Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара
Відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Ігоря Мельничука з виборцями округу №16
Вівторок, 05 квітня 2016, 09:01

Мельничук

7 квітня о 16:00 в приміщенні Центру національного виховання учнівської молоді (вул. Курчатова,1 б), відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Ігоря Мельничука з виборцями свого округу.
 
На зустріч запрошуються мешканці будинків, розташованих за адресами:
вул. Вишнева; вул. Транспортна; вул. Чкалова,13–13/1, 15, 17Б–17/1; вул. Вокзальна; вул. Декабристів; вул. Леха Качинського; вул. Стецька (колишня вул.Островського); вул. Степанкова (колишня вул. Пархоменка); вул.Саварчука, прв.Транспортний; прв. Шкільний; проїзд Вишневий; проїзд Геологів; вул. Курчатова, 1В–1Д, 1З, 1/3; вул.Проскурівського підпілля, 215; прв.Клубний.
 
Міський голова Олександр Симчишин особисто інспектував роботу ЖЕКів та комунальних служб міста
Вівторок, 05 квітня 2016, 08:35
alt
"Під час щотижневої наради керівники ЖЕКів та комунальних служб звітували про зроблене ними за минулий тиждень, - каже міський голова. - Проте, звіти-звітами, але я захотів на власні очі побачити зроблене і, головне, оцінити якість робіт та почути враження мешканців - чи задоволені роботою. Обрав кілька об'єктів, що розташовані на Озерній, в центрі, в мікрорайоні Дубове, на Інститутській. Поїздка виявилася досить результативною. Як виявилося, в реальності зроблено не все, про що прозвітували. Є питання і до якості виконання робіт. Звісно, такі випадки - поодинокі, проте примушують і надалі серйозно контролювати все, що робиться у місті". Зазначимо, що частина ремонтних та робіт з благоустрою продовжуватиметься.
Детальніше...
 
"Відкрите місто" працює
Понеділок, 04 квітня 2016, 17:06
altЗа місяць роботи сервісу "Відкрите місто" для хмельничан через портал зареєстрували 199 повідомлень про комунальні проблеми і не тільки. 72 звернення уже вирішено, ще 44 перебуває у роботі. Найбільше звернень стосується ям на дорогах, стану тротуарів та неприбраного сміття. Трохи менше зауважень мають місцеві ЖЕКи, що відповідають за прибудинкову територію.
Детальніше...
 
Благоустрій міста - під особливим контролем міського голови
Понеділок, 04 квітня 2016, 16:07
altПрибирання місць відпочинку, берегів річок, вулиць, ліквідація стихійних сміттєзвалищ - тема номер один для влади Хмельницького. Під час наради з керівниками управлінь та комунальних підприємств міський голова Олександр Симчишин особливо наголосив на необхідності наведення післязимового ладу в місті: "В першу чергу необхідно звернути особливу увагу на прибирання місць відпочинку, парків, берегів річок. Для цього запрошуємо всіх приєднатися до місячника з благоустрою. Не менш важливим є й проведення "Уроку довкілля" у школах, оскільки ми повинні виховувати в дітей повагу до природи, інакше жодні заходи з благоустрою ніколи не допоможуть нам зробити місто чистим". Керівники ЖЕКів отримали доручення посилено взятися за прибирання прибудинкових територій. 
Детальніше...
 
Опалювальний сезон у місті Хмельницькому завершується
Понеділок, 04 квітня 2016, 15:02
altУ зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря становить вище +8 °С Хмельницький міський голова Олександр Симчишин своїм розпорядженням доручив керівникам теплопостачальних підприємств міста – міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» (В. Скалій) та комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» (С. Цимбалюк) припинити опалювальний сезон з 5 квітня 2016 року.
Водночас очільник міста зобов’язав їх забезпечити нормативну температуру в приміщеннях лікувально-профілактичних установ, дошкільних, шкільних закладів міста, незалежно від форм власності.
Детальніше...
 
Хмельницький міський голова Олександр Симчишин — найактивніший серед мерів країни борець з корупцією та має найкращий результат щодо повної підтримки діяльності серед населення
Понеділок, 04 квітня 2016, 13:47
altЗа результатами Всеукраїнського муніципального опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту 19% мешканців Хмельницького повністю задоволенні роботою Олександра Симчишина на посаді міського голови. Це найвищий рівень повної підтримки серед усіх міських голів України. Ще 38% задоволені роботою очільника міста. Загалом 57% хмельничан задоволені роботою нового міського голови. Це четвертий результат серед 24 міст країни. Складом нової Хмельницької міської ради задоволені 42% місцевих мешканців. Це п'ятий результат серед найбільших міст країни. Більше того — за результатами опитування міський голова Хмельницького зайняв перше місце в Україні як такий, що найбільше бореться із корупцією в міській владі. 
Детальніше...
 
