Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕКСАНДРА СИМЧИШИНА З ДНЕМ МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

 

День міста

 

 

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

 

  Увага! Пропозиції нових схем руху громадського транспорту.

Проводиться опитування для формування схем руху громадського транспорту.

Просимо заповнити анкету

 

Прийом проектів від хмельничан для участі у програмі «Бюджет участі міста Хмельницького на 2017-2019 роки»триває до 26 вересня

 

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

  

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

 

Майже 600 тисяч гривень - військовим
П'ятниця, 20 травня 2016, 15:22
alt
З ініціативи Хмельницького міського голови під час пленарного засідання шостої сесії міської ради було запропоновано позачергово розглянути питання про виділення фінансової допомоги з резервного фонду міського бюджету кільком військовим частинам, прикордонній академії та міському об’єднаному військкомату на зміцнення матеріально-технічної бази. Сесія підтримала пропозицію одноголосно, виділивши на попередньо заявлені потреби військовиків 580 тисяч гривень. 
Національній академії Державної прикордонної служби виділили 200 тисяч гривень, військовій частині 3053 - 100 тисяч гривень, військовій частині 3808 - 30 тисяч гривень, А 4239 для частини п.п. В2233 — 100 тисяч гривень, для частини А4239 - 100 тисяч гривень та Хмельницькому обласному військовому комісаріату для міського комісаріату - 50 тисяч гривень.
 
Депутати Хмельницької міської ради підтримали впровадження у місті Програми сприяння діяльності ОСББ.
П'ятниця, 20 травня 2016, 15:14
altПрограма передбачає такі заходи:
- створення при Хмельницькій міській раді відділу реформування ЖКГ та підтримки діяльності ОСББ;
- створення та підтримка спеціалізованих Інтернет ресурсів для ОСББ;
- розробка електронної системи управління будинком (створення он-лайн сервісу для мешканців багатоквартирних будинків);
- проведення аудитів технічного стану житлового фонду м. Хмельницького;
- виготовлення технічної та землевпорядної документації в будинках, що обслуговують житлово-експлуатаційні організації...
Детальніше...
 
Міська влада взяла до розгляду петицію щодо збереження ВПУ №25
П'ятниця, 20 травня 2016, 13:03
Відділ роботи зі зверненнями громадян міської ради повідомляє, що, відповідно до пункту 4.3. "Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді", затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, міському голові направлено для розгляду електронну петицію "Не допустити перепрофілювання чи закриття ВПУ №25 м.Хмельницького", збір підписів на підтримку якої завершено.
Станом на 20 травня петицію підписали 519 осіб з 500 необхідних.
Детальніше...
 
Об'єднати зусилля для допомоги учасникам АТО
П'ятниця, 20 травня 2016, 11:03
altПід час робочої наради, яка відбулась у зеленій залі міської ради під головуванням секретаря міської ради Михайла Кривака за участі радника міського голови Валерія Лескова, керівників структурних підрозділів міської ради, представників міського центру зайнятості, громадських організацій міста, обговорили шляхи взаємодії і визначили конкретні завдання щодо забезпечення ефективного соціального захисту учасників бойових дій на сході країни.
Міською радою розроблений план заходів з соціально – психологічного супроводу учасників антитерористичної операції, щодо їх медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації. Зокрема, ним передбачено визначення основних соціальних проблем, які може вирішити міська влада. Заплановано розробити проект Програми підтримки учасників АТО та членів їх сімей. Особливу увагу в ході наради було приділено проблемам працевлаштування учасників антитерористичної операції, забезпечення їх санаторно-курортним лікуванням і житлом, вирішенням земельних питань, пільгового перевезення, надання матеріальної допомоги, а також розширення інформування учасників АТО щодо їхніх соціальних прав, надання безкоштовної юридичної допомоги.
Детальніше...
 
Хмельничанам роз’яснили, як перевести садові будинки у житлові
П'ятниця, 20 травня 2016, 09:30
altОстаннім часом до міської ради все частіше звертаються містяни, які проживають у дачних та садових будинках і хочуть оформити субсидії. Згідно із законом право на них мають лише мешканці житлових будинків. Аби роз’яснити механізм переведення будинку в житловий та запропонувати спрощений варіант офіційної прописки керівництво міської влади ініціювало проведення наради з головами садівничих товариств. Порядок переведення садових будинків у житлові обговорювали на спільному засіданні керівництва міської ради з головами садівничих товариств міста за участі працівників структурних підрозділів міської ради, яке відбулось під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Юлії Сабій. Нарада проходила у форматі конструктивного діалогу.  У засіданні також взяв участь секретар міської ради, голова топонімічної комісії  Михайло Кривак.
Детальніше...
 
«Симон Петлюра – лицар української національно-визвольної ідеї»
Четвер, 19 травня 2016, 17:23
altПід такою назвою у світлиці Народного Дому «Просвіти»  відбулося засідання круглого столу в рамках просвітницького проекту «Героїчна Україна». Участь у заході взяли вчителі історії навчальних закладів обласного центру.
Учасників зібрання привітав Роман Миколаїв, начальник управління освіти Хмельницької міської ради.
З великої цікавістю присутні прослухали розповіді Олександра Дейнеги, методиста науково-методичного центру управління освіти  «Симон Петлюра – перший керманич об`єднаної України від Тиси до Дону»; Ольги Тархової, учителя історії ліцею № 17 «Громадсько-політичне життя Симона Петлюри 1917-1919 рр.»; Валерія Кундельського, учителя технологічного багатопрофільного ліцею імені Артема Мазура «Армія УНР на території Поділля, південно-східної Волині: маловідомі факти»; Наталії Солтис, методиста науково-методичного центру управління освіти «Симон Петлюра – політичний лідер в екзилі: міжнародний і український контексти».
Голова Хмельницької міської «Просвіти» Зоя Діденко представила унікальні зарубіжні видання про Симона Петлюру, відзначивши його важливу участь в українському державотворенні.
 
