Developed by JoomVision.com
Відбулось пленарне засідання сьомої сесії міської ради
Середа, 20 липня 2016, 18:36
altДепутати розглянули 82 питання порядку денного, серед яких внесення змін до бюджету міста на 2016 рік (за рахунок перевиконання бюджету різні галузі господарства міста отримали додатково 252 млн. грн.), призначення персональних стипендій Хмельницької міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей, щодо регулювання земельних відносин, звернулись до керівництва держави щодо не проведення виборів на тимчасово окупованих територіях та з вимогою ввести мораторій на підвищення тарифів до вирішення питання відповідності заробітних плат та пенсій таким тарифам.
Детальніше у сюжеті МТРК «МІСТО».
 
У Хмельницькому з’явиться Програма соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей
Середа, 20 липня 2016, 16:23
altНа її реалізацію у 2016-2017 роках з міського бюджету планують витратити майже 5 млн. грн.
Левову частину коштів спрямують на матеріальну допомогу учасникам АТО та членам сімей загиблих героїв.  Кошти будуть закладені також на пільгове зубо- та слухопротезування; звільнення учасників АТО, членів сімей загиблих від сплати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Планується розширення рекреаційного центру «Берег надії» з метою створення реабілітаційного центру для ветеранів АТО.
Наразі проект програми опубліковано для громадського обговорення. Пропозиції та зауваження до проекту Програми можна надавати до управління праці та соціального захисту населення за тел. 65-85-74.
 
Міська влада взяла до розгляду петицію щодо створення у місті парку відпочинку та розваг – «EUROPE PARK UKRAINE»
Середа, 20 липня 2016, 14:25
altВідповідно до пункту 4.3. «Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді», міському голові направлено для розгляду електронну петицію «Надати всебічну підтримку та допомогу у створенні парку відпочинку та розваг – «EUROPE PARK UKRAINE».
Станом на  20 липня петицію підписали 513 осіб з 500 необхідних.
Текст петиції: «5 липня 2016 р. в приміщенні Хмельницької торгово-промислової палати відбулася презентація та обговорення грандіозного проекту: створення в Хмельницькому парку відпочинку та розваг «EUROPE PARK UKRAINE – Місто майбутнього наших дітей». Ідея мала широку підтримку серед представників влади, громадських організацій та інших небайдужих хмельничан.
Від імені ініціативної групи, прошу надати всебічну підтримку та допомогу у створенні цього проекту.
Детальніше...
 
Відбудеться обговорення проекту Закону України «Про стоматологічну діяльність»
Середа, 20 липня 2016, 10:12
altУправління охорони здоров’я Хмельницької міської ради запрошує мешканців міста Хмельницького взяти участь в обговоренні проекту Закону України «Про стоматологічну діяльність», яке відбудеться 21 липня 2016 року о 18:30 в Хмельницькій міській об’єднаній стоматологічній поліклініці, що розташована за адресою: вул. Прибузька, 18.
 
Хмельницький в трійці лідерів за розкриттям злочинів серед обласних центрів України
Вівторок, 19 липня 2016, 17:59
altКерівництво Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області прозвітувало перед громадськістю за роботу у першому півріччі 2016 року. До уваги взяли показники за нинішній та попередній рік, врахували загальнодержавну статистику та окреслили пріоритетні напрямки на прийдешній період. Поліція сьогодні стоїть на порозі формування абсолютно нової структури, некомплект кадрів становить приблизно 11,6 %, бракує слідчих(5%), працівників карного розшуку (20%), дільничних інспекторів поліції (8%). Не зважаючи на це. забезпечується належний рівень публічної безпеки та виконуються функціональні обов’язки, інформують правоохоронці.
Детальніше...
 
Відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Ігоря Мельничука з виборцями округу №16
Вівторок, 19 липня 2016, 16:42

Мельничук

21 липня о 16:00 в приміщенні Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (прв.Шкільний,8), відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Ігоря Мельничука з виборцями свого округу.
 
На зустріч запрошуються мешканці будинків, розташованих за адресами:
вул. Вишнева; вул. Транспортна; вул. Чкалова,13–13/1, 15, 17Б–17/1; вул. Вокзальна; вул. Декабристів; вул. Леха Качинського; вул. Стецька (колишня вул.Островського); вул. Степанкова (колишня вул. Пархоменка); вул.Саварчука, прв.Транспортний; прв. Шкільний; проїзд Вишневий; проїзд Геологів; вул. Курчатова, 1В–1Д, 1З, 1/3; вул.Проскурівського підпілля, 215; прв.Клубний.
 
