Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

Звіт міського голови Олександра Симчишина за другий рік роботи на посаді

  

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

    

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Звіт про виконання бюджету за 2017 рік

  

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

  

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

 

 Транспортна мережа міста 2018

 

 

Графіки руху тролейбусів: будні днівихідні днінічних тролейбусів 

Графіки руху автобусів: будні дні

Схема руху транспорту на 2018 рік (тролейбуси) - карта

Схема руху транспорту на 2018 рік (автобуси) - карта

 

Хмельницькі школярі змагатимуться на кращі знання про історію та сучасність місцевого самоврядування у рідному місті
Четвер, 10 листопада 2016, 11:40

alt11 листопада о 13.00 год. у палаці творчості дітей та юнацтва відбудеться півфінал міського брейн-рингу «Моя позиція». Учасниками  інтелектуальних змагань стануть команди п’ятикласників СЗОШ №7, СЗОШ №25 ім. Івана Огієнка, СЗОШ №22 ім. Олега Ольжича та Хмельницького ліцею №17. Тема – місцеве самоврядування у Хмельницькому, його історія та сучасність. Учні вказаних шкіл почали ознайомлення із темою під час екскурсій приміщенням міської ради, які проводились впродовж осені поточного року.

 
Свято, яке завжди з нами
Четвер, 10 листопада 2016, 09:53
altДень української писемності та мови відзначили у Народному Домі «Просвіти» проведенням конкурсу-вікторини «Мовний етикет».
Учасниками цього заходу стали учні 11-х класів НВК №10  та НВО №5 імені Сергія Єфремова, які  конкурували в знанні української мови та літератури, правилах мовного етикету.
Одинадцятикласники успішно виконали домашнє завдання і блискуче справилися з інформацією про правила мовного етикету, порушень правил мовного етикету, правильно визначили ті слова і речення, що відповідають чи не відповідають вимогам мовних норм.
До перевірки знань із української літератури долучилися вчительки української мови та літератури навчальних закладів НВК №10 Світлана Гудзінська, Олена Капкіна; НВО №5 Алла Хрущ, Вікторія Кальмучина; колегіуму №16 Олена Примак.
У теплій, дружній атмосфері заходу прозвучали вірші про мову Тараса Шевченка, Андрія Малишка, Дмитра Павличка та інших українських поетів у виконанні конкурсантів.
Детальніше...
 
Формується громадська рада при управлінні охорони здоров’я Хмельницької міської ради
Четвер, 10 листопада 2016, 09:41
altІніціативна група з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при управлінні охорони здоров'я Хмельницької міської ради повідомляє про продовження терміну прийому документів до 30 листопада 2016 року включно.
Установчі збори з формування громадської ради при управлінні охорони здоров’я відбудуться 9 грудня у приміщенні управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради за адресою: місто Хмельницький, вул. Грушевського, 64. Початок зборів о 17.00 (при собі мати документ, що посвідчує особу).
Для участі в установчих зборах подається заява у довільній формі, що підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства та засвідчена печаткою (у разі її наявності).
До заяви додаються:
Детальніше...
 
На дзвінки хмельничан відповідав заступник міського голови Анатолій Нестерук
Середа, 09 листопада 2016, 16:05
altЗа годину прямої лінії «Міська влада відповідає» до заступника міського голови  зателефонувало дев’ятеро хмельничан. До Анатолія Нестерука зверталися із різними запитаннями та проблемами. Перший додзвонювач, житель мікрорайону Книжківці, звернувся до посадовця з проханням демонтувати станцію стільникового зв’язку у цьому мікрорайоні. Мешканка Ракового вимагала заборонити пільговий проїзд пенсіонерам у громадському транспорті у час пік (з 7.00 до 10.00 і після 17.00), аргументуючи, що у цей час люди їдуть на роботу і з роботи, діти – на навчання і з навчання, а пенсіонери ускладнюють їм проїзд у громадському транспорті. Відповідаючи на звернення хмельничанки, Анатолій Макарович пояснив, що право на пільговий проїзд пенсіонерам надається відповідно до законодавства України. Проте, за словами заступника міського голови, є деякі міста, у яких ухвалено рішення щодо заборони пільгового проїзду пенсіонерів у громадському транспорті у час пік. До прикладу, у сусідньому Кам’янці-Подільському. До того ж, пільговий проїзд – це важкий тягар на бюджет. На перевезення пільговиків з бюджету міста виділяється більше 30 мільйонів гривень, які не повертає держава. 
Детальніше...
 
