Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара
До уваги педагогічних працівників!
П'ятниця, 22 квітня 2016, 14:33
altОголошується відбір претендентів на призначення персональних премій Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Хмельницького. Документи претендентів оформляються відповідно до Положення про персональні премії Хмельницької міської ради для кращих педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Хмельницького та приймаються до 30 травня 2016 року за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53, каб.28 (тел. 65-77-51).
Детальніше...
 
Оголошується відбір кандидатур для призначення персональних стипендій Хмельницької міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей
П'ятниця, 22 квітня 2016, 14:29
Документи претендентів оформляються відповідно до Положення про персональну стипендію Хмельницької міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Хмельницького та приймаються до 15 травня 2016 року за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 53, каб.28 (т. 65-77-51).
Детальніше...
 
Легалізація «тіньової» зайнятості населення та заробітної плати – на постійному контролі міської влади
П'ятниця, 22 квітня 2016, 12:49
altНа виконання рішення, прийнятого за підсумками засідання робочої групи зі сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення та «тіньової» заробітної плати, управлінням праці та соціального захисту населення спільно з управлінням торгівлі міської ради та Державною податковою інспекцією у місті Хмельницькому проведено обстеження перукарень та салонів краси міста.
Під час обстежень у багатьох виявлено розбіжності у кількості працівників, які фактично перебували на робочих місцях, та кількості працівників, згідно звітності, що подається до податкових органів – зазвичай, кількість працівників та робочих місць загалом перевищувала кількість документально оформлених найманих працівників.
Згідно пояснень деяких перукарів, вони є приватними підприємцями, проте відомості про них в куточках споживачів не містились. Частина робітників під час перевірок поспіхом залишали свої робочі місця, без жодних пояснень чи коментарів, що також може свідчити про відсутність офіційних трудових відносин.
Детальніше...
 
Визначено переможців екологічного фестивалю "Свіжий вітер – 2016"
П'ятниця, 22 квітня 2016, 12:26
alt21 квітня зала Міського будинку культури наповнилася мистецьким подихом Гала-концерту фестивалю екологічної творчості учнівської молоді «Свіжий вітер – 2016», присвяченого Дню довкілля. Традиційно його організовує управління молоді та спорту спільно з управлінням екології та контролю за благоустроєм міста й управлінням освіти. З року в рік фестиваль набуває все більшої популярності.
Цього року участь у ньому взяли учні 27 загальноосвітніх шкіл міста, які представили на огляд журі та глядачів 57 художніх номерів та робіт за номінаціями: «Еко-плакат», «Авторська пісня та співана поезія» та «Еко-мода».
Детальніше...
 
У музеї-студії фотомистецтва відкрилась виставка світлин ручного друку
П'ятниця, 22 квітня 2016, 11:40
altУ музеї-студії фотомистецтва урочисто відкрито виставку світлин ручного друку київського фотохудожника Ярослава Голубчика "Кульбіти епохи". Кожна світлина - неповторна, виконана на акварельному папері в різних техніках. Унікальність у тому, що кожен знімок - це щось між фотографією і графікою, по суті це музейні експонати. В таких техніках в Україні працюють всього декілька фотомайстрів. В експозиції представлено 57 робіт, виконаних автором впродовж п’яти років. Від міської влади київського фотохудожника привітала заступник міського голови Галина Мельник.
Детальніше...
 
Хмельницька регіональна спілка угорців імені Святого Іштвана відсвяткувала 10-річчя із часу створення
П'ятниця, 22 квітня 2016, 09:57
altПривітати ювілярів завітав і очільник Хмельницького: "10 років - термін, за який вже можна підводити певні підсумки своєї роботи, - зазначив міський голова Олександр Симчишин. - Про угорців у Хмельницькому я дізнався завдяки керівнику вашої спілки Аттілі Сікорі. Далі ми мали добру співпрацю стосовно футзальної команди та спортивної медицини. Хмельницька громада пишається взаємовідносинами з вами. Я впевнений, що у місті збережеться той міжнаціональний мир, який у нас є. Зі святом всіх вас! Бажаю бути такими ж активними на і на наступні десятиліття!"
Детальніше...
 
Міський голова поспілкувався із студентами зі всієї України
Четвер, 21 квітня 2016, 18:52
altМер - на відстані витягнутої руки. Такий факт відверто здивував студентську молодь, що з'їхалася до Хмельницького повчитися в Школі лідерства. У Хмельницькому національному університеті відбувся "Діалог молоді з владою" - круглий стіл у рамках ІІ Всеукраїнського форуму "Студентське самоврядування - школа лідерства ХХІ ст.". В зустрічі із молоддю взяв участь міський голова Олександр Симчишин.
"Часто доводиться чути від старшого покоління про те, що наша молодь пасивна та ледача, - констатував Олександр Симчишин. - Проте я завжди отримую велике задоволення, коли спілкуюся із активними молодими людьми.
Детальніше...
 
