Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

27 червня 2017 року в 17.00 годині

в залі засідань міської ради по вул.Гагаріна, 3 (2-й поверх)

відбудеться

презентація проекту рішення про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2017 рік.

 

         Запрошуються депутати міської ради, члени виконавчого комітету, головні розпорядники бюджетних коштів, представники громадськості та небайдужі громадяни міста.

 

 

  Увага! Пропозиції нових схем руху громадського транспорту.

Проводиться опитування для формування схем руху громадського транспорту.

Просимо заповнити анкету

 

До уваги громадських організацій, інших неприбуткових організацій та ініціативних груп громадян, діючих на території міста Хмельницького!

 

Запрошуємо долучитися до обговорення пропозиції щодо перейменування парку ім. М. Чекмана

Просимо заповнити анкету

 

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

 

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

 

Малозабезпеченим мешканцям Хмельницького почали допомагати продуктовими наборами
Четвер, 03 березня 2016, 13:18
altВидають їх щоденно у міському територіальному центрі соціального обслуговування. У кошик кладуть крупи, олію, овочі та інші найнеобхідніші продукти. Купують пайки за кошти з міського бюджету.
Докладніше у сюжеті МТРК «Місто.
 
Депутати розпочинають підготовку до чергової сесії
Четвер, 03 березня 2016, 12:31

alt

Уже 9 березня свою роботу розпочнуть постійні депутатські комісії. Першою на засідання збереться комісія з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.
Протягом тижня порядок денний сесії опрацюють решта комісій.
Колегія міської ради відбудеться 14 березня о 15.00 в зеленій залі міської ради.
Нагадуємо, міські обранці готуються до чергової п’ятої сесії міської ради, яка відбудеться 16 березня.
Детальніше...
 
Хмельницька міська рада працює над залученням коштів з альтернативних джерел
Четвер, 03 березня 2016, 10:41
altЗ метою залучення коштів державного бюджету, отриманих від продажу частин установленої кількості викидів парникових газів згідно статті 17 Кіотського протоколу, на реалізацію проекту “Капітальний ремонт внутрішнього освітлення приміщення Хмельницького дошкільного навчального закладу № 46 “Подоляночка” по вул. Завадського, 8/1, в м. Хмельницькому” в сумі 239,848 тис. гривень, направлено заявку Міністерству екології та природних ресурсів України. Для участі на умовах пільгового кредитування у спільному з Європейським інвестиційним банком проекті “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України” Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України подано проекти: 
Детальніше...
 
Хворі отримають матеріальну допомогу
Середа, 02 березня 2016, 17:50
altПо 1500 гривень з бюджету міста отримає кожен містянин, що проходить процедуру гемодіалізу. Таке рішення прийняли члени виконавчого комітету міської ради.
"Останнім часом хворим, що потребують гемодіалізу, доводиться самостійно оплачувати витратні матеріали. Також місцеві хворі найчастіше проходять процедуру пізно ввечері, тому додому повертатися доводиться на таксі, - пояснює міський голова Олександр Симчишин. - Хочемо підтримати таких людей фінансово".
Одноразову грошову допомогу за рахунок відповідних призначень загального фонду міського бюджету на загальну суму 105 тис. грн. на проведення гемодіалізу буде виплачено 70 громадянам – мешканцям міста Хмельницького. 
 
Рівень заробітної плати під контролем управління праці та соціального захисту населення
Середа, 02 березня 2016, 17:19

alt

Легалізація «тіньової» зайнятості населення, підняття рівня заробітної плати, а також недопущення  заборгованості з її виплати – одні з найактуальніших питань жителів нашого міста.
Управлінням праці та соціального захисту населення у 2016 році продовжується практика проведення нарад з приводу низького рівня заробітної плати. Так, 2 березня проведено чергову нараду, на якій заслухано 17 роботодавців, у яких середній розмір заробітної плати нижчий ніж законодавчо встановлений мінімум (1378 грн.) та значно нижчий, ніж в середньому по місту (3479 грн.). У нараді взяли участь представники ДПІ у Хмельницькому та управління Пенсійного фонду України у місті.
Детальніше...
 
Символ вічності
Середа, 02 березня 2016, 16:26
altКобзарева декада розпочалася в Народному Домі «Просвіти» міста Хмельницького, де протягом 1-10 березня відвідувачі мають нагоду стати її активними учасниками. Їх увазі пропонується книжкова виставка «Шевченко і час», де експонуються  видання української діаспори США, Канади, Чехії, Молдови, Німеччини з цікавими матеріалами про життя і творчість Кобзаря. Особливу увагу привертає Пам’ятна книга з Указом № 86-749, який підписав 13 вересня 1960 року Президент США Дуайт Ейзенхауер про встановлення пам`ятника Тарасу Шевченку у Вашингтоні. На виставці також представлена Біблія в перекладі Івана Огієнка (Митрополита Іларіона), його прижиттєві видання часопису «Віра і культура» та знаменитий твір «Тарас Шевченко», де  автор правдиво аналізує «Кобзар».
Детальніше...
 
