Developed by JoomVision.com

OSBB


Курс долара

 

Оголошення про проведення конкурсу щодо дегазації полігону твердих побутових відходів у місті Хмельницькому

 

 Увага! Пропозиції нових схем руху громадського транспорту.

Проводиться опитування для формування схем руху громадського транспорту.

Просимо заповнити анкету

 

До уваги громадських організацій, інших неприбуткових організацій та ініціативних груп громадян, діючих на території міста Хмельницького!

 

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

 

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

 

Олександр Симчишин у телепрограмі «10 хвилин з міським головою» проаналізував чергову сесію міської ради
Понеділок, 01 лютого 2016, 10:19
alt«Всі рішення, які ми ухвалили під час четвертої сесії, на користь хмельницькій громаді. І громада від них найближчим часом буде відчувати позитив і зміни на краще», - зауважив під час ефіру Олександр Симчишин. Роботу депутатів міської ради на пленарному засіданні очільник міста назвав максимально конструктивною зі жвавим діалогом і дискусією. Детально очільник міста роз’яснив як позначиться на міському бюджеті і на житті хмельничан одне з ключових рішень сесії – про місцеві податки і збори. Зупинився на нововведеннях, передбачених цим рішенням. 
Детальніше...
 
План заходів департаменту, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на період з 01 до 07 лютого 2016 року
П'ятниця, 29 січня 2016, 17:33
Детальніше...
 
Хмельницький ініціював розірвання угоди про партнерство з російськими містами
П'ятниця, 29 січня 2016, 17:23

alt

Хмельницький повідомив міські Думи російських міст-побратимів про бажання розірвати партнерські відносини.
"Враховуючи військову агресію Росії проти України, анексію Криму та окупацію частини Донецької та Луганської областей, що призвела до тисяч жертв серед громадян України, ми не маємо права навіть формально мати жодних партнерських відносин із містами Твер та Іваново, - пояснює міський голова".
Знаковим є те, що, за інформацією очевидців, саме Іванівська 98-ма десантна дивізія брала участь у боях під Іловайськом, в яких загинули і хмельничани.
Відповідні листи за підписом Олександра Симчишина були направлені у Думи міст Іваново та Твер.
 
З 1 лютого учні міста повернуться за шкільні парти
П'ятниця, 29 січня 2016, 17:14

alt

З понеділка, 1 лютого, заходи щодо обмеження навчального процесу у загальноосвітніх навчальних закладах закінчуються. Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у місті Хмельницькому.
«На засіданні комісії, яке відбулося 19 січня, було прийнято рішення про введення в дію обмежувальних протиепідемічних заходів із попередження епідемії грипу та ГРВІ, - нагадав заступник міського голови Анатолій Нестерук, - сьогодні ми повторно заслухаємо інформацію щодо епідеміологічної ситуації в місті та вирішимо чи рекомендувати міському голові продовжувати вимушений відпочинок школярів».
Детальніше...
 
Хмельничани спом’янули славу Крутів
П'ятниця, 29 січня 2016, 16:37
alt29 січня 1918 року назва невеликої станції ознаменувала відлік нового духовного злету нації, який уже протягом майже сторіччя є національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність. Тоді лише 300 українських юнаків – добровольців виступили на захист Української Народної Республіки і прийняли на засніженому чернігівському полі нерівний бій із майже п’ятитисячною армією більшовиків.  З нагоди 98-ї річниці героїчної і, водночас трагічної, події – битви під Крутами в актовій залі Палацу дітей та юнацтва відбувся тематичний вечір «Під Крутами пішли в безсмертя».
Участь в заході взяли заступник міського голови Володимир Гончарук і керуючий справами виконавчого комітету  Юлія Сабій.
Детальніше...
 
Працівники комунальних служб дбають про належний санітарний стан та благоустрій міста
П'ятниця, 29 січня 2016, 16:33


altУправління житлово-комунального господарства повідомляє про основні обсяги робіт, виконаних впродовж минулого тижня, з 22 до 29 січня, підпорядкованими йому комунальними організаціями.

Для безпеки дорожнього руху:

Провели місячне обслуговування 20 світлофорних об’єктів.

Замінили 2 світлофори.
Відремонтували 4 обладнання АСКДР.
Замінили 3 електролампи.
Встановили дзвінок на СО.
Замінили 1 стійку ДЗ.
Детальніше...
 
