Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

Звіт міського голови Олександра Симчишина за другий рік роботи на посаді

  

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

    

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Звіт про виконання бюджету за 2017 рік

  

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

  

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

 

 Транспортна мережа міста 2018

 

 

Графіки руху тролейбусів: будні днівихідні днінічних тролейбусів 

Графіки руху автобусів: будні дні

Схема руху транспорту на 2018 рік (тролейбуси) - карта

Схема руху транспорту на 2018 рік (автобуси) - карта

 

До уваги зацікавлених осіб!
Середа, 02 листопада 2016, 15:24
alt24 листопада у НСК Олімпійський (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55, зал «Олімпійський дворик») відбудеться черговий V Міжнародний форум «Польський бізнес день», який має на меті об’єднати бізнес спільноту Польщі та України для започаткування і розвитку нових проектів, обміну досвідом та визначення стратегічних напрямів співпраці.
До участі запрошуються власники та керівники підприємств, що зацікавленні у зовнішньоекономічній діяльності, зокрема з ЄС та Польщею.
З умовами форуму та правилами реєстрації можна ознайомитися на офіційних веб-сайтах заходу: www.eucon.ua та www.ukrbizpol.org.
Детальніше...
 
На депутатському дні обговорили виконання Програми протидії захворюванню на туберкульоз
Середа, 02 листопада 2016, 14:43
altПід головуванням секретаря міської ради Михайла Кривака відбувся черговий інформаційний депутатський день. Депутати заслухали інформацію про виконання міської програми протидії захворюванню на туберкульоз у 2013-2016 роках, затвердженої рішенням двадцять четвертої сесії Хмельницької міської ради від 24.04.2013 року №6 та ознайомились з роботою житлово-експлуатаційної контори №6. З першого питання присутніх інформувала заступник начальника управління охорони здоров’я Людмила Слободяник. Зокрема, вона повідомила, що у Хмельницькому послуги хворим на туберкульоз надаються міським протитуберкульозним диспансером, який повністю відповідає санітарно-гігієнічним вимогам та будівельним нормам, обладнаний згідно табелю оснащення та має ліцензію на провадження медичної практики за спеціальністю фтизіатрія. За 9 місяців 2016 року виявлено та взято на диспансерний облік 95 хворих на туберкульоз. Показник захворюваності склав 35,7 на 100 тис. населення. За час дії програми отримано протитуберкульозних препаратів на суму більше 1млн 200 тис. грн.
Детальніше...
 
Хмельничани позитивно оцінюють роботу ЦНАП
Середа, 02 листопада 2016, 12:24
altЗа жовтень 2016 року якість наданих послуг оцінили 1975 відвідувачів, з них позитивно – 1923 або 97,37 % від загальної кількості, негативно – 52 або 2,63 % від загальної кількості.
52 негативних оцінки розподіляються наступним чином:
- 10 або 0,51 % від загальної кількості – відділ надання адміністративних та інших послуг управління адміністративних послуг;
- 2 або 0,1 % від загальної кількості – відділ дозвільних процедур управління адміністративних послуг;
Детальніше...
 
Запрошуємо громадськість міста на інформаційно-навчальний семінар
Середа, 02 листопада 2016, 09:50
alt3 листопада о 13:00 відбудеться черговий інформаційно-навчальний семінар з написання громадських проектів на тему: "Участь громадян у бюджетному процесі: як підготувати, подати і просувати проекти на виконання Бюджету участі міста Хмельницького". Захід відбудеться у місті Хмельницькому: вул. Європейська, 18, готель «Любе плюс», конференц-зал, 3 поверх.
Семінар організований Хмельницькою міською радою та ГО "Інститут Регіонального Розвитку" у рамках реалізації проекту USAID "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-ІІ) впровадження" у наданні допомоги щодо запровадження бюджету участі на місцевому рівні в Україні. Проект "ЗМФІ-ІІ" реалізується Інститутом бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) та Хмельницькою міською радою.
Запрошуємо усіх охочих взяти участь у семінарі.
Детальніше...
 
На вулиці Інститутській завершили омолодження дерев
Вівторок, 01 листопада 2016, 17:44
altДо кінця року працівники комунального підприємства із зеленого будівництва і благоустрою міста планують омолодити дерева на вулицях Грушевського, Заводській, Гальчевського, Староміській, Володимирській, Героїв Майдану. З бюджету міста у 2016 році на омолодження дерев виділено 1 млн гривень. Наразі тривають роботи на вулиці Грушевського.
Детальніше...
 
До уваги бізнес-кіл!
Вівторок, 01 листопада 2016, 16:06
alt
ТОВ “Міжнародний виставковий центр” (МВЦ, місто Київ, Броварський проспект, 15) організовує виставкові заходи, які відбудуться з 8 до 10 листопада 2016 року за підтримки та активної участі Мінрегіону, Мінприроди, Міненерговугілля, Мінагрополітики, Держенергоефективності, Держводагентства: 
XIV Міжнародний водний форум “AquaUkraine-2016” (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, насосне обладнання, труби та трубопровідна арматура, фільтри, прилади контролю та обліку); IX Міжнародна спеціалізована виставка “Енергоефективність. Відновлювальна енергетика-2016” (енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали для промисловості, ЖКГ, АПК, енергоефективні проекти для модернізації підприємств, обладнання для заміщення природного газу, альтернативні види палива, відновлювальні джерела енергії)...
Детальніше...
 