Підтримайте ініціативу та приєднайтеся до благодійної акції!
Середа, 02 березня 2016, 13:24
altДля надання фінансової підтримки сім’ям осіб, які загинули або отримали поранення під час проведення АТО, сім’ям переселенців із зони АТО, які опинились у складних життєвих обставинах, Міністерство соціальної політики України відкрило рахунки для зарахування коштів від фізичних і юридичних осіб для надання одноразової допомоги громадянам зазначених категорій, відповідно до Порядку використання коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014р. № 535. З огляду на складну ситуацію, в якій опинилися окремі категорії громадян, надання такої допомоги є вкрай важливим для забезпечення їхньої життєдіяльності. Підтримайте ініціативу та приєднайтеся до благодійної акції Мінсоцполітики.
Реквізити рахунків для зарахування благодійних внесків: 
Детальніше...
 
Хмельницький музей-студія фотомистецтва покаже світлини «З любов’ю до Жінки»
Середа, 02 березня 2016, 13:12

 

altТретього березня о 16.00 в музеї-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56) відбудеться відкриття 10-го щорічного Міжнародного Салону-турне художньої фотографії «З любов’ю до Жінки» - 2015. Салон проходить під патронатом провідних федерацій фотомистецтва: Всесвітня федерація фотомистецтва – FIAP, Королівське фотографічне товариство – RPS, Європейський фотографічний Союз – ISF, Міжнанародний союз фотографів – UPI.
Основна мета Салону – сприяння розвитку сучасного фотомистецтва, відкриття нових талантів, обмін досвідом між фотографами, розширення інтеркультуральних зв'язків, дружби між народами, формування платформи для укріплення ділових відносин України із столицями та великими містами усього світу.
Детальніше...
 
У місті хочуть встановити сучасну систему оповіщення
Середа, 02 березня 2016, 12:19

alt

Під головуванням заступника міського голови Андрія Бондаренка відбулося перше засідання робочої групи щодо створення міської системи оповіщення населення. До її складу увійшли керівники структурних підрозділів міської ради, очільники комунальних та державних підприємств та інші фахівці. Головним завданням групи є надання пропозиції міському голові щодо створення міської системи оповіщення населення. Сьогодні усі вони зібралися аби обговорити впровадження в місті системи аварійного та фонового сповіщення населення з використанням інтернет-каналу передачі даних.
"Мені приємно, що міський голова розуміє усю важливість створення системи екстреного оповіщення в місті" - зазначив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Дмитро Білоус.
Детальніше...
 
Вихованка дитячої школи мистецтв «Райдуга» достойно представила Хмельницький на Всеукраїнському фестивалі
Середа, 02 березня 2016, 12:11
altУчениця п’ятого класу Хмельницької дитячої школи мистецтв "Райдуга" Вікторія Миц стала лауреатом І премії ХХІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах "Провесінь" у номінації "бандурист-інструменталіст", що проходив з 26 лютого до 1 березня у Кіровограді. Копітка наполеглива праця викладача Оксани Вдовіної дала можливість в повній мірі розкрити виконавську майстерність її учениці. Техніка виконання, музикальність, розкриття художньо-образного змісту творів та артистизм Вікторії отримали високу оцінку поважного журі. Тож, вітаємо Вікторію з перемогою, бажаємо подальших творчих успіхів та нових звершень!
"Провесінь" – єдиний в Україні фестиваль, що об’єднує всі ланки мистецької освіти (від початкового до вищого навчального закладу). Це місце творчої зустрічі академічної народно-інструментальної еліти з майбутньою мистецькою елітою України. Цьогорічне свято класичної народної музики зібрало в Кіровограді понад 400 кращих виконавців з майже усіх регіонів України.
Детальніше...
 
У Хмельницькому гаряча вода подаватиметься за новим графіком
Вівторок, 01 березня 2016, 19:04
altВраховуючи побажання мешканців міста, з 1 березня у Хмельницькому змінено графік подачі гарячої води.
Відтепер гаряча вода до осель хмельничан від понеділка до п'ятниці подаватиметься у ранкові  години з 6.00 до 9.00, у вечірні – з 18.00 до 23.00, у вихідні – з 6.00 до 11.00 та з 16.00 до 24.00.
Подачу і підігрів води забезпечуватимуть міські комунальні підприємства „Хмельницьктеплокомуненерго”, „Південно-Західні тепломережі” та „Хмельницькводоканал”. 
 
Відбудеться зустріч депутата міської ради Олега Гунька з виборцями округу №2
Вівторок, 01 березня 2016, 15:39

Гунько

3 березня з 17.00 до 20.00 в приміщенні Дитячої музичної школи №2 (вул.Бандери,19), відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Гунька Олега Віталійовича з виборцями свого округу.
 
На зустріч запрошуються мешканці будинків, розташованих за адресами: вул. Бандери, 3/1 – 7А, 8, 11 – 15/1, 17, 19 – 19/1, 25 – 27 (колишня вул. Рибалка), вул. Верхня Берегова, вул. Зарічанська, 31/1, 32/1 – 38, 40 – 57, 57/1, вул. Нижня Берегова, 1 – 36, 38 – 73/1, прв. Бандери (колишній прв. Рибалка), прв. Першотравневий, прв. Нижній Береговий, проїзд Верхній Береговий.
 
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 205 з 238

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02