У міській раді обговорили проблеми малого та середнього бізнесу
Четвер, 21 квітня 2016, 18:24
alt
Під головуванням міського голови Олександра Симчишина відбулось перше організаційне розширене засідання оновленої координаційної ради з питань розвитку підприємництва за участю представників малого та середнього бізнесу, керівників підприємств, установ та організацій міста. Мета зібрання – налагодження тісної співпраці влади і бізнесу. Йшлося про забезпечення належних умов для розвитку підприємницької діяльності, сприяння зростанню надходжень до бюджету, залучення інвестицій в економіку міста. У ході дискусійної частини підприємці поділилися своїми проблемними питаннями ведення бізнесу. Серед них - податкове навантаження на заробітну плату, яке є основною причиною ухилення від сплати податків деякими суб'єктами господарювання та використання праці громадян без належного оформлення трудових відносин, дифіцит кваліфікованих робітничих кадрів на підприємствах міста, складність процедур сертифікації товарів і послуг тощо.
Детальніше...
 
«В дитячому серці живе Україна»
Четвер, 21 квітня 2016, 18:01
altСаме під такою назвою демонструються роботи учасників другого етапу обласного конкурсу юних дарувань «Кобзарики», підсумки якого підвели сьогодні у центральній бібліотеці для дітей №12.
В цьому році конкурс присвячений 25-річчю Незалежності України. Упродовж березня-квітня до міських бібліотек надійшло понад 300 робіт від читачів, що виявили бажання долучитися до конкурсу.
Конкурс проводився серед читачів міських бібліотек у двох вікових категоріях: від 6 до 10 років та від 11 до 15 років
Детальніше...
 
Запрошуємо хмельничан та гостей міста на відкриття туристичного сезону
Четвер, 21 квітня 2016, 16:25
alt
22 квітня у Хмельницькому, вже ввосьме, відбудеться відкриття туристичного сезону. Традиційно це свято має на меті ознайомити хмельничан і наших гостей із туристичним потенціалом міста.
Цього року відкриття турсезону включатиме низку цікавих заходів, об’єднаних темою «Відкрий своє місто». Це – і мистецький проект на Проскурівській, і виставка карикатур у музеї історії міста, і представлення туристичного путівника та паспорту мандрівника, і фестивальної мапи 2016 року, а також презентація «Мистецького дворика».
Організатор – управління культури і туризму міської ради.
22 квітня на вулиці Проскурівській відбудеться:
15.00 – відкриття виставки карикатур «Дискримінація і толерантність» в музеї історії міста (вул. Проскурівська, 30);
15.30 - Прес-конференція з презентації туристичних видань в музеї історії міста (вул. Проскурівська, 30);
 
Детальніше...
 
До початку опалювального сезону в усіх багатоповерхівках Хмельницького буде встановлено лічильники тепла
Четвер, 21 квітня 2016, 14:29
alt
Таке доручення дав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. З бюджету міста на ці потреби виділено 2 млн. гривень. Наразі працівники МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» та КП «Південно-Західні тепломережі» визначають будинки, в яких відсутні прилади обліку теплової енергії, та проводять роботи з їх встановлення. Від початку року теплопостачальними підприємствами за бюджетні кошти уже придбано і встановлено 16 та 6 лічильників відповідно.
Для забезпечення стовідсоткового оснащення житлових будинків міста засобами обліку теплової енергії МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» необхідно встановити ще 111, а КП «Південно-Західні тепломережі» - 19 лічильників.
Детальніше...
 
Питання щодо формування патріотизму та збереження національної ідентичності обговорили на конференції
Четвер, 21 квітня 2016, 14:11
alt20 квітня з ініціативи Хмельницького ОІППО проведено IV Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Формування патріотизму та збереження національної ідентичності особистості в умовах полікультурного середовища сучасної України». В її роботі взяли участь керівники, науковці, педагогічні працівники, зокрема Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка, Хмельницького національного університету, Хмельницького політехнічного коледжу, Хмельницького торговельно-економічного коледжу, фахівці Інституту педагогіки НАПН України, Національного інституту стратегічних досліджень, Інституту української археографії та джерелознавства ім. М. Грушевського,
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 205 з 261

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02