Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

Звіт міського голови Олександра Симчишина за другий рік роботи на посаді

  

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

    

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Звіт про виконання бюджету за 2017 рік

  

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

  

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

 

 Транспортна мережа міста 2018

 

 

Графіки руху тролейбусів: будні днівихідні днінічних тролейбусів 

Графіки руху автобусів: будні дні

Схема руху транспорту на 2018 рік (тролейбуси) - карта

Схема руху транспорту на 2018 рік (автобуси) - карта

 

До уваги співвласників та старших багатоквартирних житлових будинків!
Четвер, 03 листопада 2016, 12:22
altЗ 11 жовтня 2016 року відповідно до розпорядження міського голови у місті Хмельницькому, раніше ніж зазвичай, розпочався опалювальний сезон. МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» належним чином підготувало теплове господарство до проходження опалювального сезону та готове забезпечувати мешканців міста якісними послугами з теплопостачання. Житлові будинки на 100% оснащені лічильниками обліку тепла. З метою представництва інтересів мешканців у відносинах з виконавцями та виробниками житлово-комунальних послуг по забезпеченню збереження житлового фонду і дотриманню технічних та санітарно-гігієничних норм при утриманні та експлуатації будинків обрані старші будинків. Під час минулого опалювального сезону та з початком цього ми отримали чимало нарікань від споживачів на неналежне надання послуг з теплопостачання, пов’язаних з самовільним втручанням в роботу системи централізованого опалення, зокрема регулювання подачі тепла старшими будинків або особами відповідальними за передачу показників обліку теплової енергії у житловому будинку.
Детальніше...
 
Додаткові кошти на користь громади
Четвер, 03 листопада 2016, 10:28
altЦього року Хмельницький отримав додаткових 211 мільйонів гривень. Майже половину дохідної частини, а це понад 100 мільйонів, бюджет міста доотримав завдяки відповідній роботі органів місцевого самоврядування…
 
Докладніше - у сюжеті «МТРК» Місто».
 
Сергій Савчук: Держенергоефективності спільно з органами місцевого самоврядування працюватиме над реалізацією проектів із заміщення газу
Четвер, 03 листопада 2016, 10:25
alt1 листопада 2016 року ключовою подією VIII Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму "Енергоефективність та відновлювана енергетика" стало підписання Меморандумів про співробітництво між Держенергоефективності та головами міських рад у сфері розвитку відновлюваної енергетики. В рамках підписаних меморандумів Держенергоефективності бере на себе зобов’язання надавати містам всебічну підтримку у пошуку інвестора для реалізації проектів, спрямованих на заміщення газу та використання альтернативних джерел енергії. У рамках Форуму підписано Меморандуми із мерами таких міст: Хмельницький, Кременчук, Моршин, Малин, Кам’янське, Вознесенськ, Чугуїв, Славута, Ніжин, Хотин. Станом на 01.11.2016 року вже виявили бажання підписати Меморандум 40 міських рад. 
Детальніше...
 
Надійне забезпечення теплопостачання
Четвер, 03 листопада 2016, 09:42
altХмельницький – єдине місто в Україні, де 100% встановлено будинкові лічильники обліку теплової енергії. Також, готуючись до опалювального сезону, у місті замінили значну кількість теплових мереж на попередньо ізольовані. Заступник міського голови Анатолій Нестерук переконує: хмельничани надійно забезпечені теплопостачанням на увесь опалювальний період.
 
Докладніше – у сюжеті МТРК «Місто».
 
Увага! У зв’язку з омолодженням дерев рух транспорту вулицею Грушевського буде обмежено
Середа, 02 листопада 2016, 17:55

alt

5 листопада, з 8:00 до 16:00, комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста виконуватиме роботи з омолодження дерев на вулиці Грушевського, на ділянці від вулиці Пушкіна до вулиці Гагаріна. Рух транспорту на вказаній ділянці вулиці Грушевського буде перекрито.
Адміністрація комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою містасподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
 
 
 
 
Українська мова – життя твого основа
Середа, 02 листопада 2016, 16:27
altЗ нагоди відзначення 9 листопада Дня української писемності та мови  в Народному Домі «Просвіти» відбудуться тематичні заходи, заплановані правлінням  Хмельницької  міської «Просвіти». Вже розгорнута книжкова виставка «Українська мова – твого життя основа». Представлені тут твори відомих лінгвістів Івана Дзюби, Лариси Масенко, Ірини Фаріон, Івана Ющука; письменників – Анатолія Погрібного, Станіслава Губерначука та інших глибоко й серйозно розкривають сутність і значущість прадавньої української мови. Першими ознайомилися з виставкою педагоги НВК № 7. Їх особливу увагу  викликав суспільно-політичний, науковий та літературний місячник «Визвольний шлях», заснований у 1948 році в Лондоні. Сторінки цього журналу рясніють дуже цікавими статтями відомих українських і зарубіжних мовознавців, як от: «Національна ідея та українська поетична класика», або «На шляху від Барви до Слова». 9 листопада у світлиці Народного Дому відбудеться конкурс-вікторина «Мовний етикет» за сценарієм просвітницького видання «Свого не цураймось». 
Детальніше...
 
