Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

 

  Увага! Пропозиції нових схем руху громадського транспорту.

Проводиться опитування для формування схем руху громадського транспорту.

Просимо заповнити анкету

 

До уваги громадських організацій, інших неприбуткових організацій та ініціативних груп громадян, діючих на території міста Хмельницького!

 

Запрошуємо долучитися до обговорення пропозиції щодо перейменування парку ім. М. Чекмана

Просимо заповнити анкету

 

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

 

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

 

У Хмельницькому завершуються роботи з реконструкції набережної річки Південний Буг
П'ятниця, 18 березня 2016, 15:18
altНаразі завершуються роботи з реконструкції набережної річки Південний Буг, яка внаслідок довготривалої експлуатації (споруджена на початку 60-х років), руйнівної дії водного потоку та льодоходів була суттєво пошкоджена. Протяжність ділянки, яка підлягала ремонту (від вулиці Кам’янецької до гирла річки Плоскої) складає 470 погонних метрів. Працівники підрядної організації укріпили берег річки монолітною залізобетонною підпірною стінкою, відремонтувати бетонні східці. Значну увагу приділено благоустрою території. Пішохідну зону набережної вимощено тротуарною плиткою загальною площею 3100 кв.м. Тут також встановили зручні лавочки й урни для сміття, влаштували зовнішнє освітлення.
Детальніше...
 
В серцях і пам’яті народній
П'ятниця, 18 березня 2016, 11:49
altНапередодні святкування 72-ї річниці визволення міста Хмельницького від нацистських окупантів, у музеї Проскурівського підпілля відбувся урок пам'яті «В серцях і пам’яті народній», приурочений цій визначній події.
На початку уроку пам’яті учасники заходу хвилиною мовчання віддали шану визволителям міста Хмельницького, учасникам Проскурівської окружної підпільно-партизанської організації, усім захисникам Батьківщини, які віддали своє життя за свободу рідної землі. Про найважливіші події та операції на шляху до визволення міста Хмельницького від нацистських окупантів присутнім на заході учням НВО № 5 імені Сергія Єфремова розповів учасник Другої світової війни Філіпчук Борис Павлович.
Детальніше...
 
Увага! Громадське обговорення
П'ятниця, 18 березня 2016, 10:28
Запрошуємо громадськість міста та представників засобів масової інформації взяти участь в обговоренні кандидатур на посади керівників структурних підрозділів міської ради.
Сьогодні о 18.00 в сесійній залі Хмельницької міської ради відбудеться громадське обговорення кандидатів на посади керівників управління комунального майна  і департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів.
 
Довкілля охоронятимуть за Програмою
Четвер, 17 березня 2016, 18:37
altЗ вчорашнього дня у Хмельницькому розпочала діяти Програма охорони довкілля на 2016-2020 роки. Запропонований начальником управління екології та контролю за благоустроєм проект документу підтримали депутати. Мета Програми - поліпшення стану довкілля, збереження унікальних природних особливостей міста, зменшення техногенних забруднень, раціональне використання природних ресурсів та формування в жителів міста екологічної культури. Пріоритетних напрямків екологічної діяльності в місті визначили шість. Для того, щоб задумане здійснилося, потрібно 228 290,0 тис грн.
Детальніше...
 
Конференція “Будинок майбутнього: енергоефективний, пасивний, автономний”
Четвер, 17 березня 2016, 18:14
alt
Асоціація з енергоефективності та енергозбереження (АЕЕ) за підтримки Посольства Франції в Україні, Кам’янець-Подільської міської ради, проекту “Енергоефективність в громадах”, що впроваджується GIZ, запрошує представників житлово-експлуатаційних організацій, ОСББ, комунальних організацій, промислових підприємств взяти участь у Конференції “Будинок майбутнього: енергоефективний, пасивний, автономний”, яка відбудеться 11 квітня у місті Кам’янець-Подільський. Планується, що участь у заході візьмуть: представники Посольства Франції, Мінрегіону, очільники міст, французькі, німецькі та українські експерти, провідні фахівці галузі та профільні організації тощо.  Мета заходу – поширення кращих практик та світового досвіду у сфері енергоефективного проектування та будівництва, а також налагодження партнерських відносин тощо.
Детальніше...
 
Питання співпраці у сфері захисту тварин обговорили з німецькими партнерами
Четвер, 17 березня 2016, 17:42
altСьогодні, 17 березня, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин разом із кураторами житлово-комунальної сфери міста мав робочу зустріч із делегацією з Німеччини. Гостями керівництва міста були Ута Людвiг – голова Мiжнародної Асоцiацiї захисту тварин Нundеhilfе-Ukrаinе; Норберт де Йонг – заступник голови Мiжнародної Асоцiацiї захисту тварин Нundеhilfе-Ukrаinе. Також в зустрічі взяли участь голова громадської організації захисту тварин “Врятуй життя” О.Голубнича, член Мiжнародної Асоцiацiї захисту тварин Нundеhilfе-Ukrаinе, перекладач П.Троян. Говорили про налагодження співпраці у сфері захисту тварин та організацію роботи притулку. Міський голова Олександр Симчишин наголосив, що у місті сьогодні є проблема безпритульних собак, тому міська влада готова до співпраці у її вирішенні та буде вдячна Мiжнародній Асоцiацiї захисту тварин Нundеhilfе-Ukrаinе за допомогу.
Детальніше...
 
