Developed by JoomVision.com


Курс долара
Журналістів запрошують до участі у конкурсі!
П'ятниця, 09 грудня 2016, 10:14
altЦього року засновано Національну премію «MEDIA etc.» для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва. «MEDIA etc.» ініційовано та започатковано громадськими організаціями «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо».
До участі у конкурсі запрошуються журналісти, які займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та Інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, що сплачують податки в Україні. За результатами конкурсу лауреати та номінанти будуть нагороджені дипломами, а за кращі роботи буде присуджено 12 премій у розмірі від 4 до 7 тисяч гривень.
Детальніше...
 
Відбулось засідання виконавчого комітету
Четвер, 08 грудня 2016, 19:25
altПонад півсотні питань порядку денного розглянули члени виконавчого комітету на черговому засіданні. Левова частка з них стосувалася галузі культури: змін до статутів музичних, мистецьких та художніх шкіл, запровадження у місті нового туристичного проекту «Екскурсійний автобус». Також членами виконкому було погоджено та внесено на розгляд чергової сесії міської ради проекти Програм розвитку освіти та охорони здоров’я нашого міста на найближчі п’ять років; внесено на розгляд сесії проект рішення щодо доповнення переліку пільговиків, які мають право на безкоштовне харчування у садочках та школах, дітьми тих учасників АТО та переселенцями, які проживають фактично, але не зареєстровані у Хмельницькому (діти хмельничан-учасників АТО таке право отримали ще на початку року), а також дітьми, батьки яких були поранені під час Революції Гідності. Ухвалено ряд інших важливих для життя громади рішень.

Докладніше – у сюжеті МТРК «Місто».

 
Хмельницькі школярі змагатимуться на кращі знання про історію та сучасність місцевого самоврядування у рідному місті
Четвер, 08 грудня 2016, 17:38

alt9 грудня о 14.00 год. у палаці творчості дітей та юнацтва відбудеться другий півфінал міського брейн-рингу «Моя позиція». Учасниками  інтелектуальних змагань стануть команди п’ятикласників СЗОШ №27 ім. Дмитра Іваха, ЗОШ №13 ім. Михайла Чекмана, НВО №5 ім. Сергія Єфремова та Хмельницької гімназії №1 ім. Володимира Красицького. Тема – місцеве самоврядування у Хмельницькому, його історія та сучасність. Учні вказаних шкіл почали ознайомлення із темою під час екскурсій приміщенням міської ради, які проводились впродовж осені поточного року.

 
Турбота про здоров’я школярів – найважливіша складова освітнього процесу
Четвер, 08 грудня 2016, 17:00
altОдним з пріоритетних завдань, над вирішенням яких працює управління освіти міської ради, є формування  освітнього середовища, сприятливого для збереження  здоров’я учасників навчально-виховного процесу, підвищення рівня фізичного виховання, фізкультурно-оздоровчої роботи в загальноосвітніх навчальних закладах.
З цією метою у 2016 році облаштовано спортивний майданчик зі штучним покриттям у НВО №28, завершується облаштування майданчиків у НВК №9 та НВК№7, усім загальноосвітнім навчальним закладам було виділено по 28 тис. грн на закупівлю спортивного інвентарю.
Детальніше...
 
Пенсії підвищено, але не всім
Четвер, 08 грудня 2016, 15:45
altЗ грудня відповідно до Закону України “Про державний бюджет України на 2016 рік” підвищено розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, із 1130 грн до 1247 грн. Це стало підставою для підвищення розмірів виплат, які залежать від прожиткового мінімуму. Однак у деяких пенсіонерів розмір їхньої пенсії залишився на тому ж рівні. Про категорії громадян, яким підвищили виплати, а яким ні, інформує управління Пенсійного фонду України у м. Хмельницькому.
Виходячи із розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність,  перерахунок проведено непрацюючим пенсіонерам. Зокрема, перераховані:
Детальніше...
 
Хмельничани позитивно оцінюють роботу ЦНАП
Четвер, 08 грудня 2016, 12:06
altЗа листопад 2016 року якість наданих послуг оцінили 2940 відвідувачів, з них позитивно – 2902 або 98,71 % від загальної кількості, негативно – 38 або 1,29 % від загальної кількості.
38 негативних оцінки розподіляються наступним чином:
- 8 або 0,27 % від загальної кількості – відділ надання адміністративних та інших послуг управління адміністративних послуг;
- 3 або 0,1 % від загальної кількості – відділ дозвільних процедур управління адміністративних послуг;
- 12 або 0,41 % від загальної кількості – відділ державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців управління з питань реєстрації Хмельницької міської ради;
Детальніше...
 