Відбудеться інформаційний депутатський день
Вівторок, 01 листопада 2016, 14:50

зала сесійна

2 листопада о 10:00 в сесійній залі міської ради відбудеться інформаційний депутатський день. 

 

Депутатам буде запропоновано розглянути наступні питання:

1. Про хід виконання рішення двадцять четвертої сесії міської ради від 24.04.2013 №6 «Про затвердження міської соціальної цільової програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки».

2. Ознайомлення з роботою житлово-експлуатаційної контори №6.

 
"Хмельницькводоканал" повідомляє
Вівторок, 01 листопада 2016, 13:44
altУ зв'язку з виконанням аварійно-відновлювальних робіт із ліквідації пориву водопроводу у провулку Гагаріна, 37/2, 2 листопада з 09:00 до 17:00 буде призупинене водопостачання до житлових будинків, розташованих у провулку Гагаріна, на вулиці Гагаріна, Львівському шосе та понижений тиск холодного водопостачання у центральній частині міста.
Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
 
Формується громадська рада при управлінні охорони здоров’я Хмельницької міської ради
Вівторок, 01 листопада 2016, 13:23
altІніціативна група з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при управлінні охорони здоров'я Хмельницької міської ради запрошує інститути громадянського суспільства (далі – ІГС) до участі в установчих зборах, які відбудуться 3 листопада у приміщенні управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради за адресою: місто Хмельницький, вул. Грушевського, 64.
Початок зборів о 18:30, початок реєстрації о 18:00 (при собі мати документ, що засвідчує особу).
Для участі в установчих зборах подається заява у довільній формі, що підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства та засвідчена печаткою (у разі її наявності). Кінцевий термін подання заяв – 2 листопада 2016 року включно.
Детальніше...
 
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі «До чистих джерел»
Вівторок, 01 листопада 2016, 10:17
alt20 жовтня за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартував щорічний Всеукраїнський Конкурс «До чистих джерел». Метою Конкурсу є розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив. Учасниками Всеукраїнського Конкурсу «До чистих джерел» можуть бути місцеві державні адміністрації, сільські, селищні та міські ради, колективні та індивідуальні земле- і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні та вищі навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації, окремі громадяни, які надіслали до Конкурсної комісії відповідно оформлені матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері охорони та оздоровлення водних об’єктів України. До участі запрошуються всі небайдужі. Переможці будуть нагороджені цінними призами.
Детальніше...
 
Будівництво першої велодоріжки у Хмельницькому триває
Вівторок, 01 листопада 2016, 09:59
altЗ середини жовтня підрядник, ТОВ “Платінумбуд” розпочав будівництво велодоріжки на набережній та у парку ім. Чекмана. 18 жовтня вже розмітили межі велодоріжки згідно з проектом та розпочали земляні роботи. На велодоріжку з бюджету міста виділили 609 тис. грн. Будівництво обіцяють завершити до кінця року. Однак, якщо буде дуже несприятлива погода, то, можливо, деякі ділянки будуть завершувати на початку наступного року. Загальна довжина двох частин велодоріжки складає близько 900 метрів. (Перша частина – від вул. Кам’янецької до білого містка, друга – від містка по парку ім. М. Чекмана до станції прокату катамаранів.) Загальна ширина – 2,5 м, по 1,25 м на смугу. Покривається велодоріжка бруківкою, оскільки вона значно практичніша за асфальт, а коштує приблизно так само. Доріжку з бруківки в майбутньому легше буде ремонтувати чи вирівнювати через нерівномірне просідання грунту, ріст коріння дерев тощо. Бруківка сірого кольору, але також з плитки викладають розмежувальну смугу рожевого кольору. Також перед велодоріжкою будуть встановлені дорожні знаки 4.12 “Доріжка для велосипедистів” та нанесена розмітка фарбою. Біля велодоріжок передбачили освітлення ліхтарями.
Детальніше...
 
За 10 місяців 2016 року Хмельницький отримав додатково 211 млн грн. власних доходів
Вівторок, 01 листопада 2016, 09:04
altПро надходження до бюджету міста Хмельницького розповів заступник міського голови Андрій Бондаренко: «Сьогодні є досить модно розповсюджувати тезу про те, що всі сьогоднішні здобутки Хмельницького - це не діяльність влади міста, а так звана «децентралізація». Не буду ні наполягати, ні заперечувати, просто наведу декілька цифр. Отже, за 10 місяців 2016 року місто отримало додатково 211 млн грн. власних доходів.
Всього – 104,4 млн грн. з 211 млн грн. – це додаткові надходження, не пов’язані з децентралізацією, а результат спільної діяльності влади, підприємців і громади, а також інші фактори, не пов’язані з децентралізацією...
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 Наступна > Кінець >>

Сторінка 210 з 342

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02