Вітання приймали працівники культури
Середа, 09 листопада 2016, 15:31
altЗ нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у сесійній залі міської ради привітали кращих представників галузі. Зі словами подяки до тих, хто створює свято, несе добро, посмішки та радість, долучає людей до прекрасного світу мистецтва звернувся міський голова Олександр Симчишин.
«У поточному році ми вперше намагались фінансувати культуру не за залишковим принципом і я думаю ви це відчули. Переконаний що ще одним досягненням галузі є те, що у 2016 році у Хмельницькому було проведено багато нових яскравих фестивалів, реалізовано чимало інших цікавих культурно-мистецьких проектів. Зупинятись на цьому не варто: маємо ставити за мету, щоб культура із камерного формату увійшла у життя широких мас хмельничан», - підкреслив у вітальному слові міський голова.
Олександр Сергійович подякував усім працівникам галузі за гарну роботу. Побажав доброго здоров’я, натхнення, морального задоволення та належної матеріальної віддачі від праці.
Детальніше...
 
У колі друзів
Середа, 09 листопада 2016, 14:26
altУ бібліотеці-філії №7 Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи відбулося засідання клубу «У колі друзів». Дуже символічно, що друзі та партнери зібралися в оновленій після капітального ремонту бібліотеці напередодні Дня української писемності та мови і Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.
У 2016 році у бібліотеці було проведено капітальний ремонт, для чого з міського бюджету виділено 182 тис. грн. Крім того, для створення комфорту були повністю оновлені меблі: придбані стелажі, кафедри, столи, стільці на суму 81,7 тис. грн. Також поповнено книжкові фонди на суму 30,7 тис. грн.
Детальніше...
 
Посадовці міської ради приєднались до написання диктанту національної єдності
Середа, 09 листопада 2016, 12:42
altТрадиційно, 9 листопада, в День української писемності та мови, Національна радіокомпанія провела Всеукраїнський диктант національної єдності. Об 11.30 усі, хто хотів перевірити свої знання з української мови, мали можливість під диктовку ведучого Українського радіо написати текст, що готувався спеціально до цього дня.
Продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, дбає про чистоту української мови, вирішили і працівники Хмельницької міської ради.
Детальніше...
 
Виїзний прийом заступника міського голови
Середа, 09 листопада 2016, 12:36
altДнями заступник міського голови Володимир Гончарук провів виїзний прийом у мікрорайоні Ракове. Переважно мешканці зверталися із питаннями житлово-комунального характеру. Загалом у ході зустрічі посадовець розглянув 4 звернення.
 
Докладніше – у сюжеті МТРК «Місто».
 
КП «Хмельницькводоканал» продовжує будувати вуличні мережі водопостачання
Середа, 09 листопада 2016, 11:37
alt
Впродовж року комунальне підприємство «Хмельницькводоканал» виконало значний обсяг робіт з будівництва нових мереж водопостачання у місті. На сесії міської ради, яка відбулась 26 жовтня цього року, ухвалено рішення про виділення додаткових коштів з бюджету розвитку на продовження вказаних робіт. У переліку об'єктів, видатки на які у 2016 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку, є:  
- будівництво вуличних мереж водопостачання на вул. Одухи (кошторисна вартість — 297 тис. 139 грн.);
- будівництво вуличних мереж водопостачання на вул. Вербицького (колишньої Бегми), від житлового будинку №1 до житлового будинку №34 (кошторисна вартість — 171 тис. 383 грн.).
Детальніше...
 
Бій поліетиленовим пакетам
Середа, 09 листопада 2016, 11:15

altХмельничани взялися окремо сортувати поліетилен. Багатьох надихнув приклад столиці, де віднедавна розпочала роботу сотня пунктів прийому вторсировини. Свої відсортовані кульки мешканці обласного центру теж налаштовані були відсилати у київські пункти. Втім, як виявилося, пакети приймають і у Хмельницькому. Ще й на гривню дорожче, ніж у столиці.Тож закликаємо усіх хмельничан долучатись до утилізації поліетилену. Разом зробимо наше місто чистішим!

Докладніше – у сюжеті МТРК «Місто» 
 
Хмельничан запрошують до «Літературно-мистецького салону»
Середа, 09 листопада 2016, 10:49
alt11 листопада о 17.00 у Храмі Христа Царя Всесвіту, що на проспекті Миру, 55, розпочне роботу «Літературно-мистецький салон». У програмі зустрічі: мультимедійна презентація «Пан Сенкевич та його Марії», вернісаж вистави «Намальовані ниткою й барвою» та концерт польського аматорського колективу ,,Розмарин”.
Усіх, хто цікавиться вишивкою корсетів краківського народного костюму, запрошують також о 15.30 на майстер-клас під назвою: ,,Гафт блискітками як невід’ємний елемент краківського костюму”.
Захід організовано Підгурським товариством друзів усіх видів мистецтва iм. Кароля Войтили з Кракова у співпраці з парафією Христа Царя Всесвіту та Хмельницьким обласним осередком Спілки поляків України.
Детальніше...
 
Хмельничани мають можливість звернутись до влади в телефонному режимі
Вівторок, 08 листопада 2016, 17:49
alt9 листопада від 12.00 до 13.00 працюватиме пряма телефонна лінія "Міська влада відповідає".
На звернення хмельничан відповість заступник міського голови Нестерук Анатолій Макарович.
 
Звернення прийматимуться за номером: 76-48-88.
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 207 з 343

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02