчі документи у відповідність з вимогами, встановленими пунктом 133.4 статті 133 Податкового кодексу України. У разі невиконання вказаної вимоги неприбуткові організації, які до 01 січня 2017 року не привели свої установчі документи у відповідність з вимогами Податкового кодексу України, та не надали копії таких документів контролюючому органу, виключаються після 1 січня 2017 року з Реєстру неприбуткових установ та організацій. Таким чином, з метою виконання вказаної вимоги закону, усі громадські об'єднання, політичні партії, творчі спілки, професійні спілки, їх організації та об'єднання, організації роботодавців та їх об'єднання, які діють на підставі власних установчих документів та мають на меті збереження статусу неприбуткової організації повинні привести свої статути та положення у відповідність з вимогами Податкового кодексу України.
Детальніше...
 
Скажи «Ні» – зарплаті в тіні
Понеділок, 21 листопада 2016, 10:29
alt«Тіньова» зайнятість і «тіньова» заробітна плата (так звана „зарплата в конвертах”) – явища, які, на жаль, міцно увійшли в наше життя та набули великих масштабів. Це не лише серйозна соціальна, але й економічна проблема. Управління праці та соціального захисту населення, за ініціативи управління Пенсійного фонду Ураїни у місті Хмельницькому провели акцію, метою якої було привернення уваги громадськості до проблем «тіньової» зайнятості. Участь в акції також взяли працівники управління торгівлі міської ради, Державної податкової інспекції у місті Хмельницькому, Хмельницького міського центру зайнятості, управління держпраці у Хмельницькій області, Територіального відділення асоціації платників податків України у Хмельницькій області.
Детальніше...
 
Спортивна галузь розвивається
Понеділок, 21 листопада 2016, 10:11
altУ 2016 році на галузь спорту виділили понад 5 мільйонів гривень, а це вдвічі більше ніж у попередньому. За них у місті облаштовують майданчики зі штучним покриттям. Вперше за останні 60 років привели до ладу стадіон «Локомотив», що у мікрорайоні Гречани. Роботи тривають і на головному стадіоні міста «Поділля».
 
Докладніше – у сюжеті МТРК «Місто».
 
Виїзний прийом громадян проведе секретар міської ради
Понеділок, 21 листопада 2016, 09:28
alt22 листопада в приміщенні навчально-виховного комплексу №23 (вул. Карбишева, 6) відбудеться виїзний прийом з особистих питань мешканців мікрорайону Книжківці.
 
Прийом проведе секретар Хмельницької міської ради - Кривак Михайло Михайлович.
 
Початок о 16.00 год.
 
План заходів департаменту, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на період з 21 до 27 листопада 2016 року
П'ятниця, 18 листопада 2016, 17:13
Детальніше...
 
Міський голова провів прийом громадян
П'ятниця, 18 листопада 2016, 16:24
altСеред перших звернень - прохання від інвалідів по зору 1 та 2 групи- встановити пільгу на комунальні послуги. Наразі такою пільгою вони користуються лише у випадку, коли інвалідність мають обоє з подружжя. Молода хмельничанка проживає в одному з комунальних гуртожитків з маленьким сином. З наближенням морозів постало питання про заміну в кімнаті вікна на сучасне пластикове. Жінка за свої кошти зробити це не в змозі. Міський голова запевнив, що проблема буде вирішена найближчим часом. Багато хмельничан звертаються до міського голови за роз'ясненнями стосовно переведення садівничих будинків у житлові. Дехто під час оформлення документів зустрічається з проблемами.
"Наразі ми відмінили кілька документів, які потрібно було надавати для оформлення такого дозволу, - пояснює Олександр Симчишин.- Залишили лише ті, які вимагає закон. Це має спростити процес оформлення дозволів".
Детальніше...
 
У міській раді побували учні однієї з найдавніших шкіл Хмельницького
П'ятниця, 18 листопада 2016, 15:32
altУ жовтні цього року в Україні відзначалося 140-річчя від дня народження видатного ученого, літературознавця, політичного та державного діяча, першого українського професійного публіциста Сергія Єфремова, який одним з основних завдань своєї діяльності визначав так: «Ми повинні стати українцями… ми мусимо перестати соромитись свого роду, своєї породи, та вернутися до свого коріння і дбати, щоб він мав однакові права з усіма іншими народами у світі». Ім’я Сергія Єфремова носить одна з найдавніших шкіл Хмельницького – навчально-виховне об’єднання №5, якій виповнилося 147 років. Учні саме цього загальноосвітнього навчального закладу разом з директором Світланою Луцьковою та класними керівниками сьогодні побували у міській раді. Цікаву й пізнавальну екскурсію для дітей провела керуюча справами виконавчого комітету Юлія Сабій. 
Детальніше...
 
У музеї історії міста Хмельницького відбулось відкриття виставки «Революція Гідності – символ свободи і духу»
П'ятниця, 18 листопада 2016, 12:41
alt
На виставці представлено унікальні документи, фотографії, на яких навіки закарбовано єдність, мужність, жертовність українців, силу їхньої віри в перемогу, надію на зміни. Також у експозиції представлені особисті речі учасників Майдану - свідоцтва красномовні та важливі для прийдешніх поколінь.
Сповненими патріотизму та надії на майбутнє були слова почесних гостей, які звернулися до присутніх на відкритті виставки. Зі щирою промовою перед присутніми виступила керуючий справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій.
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 202 з 343

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02