З нагоди Дня місцевого самоврядування відзначили кращих
Четвер, 08 грудня 2016, 11:33
alt
День місцевого самоврядування - свято кожного, хто так чи інакше долучається до позитивних змін у місті: членів квартальних комітетів та органів самоорганізації населення, депутатів міської ради, працівників органів місцевого самоврядування, усіх небайдужих хмельничан. Саме ці люди працюють над тим, щоб величезна машина життєдіяльності міста працювала без збоїв.
Вчора з нагоди свята у приміщенні Хмельницької дитячої школи мистецтв відбулись урочисті збори та святковий концерт.
Хмельницький міський голова побажав присутнім у залі сил, здоров’я, натхнення та ефективної, плідної праці на користь хмельницької громади.
Детальніше...
 
"Хмельницькводоканал" повідомляє
Четвер, 08 грудня 2016, 10:40
altУ зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації пориву на водопроводі по вул. Героїв Майдану 8 грудня з 10.00 год буде відсутнє водопостачання у житлових будинках на вул. Героїв Майдану, вул. Грушевського, вул. Володимирській та змінено маршрути руху тролейбусів №№ 2а, 9, 10.
Маршрут № 2а курсуватиме через вул. Тернопільську, вул. Молодіжну, вул. Інститутську, вул. Кам’янецьку, вул. Подільську, вул. Свободи, вул. Проскурівську, Старокостянтинівське шосе, просп. Миру, вул. П. Мирного, просп. Миру, Старокостянтинівське шосе, вул. Проскурівську, вул. Свободи, вул. Подільську, вул. Кам’янецьку, вул. Інститутську, вул. Молодіжну, вул. Тернопільську.
Маршрут № 9 – через вул. Довженка, вул. Гарнізонну, вул. Майборського, вул. Чорновола...
Детальніше...
 
Незнищенне товариство
Четвер, 08 грудня 2016, 10:12
altВ історії кожного народу є справжні патріоти, які, об`єднавшись, втілюють в життя його сокровенні надії та прагнення. В Україні таким об`єднанням стало Товариство «Просвіта», якому 8 грудня цього року – 148 років.
Від свого створення на Галичині у 1868 році «Просвіта» поширилась на Велику Україну, Кубань, Зелений Клин… Де б не були просвітяни, вони завжди піклувалися моральним здоров`ям нації: дбали про мову і духовні цінності народу, були провідниками національної ідеї та української державності.
Від 1991 року сповідує заповіді Матері-«Просвіти» Хмельницьке міське Товариство української мови імені Тараса Шевченка «Просвіта» і саме йому належить сьогодні провідне місце у просвітницькій діяльності на Хмельниччині.
Детальніше...
 
У 2016 році у Хмельницькому буде відремонтовано понад 300 під’їздів
Середа, 07 грудня 2016, 16:19
altУ місті активно ремонтуються під’їзди у житлових будинках. Ремонтні роботи виконують працівники житлово-експлуатаційних організацій міста.
За інформацією управління житлово-комунального господарства міської ради від початку року вже відремонтовано 291 під’їзд. За останніх два тижні наведено лад у будинках, розташованих за адресами: вул. Північна, 121, вул. Курчатова, 2, вул. Подільська, 171, Львівське шосе, 55, 43/1, 18/2, вул. Інститутська, 20/2, 17, вул. Пілотська, 7, вул. Козацька, 62, вул. Свободи, 4а, прс. Миру, 76/4, Старокостянтинівське шосе, 16, вул. Залізняка, 22, 30.
Загалом впродовж року заплановано відремонтувати 315 під’їздів.
Детальніше...
 
Хмельничанам призначають житлові субсидії
Середа, 07 грудня 2016, 14:22
alt
Якщо ваші витрати на оплату комунальних послуг перевищують 15% сукупного сімейного доходу – оформляйте субсидію і ви її гарантовано отримаєте. Не встигли оформити субсидію до початку опалювального сезону? Подавайте документи і вам компенсують витрати за сплачені у жовтні та листопаді комунальні платіжки.
Станом на 1 грудня цього року кількість сімей, що отримують житлові субсидії, складає 39115, нараховано з початку року субсидій на житлово-комунальні послуги на суму понад 268 млн грн. Проводиться перерахунок раніше призначених субсидій.
Нагадуємо, документи для призначення субсидії можуть бути подані або надіслані до структурних підрозділів управління праці та соціального захисту населення за адресами:
Детальніше...
 
Відбудеться перший відкритий міський конкурс бандурного мистецтва
Середа, 07 грудня 2016, 12:52
altТворче змагання проходитиме 10 грудня в приміщенні Хмельницької дитячої школи мистецтв “Райдуга”. Конкурс проводиться з метою популяризації серед дітей та молоді національного музичного інструменту - бандури, удосконалення майстерності виконання та підтримки молодих талановитих учнів-бандуристів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів міста. У конкурсних номінаціях: “бандурист-співак”, “бандурист-інструменталіст” та “ансамблі малих форм” змагатимуться діти віком від 6 до 15 років.
Реєстрація учасників о 09:00, початок конкурсних прослуховувань – о 10:00.
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 205 з 353

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02