Відбудеться зустріч депутата міської ради Тетяни Прядун з виборцями округу №4
Понеділок, 04 квітня 2016, 13:46

Прядун

5 квітня з 15.00 до 19.00 години в приміщенні вищого професійного училища №25 (прс.Миру,61/3), відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Прядун Тетяни Олександрівни з виборцями свого округу.
 
На зустріч запрошуються мешканці будинків, розташованих за адресами: 

вул.Миколи Федунця;

вул.Озерна,6/2А–8;

вул.Бандери, 36, 38 (колишня вул.Рибалка);

прс.Миру, 51–51/2, 53–53/1, 55–55/1, 57–57/4, 59–59/11, 60/4, 61, 61/1, 61/1А–61/3, 61/3Б–62, 62А, 62Б–62/1, 62/1А, 62/2–63, 63/1–63/3, 64–64/2, 66, 68, 70–70/3;

вул.Мирного,5–11.

 
90 млн. грн. передбачили у бюджеті розвитку на капітальний ремонт доріг у Хмельницькому
Понеділок, 04 квітня 2016, 13:14
altЦе значно більше, ніж минулого року. Десять мільйонів гривень вперше спрямують на асфальтування шляхів дачних та садових товариств, звідки надходять численні звернення мешканців. Перші у цьому році роботи розпочнуться вже у квітні. За словами заступника міського голови, куратора комунальної сфери Анатолія Нестерука цьогоріч насамперед планується продовжити роботи, розпочаті минулого року. Зокрема, далі асфальтуватимуться вулиці Чорновола, Волочиська, завершуватиметься ремонт вулиць Качинського та Кутузова. Нове асфальтне покриття облаштують на вулицях у різних мікрорайонах міста. За дорученням виборців і зверненнями громадян управління житлово-комунального господарства виготовило проектно-кошторисну документацію вартістю понад триста мільйонів гривень.
Детальніше...
 
У художньому музеї демонструватимуть доробок Бібліотеки «Культури»
Понеділок, 04 квітня 2016, 11:19
altЗ 4 до 12 квітня у Хмельницькому обласному художньому музеї, що на вулиці Проскурівській, 47, експонуватиметься виставка «Єжи Ґедройць та його справа. Доробок бібліотеки культури».
Виставка презентує важливу частину спадщини Єжи Ґедройця та Літературного інституту з нагоди 60-ї річниці започаткування видавничої серії Бібліотека «КУЛЬТУРИ», однієї із найважливіших польських книжкових колекцій після ІІ Світової війни. Перші томи цього циклу побачили світ на початку 1953 року, це були, зокрема: «Транс-Атлантик» Вітольда Ґомбровича, «1984» Джорджа Орвелла та «Поневолений розум» Чеслава Мілоша.
Літературний інститут було засновано у 1946 році у Римі. З 1947 року він працював у Парижі, де розгорнув широку видавничу діяльність, співпрацював з видатними польськими еміграційними публіцистами та письменниками. У Бібліотеці «КУЛЬТУРИ» видавалися як книжки польських авторів, так і книжки інших письменників з-за «Залізної завіси»:
Детальніше...
 
Хмельницький – в п’ятірці кращих міст України
Понеділок, 04 квітня 2016, 08:52
altСоціологічна група «Рейтинг» опублікувала результати щорічного Всеукраїнського муніципального опитування.
Відповідно до зведеного рейтингу, який узагальнив оцінку жителями міст роботи влади за 22 основними критеріями, Хмельницький розділив 4-ту та 5-ту позиції серед усіх обласних центрів України.
Організатори проекту 20 січня – 8 лютого 2016 року опитали 19200 мешканців у 24 містах України (Київ та усі обласні центри, у Донецькій області – Маріуполь, у Луганській – Сєвєродонецьк; по 800 респондентів у кожному місті) за допомогою інтерв'ю на дому у респондентів.
Упорядники рейтингу вивчали думку людей та їх оцінку діяльності міської влади за 22-ма різними критеріями: стан та якість ремонту доріг, тротуарів, дворів та прибудинкових територій,
Детальніше...
 
“Мої квадратні метри”
П'ятниця, 01 квітня 2016, 16:28
altПід такою назвою у Хмельницькій обласній філармонії відкрилась спеціалізована виставка-конференція нерухомості, яка триватиме впродовж двох днів, 1 та 2 квітня. Організатор заходу (газета «Є») зібрала разом представників влади, забудовників, комунальних служб міста і юристів. Від міської влади участь у заході взяв заступник міського голови Анатолій Нестерук.
"Така виставка  дає можливість зібрати усіх разом, і почути думки мешканців про майбутнє міста. Є в нас багато питань до забудовників, до Генплану міста. Будівельники, наприклад, інколи “забувають, що потрібно ще й облаштовувати прибудинкову територію”, - сказав під час відкриття виставки Анатолій Нестерук.
Детальніше...
 
План заходів департаменту, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на період з 04 до 10 квітня
П'ятниця, 01 квітня 2016, 14:40
 
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Наступна > Кінець >>

Сторінка 261 з 308

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02