У Хмельницькому відзначили День вишиванки
Четвер, 19 травня 2016, 17:21

alt524 хмельничанина сьогодні взяли участь у встановленні рекорду України - створенні найбільшої "живої" вишиванки. Люди прийшли на майдан Незалежності, щоб продемонструвати свою повагу до національного символу. Серед них - міський голова Олександр Симчишин, працівники виконавчого комітету Хмельницької міської ради, влада області. Усі - у вишиванках. Не злякав присутніх навіть дощ. Рекорд, ініціаторами якого стали студенти Хмельницького національного університету, встановлено!
"Вітаю всіх вас із Днем вишиванки! - звернувся до присутніх міський голова Олександр Симчишин. - Хоч ми відзначаємо його недавно, приємно, що з року в рік свято стає все масовишім і цікавішим. Сьогодні наше все місто перетворилося на суцільну вишиванку! Діти пішли у вишиванках до садочків та шкіл, дорослі - на роботу. Цей захід - лише невелика частина відзначення Дня вишиванки в Хмельницькому. Сподіваюся, що ми і далі популяризуватимемо це свято і одягатимемо вишиванку у ті дні, які для нас є важливими!"

Детальніше...
 
Відбувся круглий стіл з підприємцями з-за кордону
Четвер, 19 травня 2016, 14:46
altНа чергову бізнес зустріч, що відбулась у Хмельницькій торгово-промисловій палаті, завітали представники бізнесу з Чехії, які мають намір інвестувати у регіон, але під певні гарантії. Хмельниччину представляли підприємці та представники міської й обласної влади.
«Зараз ми збираємо всю інформацію. Шукаємо контакти зацікавлених осіб та готуємо інвестиційні проекти. Ставку робимо на екологічний напрямок та інформатизацію. Для нас важливо не просто обговорювати наміри в рамках зустрічей, а знаходити взаємні точки дотику», – відзначив заступник Хмельницького міського голови Володимир Гончарук.
Детальніше...
 
Відбулось засідання призовної комісії
Четвер, 19 травня 2016, 11:47
altУ приміщенні Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату під керівництвом керуючого справами виконавчого комітету, голови призовної комісії Юлії Сабій проведено робочу нараду за участю представників поліції, прокуратури, управління охорони здоров’я, громадських організацій щодо виконання плану по призову на строкову військову службу в місті Хмельницькому. В ході наради голова призовної комісії  наголосила на тому, що для виконання Указу Президента України потрібна максимальна зосередженість на поставлених завданнях, тісна взаємодія між військовим комісаріатом, міською радою та правоохоронними органами. Військовий комісар Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату полковник Віктор Тамбовець окреслив першочергові завдання та шляхи їх вирішення.
Детальніше...
 
Профілактика правопорушень та злочинів у підлітковому середовищі на постійному контролі служби у справах дітей
Четвер, 19 травня 2016, 11:29
altЗ метою подолання дитячої бездоглядності, безпритульності, виявлення дітей, які жебракують, бродяжать, не відвідують навчальні заклади, працівники служби у справах дітей міської ради із залученням працівників Хмельницького відділу поліції, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом січня-квітня 2016 року організували та провели 25 профілактичних рейдів ("Діти вулиці", "Вокзал", "Підліток" тощо), відвідали 120 сімей, обстежили житлово-побутові умови дітей, із батьками провели бесіди, ініціювали питання про притягнення до адміністративної відповідальності 42 батьків за неналежне виконання батьківських обов'язків.
Детальніше...
 
Міський голова привітав наймолодших хмельничан із Днем вишиванки
Четвер, 19 травня 2016, 11:00
altТих, котрі народилися вчора, а сьогодні з рук очільника міста Олександра Симчишина отримали свої перші вишиванки, які обов'язково стануть оберегами на все життя. Міський голова вручив подарунки мамам у Хмельницькому перинатальному центрі і побажав їх малечі рости здоровими та радувати рідних: "Дякуємо вам, що народжуєте українців! Нас має бути якомога більше! Нехай ця вишиванка буде оберегом для малечі. Нехай ваші дітки ростуть щасливими на користь місту та країні!"
Вишиванки отримали 11 новонароджених хлопчиків та дівчаток. Їх батьки зізнаються - відтепер День вишиванки буде для їхніх родин особливим святом.
Вручення вишиванок до цієї дати і мер, і молодіжна громадська рада обіцяють зробити традицією. Ця акція отримала зворушливу назву "Народжені у вишиванці".
Детальніше...
 
Хмельницький обласний художній музей відзначив своє 30-річчя
Четвер, 19 травня 2016, 10:09
alt
Міський голова Олександр Симчишин привітав із 30-річчям з часу створення Хмельницького обласного художнього музею керівництво та колектив закладу:
"Вітаю музей із 30-річчям! Дякую за роботу всьому вашому колективу! І ми всі, і хмельничани повинні щиро подякувати тим людям, у яких 30 років тому з'явилася ідея відкрити такий унікальний заклад саме у Хмельницькому. Сьогодні ми маємо можливість відвідувати різноманітні виставки і пишатися тим, що маємо такий музей! Ми можемо приводити сюди дітей і виховувати їх мистецтвом. Саме сьогодні депутати міської ради затвердили програму розвитку культури. У неї ми спробували закласти найпопулярніші компоненти. Ми хочемо зруйнувати той міф, що у нашому місті немає нічого цікавого. Наше завдання - зробити все цікаве популярним! У всіх нас попереду ще дуже багато роботи!"
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 206 з 274

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02