Партизани, члени Проскурівського підпілля, репресовані та колишні політв’язні отримають надбавку до пенсії
П'ятниця, 29 січня 2016, 15:54
altЗа ініціативи Хмельницького міського голови Олександра Симчишина рішенням виконавчого комітету запропоновано внести на розгляд чергової сесії міськради пропозицію про збільшення надбавки до пенсії членам Проскурівського підпілля, партизанам та колишнім політв’язням і репресованим на 2016 рік.
«Ми встановлюємо щомісячну надбавку до пенсії у розмірі 400 гривень. Це вдвічі більше, ніж було раніше, - каже міський голова Олександр Симчишин. – Таких людей у місті залишилося зовсім небагато, про них треба пам’ятати і шанувати їх нелегку долю.»
Після того, як відповідне рішення підтримають депутати міськради, люди, які долучилися до надважливих подій в історії країни, щомісяця отримуватимуть ці кошти на власні пенсійні рахунки.
 
Члени сімей загиблих в АТО, ліквідації аварії на ЧАЕС та учасників бойових дій в Афганістані матимуть пільги на комунальні послуги
П'ятниця, 29 січня 2016, 15:29
altЧлени сімей загиблих у АТО, дружини та чоловіки померлих учасників ліквідації наслідків аварії та ЧАЕС та сім’ї загиблих учасників бойових дій в Афганістані отримають у 2016 році пільгу на сплату житлово-комунальних послуг понад ту, яка встановлена державою. Розмір пільги становитиме 50%.
Таку пропозицію на розгляд сесії Хмельницької міської ради своїм рішенням винесли 28 січня члени виконавчого комітету.
 
Боротьба з незаконним будівництвом триває
П'ятниця, 29 січня 2016, 15:12
altХмельницька міська рада звернулася до Державної архітектурно-будівельної інспекції України з проханням припинити незаконне будівництво на вулиці Нижня Берегова, 2/4-Б.
«Неодноразово Хмельницькою міською радою на Вашу адресу надсилались листи з повідомленням про незаконне будівництво, що здійснюється ПП «Ультрасервіс» у м. Хмельницькому на вул. Нижній Береговій, 2/4-Б. на землях водного фонду, - йдеться у зверненні до інспекції. – Повідомляємо, що на сьогодні вищезазначене будівництво триває».
Детальніше...
 
КП «Південно-Західні тепломережі» модернізують на понад чотири мільйони гривень
П'ятниця, 29 січня 2016, 12:56

alt

Реальна економія енергоресурсів, надійність обладнання та безпека користувачів – це пріоритети у роботі будь-якого комунального підприємства. Аби вдосконалити обладнання комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» на черговій сесії міської ради була затверджена інвестиційна програма на 2016 рік.
В першу чергу модернізація передбачає  заміну трубопроводів теплової мережі на попередньоізольовані. Це вкрай необхідно, адже термін експлуатації більшості теплових мереж підприємства перевищує 30 років. Такий захід дозволить значно знизити втрати теплової енергії на ділянках теплових мереж та підвищити надійність системи теплопостачання.
Детальніше...
 
Що роблять ЖЕКи
П'ятниця, 29 січня 2016, 12:03

alt

Для утримання в належному стані житлового фонду та прибудинкових територій працівники житлово-експлуатаційних контор міста за минулий тиждень, від 23 до 29 січня, виконали такі основні види та обсяги робіт:
ЖЕК-1
Відремонтували під’їзд – вул. Курчатова, 4/3 (1).
Виконали заміну та ремонт 10 кранів на системі холодного водопостачання (Ду – 15) – вул. Проскурівського підпілля, 115/1, вул. Кам’янецька, 38, 50, 72, вул. Завадського, 5, вул. Курчатова, 13/1.
Замінили 15 м/п каналізаційних труб (Ду –110) – вул. Чкалова, 18/1, вул. Курчатова, 17.
Виконали заміну 10 м/п труб холодного водопостачання (Ду – 32, 80, 15) – вул. Олімпійська, 7.
Детальніше...
 
1 лютого на маршрут виїдуть нічні тролейбуси
П'ятниця, 29 січня 2016, 10:40

alt

Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконкому. Курсуватимуть тролейбуси щоденно з 23.00 до 05.30 год.
Щоночі на маршрут виїжджатиме 3 одиниці техніки.
Коштуватиме проїзд 6 гривень. Пільгових перевезень тролейбуси не здійснюватимуть.
Обстеження пасажиропотоку на нічних тролейбусах здійснюватиметься до 1 травня. Після цього у міській раді вирішать чи їздитимуть вони на постійній основі.
Їздитимуть тролейбуси за такими графіками:
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 205 з 223

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02