До уваги зацікавлених осіб!
Середа, 02 листопада 2016, 15:24
alt24 листопада у НСК Олімпійський (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55, зал «Олімпійський дворик») відбудеться черговий V Міжнародний форум «Польський бізнес день», який має на меті об’єднати бізнес спільноту Польщі та України для започаткування і розвитку нових проектів, обміну досвідом та визначення стратегічних напрямів співпраці.
До участі запрошуються власники та керівники підприємств, що зацікавленні у зовнішньоекономічній діяльності, зокрема з ЄС та Польщею.
З умовами форуму та правилами реєстрації можна ознайомитися на офіційних веб-сайтах заходу: www.eucon.ua та www.ukrbizpol.org.
Детальніше...
 
На депутатському дні обговорили виконання Програми протидії захворюванню на туберкульоз
Середа, 02 листопада 2016, 14:43
altПід головуванням секретаря міської ради Михайла Кривака відбувся черговий інформаційний депутатський день. Депутати заслухали інформацію про виконання міської програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2013-2016 роках, затвердженої рішенням двадцять четвертої сесії Хмельницької міської ради від 24.04.2013 року №6 та ознайомились з роботою житлово-експлуатаційної контори №6. З першого питання присутніх інформувала заступник начальника управління охорони здоров’я Людмила Слободяник. Зокрема, вона повідомила, що у Хмельницькому послуги хворим на туберкульоз надаються міським протитуберкульозним диспансером, який повністю відповідає санітарно-гігієнічним вимогам та будівельним нормам, обладнаний згідно табелю оснащення та має ліцензію на провадження медичної практики за спеціальністю фтизіатрія. За 9 місяців 2016 року виявлено та взято на диспансерний облік 95 хворих на туберкульоз. Показник захворюваності склав 35,7 на 100 тис. населення. За час дії програми отримано протитуберкульозних препаратів на суму більше 1млн 200 тис. грн.
Детальніше...
 
Хмельничани позитивно оцінюють роботу ЦНАП
Середа, 02 листопада 2016, 12:24
altЗа жовтень 2016 року якість наданих послуг оцінили 1975 відвідувачів, з них позитивно – 1923 або 97,37 % від загальної кількості, негативно – 52 або 2,63 % від загальної кількості.
52 негативних оцінки розподіляються наступним чином:
- 10 або 0,51 % від загальної кількості – відділ надання адміністративних та інших послуг управління адміністративних послуг;
- 2 або 0,1 % від загальної кількості – відділ дозвільних процедур управління адміністративних послуг;
Детальніше...
 
Запрошуємо громадськість міста на інформаційно-навчальний семінар
Середа, 02 листопада 2016, 09:50
alt3 листопада о 13:00 відбудеться черговий інформаційно-навчальний семінар з написання громадських проектів на тему: "Участь громадян у бюджетному процесі: як підготувати, подати і просувати проекти на виконання Бюджету участі міста Хмельницького". Захід відбудеться у місті Хмельницькому: вул. Європейська, 18, готель «Любе плюс», конференц-зал, 3 поверх.
Семінар організований Хмельницькою міською радою та ГО "Інститут Регіонального Розвитку" у рамках реалізації проекту USAID "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження" у наданні допомоги щодо запровадження бюджету участі на місцевому рівні в Україні. Проект "ЗМФІ-ІІ" реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) та Хмельницькою міською радою.
Запрошуємо усіх охочих взяти участь у семінарі.
Детальніше...
 
На вулиці Інститутській завершили омолодження дерев
Вівторок, 01 листопада 2016, 17:44
altДо кінця року працівники комунального підприємства із зеленого будівництва і благоустрою міста планують омолодити дерева на вулицях Грушевського, Заводській, Гальчевського, Староміській, Володимирській, Героїв Майдану. З бюджету міста у 2016 році на омолодження дерев виділено 1 млн гривень. Наразі тривають роботи на вулиці Грушевського.
Детальніше...
 
До уваги бізнес-кіл!
Вівторок, 01 листопада 2016, 16:06
alt
ТОВ “Міжнародний виставковий центр” (МВЦ, місто Київ, Броварський проспект, 15) організовує виставкові заходи, які відбудуться з 8 до 10 листопада 2016 року за підтримки та активної участі Мінрегіону, Мінприроди, Міненерговугілля, Мінагрополітики, Держенергоефективності, Держводагентства: 
XIV Міжнародний водний форум “AquaUkraine-2016” (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, насосне обладнання, труби та трубопровідна арматура, фільтри, прилади контролю та обліку); IX Міжнародна спеціалізована виставка “Енергоефективність. Відновлювальна енергетика-2016” (енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали для промисловості, ЖКГ, АПК, енергоефективні проекти для модернізації підприємств, обладнання для заміщення природного газу, альтернативні види палива, відновлювальні джерела енергії)...
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 209 з 342

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02