Developed by JoomVision.com
«Тіньову» зайнятість населення та заробітну плату виводять на «чисту воду»
Понеділок, 11 липня 2016, 15:23
altУправлінням праці та соціального захисту населення здійснюється щомісячний аналіз рівня заробітної плати понад 5 тисяч суб’єктів господарської діяльності, згідно звітності, поданої ними до ДПІ у м. Хмельницькому. Згідно останньої наявної інформації, наданої ДПІ у м. Хмельницькому, в травні 2016 року прозвітувало 5179 суб’єктів господарської діяльності, що на 166 СГД (3,3%) більше, ніж у січні поточного року.
У травні 2016 року середньомісячна заробітна плата штатних працівників становила 3828,6 грн., що на 585,2 грн. або 18,0% більше, ніж у січні поточного року, застрахованих осіб – 3376,3 грн., що на 480 грн. (16,6%) більше, ніж на початок року. 
Кількість суб’єктів господарювання, які виплачували заробітну плату менше законодавчо встановленого мінімуму, склала 704 СГД – зменшилась до початку року на 34 СГД (4,6%).
Детальніше...
 
До уваги товаровиробників міста Хмельницького!
Понеділок, 11 липня 2016, 14:40
altЗ метою підтримки та розвитку товаровиробників Хмельницької області, привернення уваги споживачів до продукції місцевого виробництва, насичення ринку області товарами належної якості та за доступними цінами підготовлено Проект «Купуй товари Хмельниччини».
Перевагами для товаровиробників, які приймають участь у Проекті, є збільшення обсягів виробництва продукції, підвищення конкурентоздатності, розширення ринку збуту, покращення іміджу тощо.
Серед суб’єктів підприємницької діяльності, які провадять діяльність з реалізації продовольчих товарів, згоду на участь у Проекті надали: ПрАТ «Фірма Бакалія» (мережа супермаркетів «Економ»), «Таврія Плюс» (мережа супермаркетів «Таврія В»), ДП «Маркет Плазо» (мережа супермаркетів «Фуршет»), ТОВ «Фоззі-Фуд» (мережа супермаркетів «Сільпо»), ТОВ «Пакко Холдинг» (мережа супермаркетів «Вопак») та магазини типу маркет системи Облспоживспілки.
Детальніше...
 
Відбувся черговий діалог між владою та бізнесом
Понеділок, 11 липня 2016, 13:34
alt9 липня у Хмельницькому відбувся Форум «Співпраця АППУ, ДФС та бізнесу в умовах європейської інтеграції», у якому взяли участь представники підприємницької громадськості, департаменту ДФС України, обласної державної адміністрації, керівники Головного управління ДФС України в області та Хмельницької митниці, міські голови Хмельницького та Кам’янець-Подільського та представники наукових установ.
Детальніше...
 
Міська влада взяла до розгляду петицію щодо оптимізації закладів профтехосвіти
Понеділок, 11 липня 2016, 10:16
alt
Відділ роботи зі зверненнями громадян міської ради повідомляє, що, відповідно до пункту 4.3. "Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді", затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, міському голові направлено для розгляду електронну петицію "Оптимізація закладів профтехосвіти, збір підписів на підтримку якої завершено".
Станом на  11 липня петицію підписали 508 осіб з 500 необхідних.
 
Детальніше...
 
План заходів департаменту, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на період з 11 до 17 липня 2016 року
П'ятниця, 08 липня 2016, 15:00
Детальніше...
 
У ХІСТ «Україна» вручили дипломи випускникам
П'ятниця, 08 липня 2016, 14:13
alt
Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин взяв участь у випуску студентів Хмельницького інституту соціальних технологій університету "Україна" – навчального закладу, де ще недавно сам працював як педагог.
"Дуже приємно бачити знайомі обличчя – колег та студентів, – звернувся очільник міста до присутніх. – Востаннє я був у цих стінах як викладач два роки тому. Тоді, у аудиторії №11 частина з вас отримала мій останній підпис у заліковій книжці.
Детальніше...
 
Переймаємо досвід Вінниці з питань створення Центру реабілітації для людей з інвалідністю та учасників АТО
П'ятниця, 08 липня 2016, 11:13
altНа засіданні робочої групи з питань створення Центру реабілітації для людей з інвалідністю та учасників АТО голови та  представники громадських організацій інвалідів та  громадських організацій учасників АТО схвалили ідею створення такого Центру.
З метою вивчення досвіду роботи та досягнення найбільшої ефективності при створенні Центру, управлінням праці та соціального захисту населення за підтримки міського голови О. Симчишина 5 липня 2016 року була організована поїздка до комунального закладу Вінницької міської ради «Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія».
Детальніше...
 
Відбулося позачергове засідання виконкому
П'ятниця, 08 липня 2016, 10:30
altГоловним питанням, що розглядалося під час позачергового засідання виконавчого комітету було внесення пропозиції на розгляд сесії міської ради про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2016 рік. Члени виконавчого комітету вивчили запропоновані зміни до бюджету, висловили власні зауваження та ідеї, які будуть враховані при формуванні проекту рішення сесії міськради. Детальніше із проектом рішення виконавчого комітету можна ознайомитися за посиланням.
 
ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
Четвер, 07 липня 2016, 16:43

У відповідності до розпорядження міського голови оголошується конкурс на заміщення посади тимчасово відсутнього адміністратора відділу дозвільних процедур управління адміністративних послуг та вакантних посад головного спеціаліста і головного юрисконсульта управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів  Хмельницької міської ради.

Детальніше...
 
Увага! Триває прийом документів на здобуття міських премій 2016 року
Четвер, 07 липня 2016, 16:20
altУправління культури і туризму оголошує  прийом документів на здобуття міської премії імені Богдана Хмельницького у 2016 році та міської премії імені Михайла Якимовича Орловського у галузі історико-краєзнавчих досліджень у 2016 році, який триватиме до 01.08.2016 року. 
 
Положення про міські премії додаються.
Детальніше...
 
«Берег надії» прийняв на оздоровлення дітей із Старобільська
Четвер, 07 липня 2016, 14:28
alt6 липня 2016 року відбувся черговий заїзд у Рекреаційний центр «Берег надії». Цього разу на оздоровлення і відпочинок прибули діти з нашого міста-побратима Старобільська, Луганської області. За 21 день перебування в центрі діти отримають багато нового і цікавого. Заплановано проведення екскурсій до старовинної фортеці у Меджибіж, Летичівського Санктуарію Божої Матері, і, звісно, планується екскурсія у історичне місто – Кам’янець-Подільський.
Окрім того діти мають можливість оздоровитись освяченою водою з джерела та скористатися купальнею монастиря Святого Онуфрія, який знаходиться біля табору.
Детальніше...
 
Освітні заклади готують до навчального року
Четвер, 07 липня 2016, 11:37
altНа підготовку закладів освіти до роботи в 2016-2017 навчальному році з бюджету міста на галузь «Освіта» передбачено на капітальний ремонт 16,0 млн. грн. та на проведення поточного ремонту 4,4 млн. грн.
Станом на 1 липня 2016 року відремонтовано понад дві тисячі квадратних метрів покрівлі в п’яти навчальних закладах, замінено понад 250 віконних дерев’яних конструкцій на металопластикові, це дасть можливість зберегти тепло та забезпечити температурний режим в опалювальний сезон.  
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Наступна > Кінець >>

Сторінка 267 з 353

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02