Готуються проекти будівництва мереж водопостачання у мікрорайонах Дубове та Лезневе
Вівторок, 19 липня 2016, 15:53
altВраховуючи потребу багатьох жителів приватного сектору нашого міста у послугах централізованого водопостачання та водовідведення, міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" працює над проектуванням нових водогонів у мікрорайонах Дубове та Лезневе.
«Що стосується мікрорайону Дубове, то проектом передбачено будівництво заглибленої каналізаційно-насосної станції (КНС) по пров. Щедріна, між вул. Глінки та вул. Глібова, напірних каналізаційних колекторів від запланованої КНС до уже існуючого каналізаційного колодязя на перехресті вул. Козацької та вул. Болбочана, а також мереж самопливної каналізації від місць приєднання абонентів до КНС.
Детальніше...
 
У Хмельницькому - нова філія ЦНАПу
Вівторок, 19 липня 2016, 12:56
altЧерги у ЦНАПі на вул. Соборній незабаром поменшають. У Хмельницькому відкрили першу філію Центру надання адміністративних послуг. Розташована вона за адресою вулиця Грушевського, 86. 
Як пояснює начальник відділу реєстрації місця проживання міськради Наталя Дорофєєва, філія в першу чергу спеціалізуватиметься на наданні 4 послуг, що стосуються реєстрації місця проживання. Проте тут можна буде отримати і решту із близько двох сотень адмінпослуг, що надає центральне відділення ЦНАПу.
"Відкриваємо додаткову філію ЦНАПу з тієї причини, що маємо великі черги в основному відділенні. ставимо собі завдання ці черги мінімізувати, - каже міський голова Олександр Симчишин. - Зробити це можна лише завдяки новим філіям. Плануємо до кінця року відкрити ще одне відділення. Ще одне маємо на меті відкрити в одному з мікрорайонів."
Детальніше...
 
Відбулось чергове засідання колегії міської ради
Понеділок, 18 липня 2016, 17:35
altТриває підготовка до пленарного засідання 7 сесії міської ради, початок якої запланований на 10:00 20 липня 2016 року.  Депутати розглянуть питання про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2016 рік, про призначення персональних стипендій Хмельницької міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей міста Хмельницького, щодо регулювання земельних відносин та ряд інших питань. За рішенням колегії до порядку денного додатково включили 15 питань.
 
Міська влада взяла до розгляду петицію щодо заборони збирати кошти з батьків вихованців дошкільних та учнів шкільних навчальних закладів
Понеділок, 18 липня 2016, 14:45
altВідділ роботи зі зверненнями громадян міської ради повідомляє, що, відповідно до пункту 4.3. "Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді", затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, міському голові направлено для розгляду електронну петицію "Заборонити збирати кошти з батьків вихованців дошкільних та учнів шкільних навчальних закладів".
Станом на  17 липня петицію підписали 518 осіб з 500 необхідних.
Детальніше...
 
Міська влада взяла до розгляду петицію щодо облаштування скверу і парковки на майданчику перед магазином «Електроніка», на перехресті вулиць С. Бандери та Зарічанської
Понеділок, 18 липня 2016, 11:59
altВідділ роботи зі зверненнями громадян міської ради повідомляє, що, відповідно до пункту 4.3. "Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді", затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, міському голові направлено для розгляду електронну петицію "Облаштувати сквер і парковку на майданчику на перехресті вулиць С. Бандери та Зарічанської".
Станом на  17 липня петицію підписали 521 особа з 500 необхідних.
Детальніше...
 
Громадськість міста запрошують на відкриту зустріч з керівництвом Хмельницького відділу поліції
Понеділок, 18 липня 2016, 10:54
alt19 липня о 15:00 в сесійній залі Хмельницької міської ради, вул. Гагаріна 3, відбудеться зустріч керівництва Хмельницького відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області з громадськістю.
На нараду виносяться питання:
- Звіт про оперативно-службову діяльність Хмельницького ВП ГУНП в Хмельницькій області та його територіальних відділень щодо забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, протидій злочинності за перше півріччя 2016 року.
- Стан взаємодії Хмельницького відділу поліції та його територіальних відділень із органами місцевого самоврядування та громадськістю міста.
В заході беруть участь керівництво Хмельницького ВП ГУНП в Хмельницькій області, представники органів місцевого самоврядування, запрошується  громадськість міста.
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Наступна > Кінець >>

Сторінка 264 з 353

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02