Послугою державної реєстрації народження дитини у перинатальному центрі скористалось вже понад 500 хмельничан
Четвер, 17 березня 2016, 17:28
altДедалі більшої популярності набувають нові послуги, які надаються Відділом державної реєстрації актів цивільного стану Хмельницького міськрайонного управління юстиції.
Актуальним є сервіс спрощеного доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини безпосередньо в Хмельницькому міському перинатальному центрі. І не дивно, адже батьки мають можливість зареєструвати дитину одразу ж після її народження, не виходячи з пологового будинку. Все, що потрібно, - це мати при собі паспорт матері та батька, свідоцтво про шлюб та медичне свідоцтво про народження дитини, яке видається відділенням, в якому перебуває породілля. І наступного ж дня після подачі заяви щасливі батьки отримають перший документ для свого маляти.
Детальніше...
 
Увага! Для завершення робіт з омолодження дерев на вулиці Шевченка тимчасово перекриють рух транспорту у напрямку мікрорайону Ракове
Четвер, 17 березня 2016, 17:11
altУ зв’язку з продовженням робіт з омолодження дерев на вулиці Шевченка, на ділянці від вулиці Горького до зупинки «Залізничний вокзал», 18 березня від 9.00 до 16.00 години буде відключено електромережу на цій частині вулиці та перекрито рух транспорту у напрямку мікрорайону Ракове.
До 9.00 18 березня тролейбуси та маршрутки працюватимуть у звичному режимі.
Від 9.00 до 16.00 тролейбуси за маршрутами №№7, 7а, 13, 14 курсуватимуть Старокостянтинівським шосе, вулицями Проскурівською та Свободи. Тролейбусні маршрути №3, 9 у цей час не працюватимуть. Маршрутки курсуватимуть у напрямку мікрорайону Ракове, здійснюючи об’їзд вулицями Шевченка, Горького, Заводською, Трудовою і тими ж вулицями в зворотньому напрямку.
Детальніше...
 
ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
Четвер, 17 березня 2016, 16:17

У відповідності до розпорядження міського голови оголошується конкурс на заміщення посади тимчасово відсутнього головного юрисконсульта юридичного відділу управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради.

 

Вимоги до претендентів на посаду: громадянство України, вища освіта за спеціальністю «Правознавство», навички роботи на комп’ютері та оргтехніці, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи, відсутність заборон, визначених частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Для участі в конкурсі необхідно подати заяву про участь в конкурсі, належним чином оформлену особову картку (форма П2-ДС) з відповідними додатками, фотокартку розміром 4х6, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", письмову згоду на обробку персональних даних, заяву про відсутність заборон та згоду на проведення перевірки, передбачених Законом України «Про очищення влади», копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних), довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності), а також успішно  скласти  іспит  (додаткова   інформація   надається   кадровою  службою,  тел.  65-03-29).

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації даного оголошення за адресою: м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, к. 109.

(оголошення опубліковане в газеті Хмельницької міської ради “Проскурів” №10  від 17 березня  2016 року)

 
Хмельницький - з програмою економічного та соціального розвитку
Четвер, 17 березня 2016, 12:18
altПрограму економічного та соціального розвитку міста Хмельницького на 2016 рік затвердили депутати Хмельницької міської ради. Метою Програми є створення умов для збалансованого економічного розвитку міста, підвищення його інвестиційної привабливості, поліпшення бізнес-клімату, забезпечення комфортних умов проживання та сприяння всебічному розвитку громади міста. Відповідно до результатів соціально-економічного розвитку міста у 2015 році, наявних проблем, нагальних потреб та можливостей бюджету міста Програмою визначено основні пріоритети розвитку міста, а також конкретні завдання та заходи на 2016 рік, на яких пропонується сконцентрувати бюджетні та інвестиційні ресурси.
Детальніше...
 
Золоті нагороди здобули юні хмельницькі баскетболісти
Четвер, 17 березня 2016, 11:58
altУ Хмельницькому завершились фінальні змагання V спортивних ігор школярів області з баскетболу серед юнаків. Спартакіада школярів Хмельницької області проводиться раз на чотири роки, тому юні спортсмени відносяться до цих ігор з особливою відповідальністю та очікуванням. Кожна з таких розпалює у спортсмена почуття конкуренції, відповідальності й азарту. Завдяки професіоналізму тренера-викладача Сергія Лозінського, який відмінно підготував збірну команду міста Хмельницького, сформовану на базі ДЮСШ №1, наші спортсмени здобули золоті нагороди. 2 місце посіла збірна команда Полонського району, і 3 місце – за збірною командою з Кам’янця-Подільського.
Детальніше...
 
Найкращий читач міста – 2016
Четвер, 17 березня 2016, 11:06
altУ центральній міській бібліотеці для дітей №12, що на проспекті Миру, відбулося справжнє свято книги. Саме тут проходив ІІ міський етап обласного конкурсу «Найкращий читач Хмельниччини – 2016» серед учнів 6-7 класів – читачів бібліотек Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи. Конкурс проводиться щорічно у два етапи. У І етапі взяли участь понад двісті читачів міських бібліотек, а тридцять найкращих – у ІІ етапі. Із них лише двоє позмагаються з ровесниками за звання найкращого читача Хмельницької області. Розпочався конкурс з вітального слова Артема Ромасюкова, начальника управління культури і туризму Хмельницької міської ради.
 
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 209 з 249

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02