Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

Звіт міського голови Олександра Симчишина за другий рік роботи на посаді

  

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

    

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Звіт про виконання бюджету за 2017 рік

  

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

  

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

  

Графіки руху тролейбусів: будні днівихідні днінічних тролейбусів 

Графіки руху автобусів: будні дні

Схема руху транспорту на 2018 рік (тролейбуси) - карта

Перелік маршрутів міського електричного транспорту

Схема руху транспорту на 2018 рік (автобуси) - карта

Перелік міських автобусних маршрутів загального користування

 

«Козацькі джури» вибороли Гран-прі та призи на фестивалях у Болгарії
Вівторок, 14 червня 2016, 13:51
altЗразковий художній колектив України ансамбль танцю «Козацькі джури» Хмельницької ЗОШ №18 І-ІІІ ступенів ім. В.Чорновола (керівник Костянтин Загурський) за період перебування в Болгарії, від 30 травня до 10 червня, виборов Гран-прі і спеціальні призи на фестивалях, які проходили у містах Несебр та Нестія. Зокрема, у Міжнародному фольклорному фестивалі «Несебрски накит» колектив здобув грамоту та спеціальний приз. Організатором та господарем Міжнародного фольклорного фестивалю «Несебрски накит» 2016 року є Муніципалітет міста Несебр. Участь у Міжнародному арт-фестивалі «Black Sea Pearls» «Нестія. Чорноморські перли - 2016» та Міжнародному фольклорному інтерфорумі, організованих Болгарським центром мистецтва і фольклору «Нестія», взяли 15 колективів з Грузії, Болгарії, Білорусі, Сербії та України. Крім Хмельницького нашу країну представляли хореографічні колективи зі Львова, Тернополя та Яремче.
Детальніше...
 
Управління Держпродспоживслужби в місті Хмельницькому повідомляє
Вівторок, 14 червня 2016, 10:02
alt
Оператори ринку, потужності яких використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів і не потребують отримання експлуатаційного дозволу, відповідно до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», зобов’язані подати до територіального органу (Управління Держпродспоживслужби в місті Хмельницькому, вул. Чорновола, 176/1) заяву про державну реєстрацію потужностей. Порядок проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам, затверджено наказом Міністерством аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 р. №39. Оператори ринку незареєстрованих потужностей несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства.
 
 
Міський голова провів черговий прийом громадян
Вівторок, 14 червня 2016, 08:37

altОсобистий прийом громадян міським головою щоразу приносить нові цікаві ідеї та напрямки для роботи. Так, минулої п'ятниці, крім традиційних житлових та земельних питань говорили і про можливість прокладання каналізації деякими вулицями міста за співфінансуванням з міським бюджетом, транспортне забезпечення мікрорайону "Отрадне" тощо.
Представники однієї з громадських організацій, що об'єднала учасників АТО, скаржилися на водія одного з маршрутів. Він грубо повівся із вдовою загиблого в АТО.
 

Детальніше...
 
Управління транспорту та зв’язку міської ради повідомляє
Понеділок, 13 червня 2016, 16:13
Враховуючи те, що 28 червня є офіційним вихідним (неробочим) днем, конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу по організації забезпечення роботи конкурсного комітету по організації та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом перенесено на 29 червня. Початок засідання конкурсного комітету о 10.00.
До­кументи на участь у конкурсі приймаються до 20 червня за адресою: місто Хмельницький, вул. Сковороди, 12, управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради. В управлінні також можна одержати форму заяви для участі у конкурсі.
Довідки за номером телефону: 79-55-77.
 
 
 
Відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Ігоря Мельничука з виборцями округу №16
Понеділок, 13 червня 2016, 11:07

Мельничук

16 червня о 16:00 в приміщенні Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (прв.Шкільний,8), відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Ігоря Мельничука з виборцями свого округу.
 
На зустріч запрошуються мешканці будинків, розташованих за адресами:
вул. Вишнева; вул. Транспортна; вул. Чкалова,13–13/1, 15, 17Б–17/1; вул. Вокзальна; вул. Декабристів; вул. Леха Качинського; вул. Стецька (колишня вул.Островського); вул. Степанкова (колишня вул. Пархоменка); вул.Саварчука, прв.Транспортний; прв. Шкільний; проїзд Вишневий; проїзд Геологів; вул. Курчатова, 1В–1Д, 1З, 1/3; вул.Проскурівського підпілля, 215; прв.Клубний.
 
Ремонт прибудинкових територій під контролем міського голови
Понеділок, 13 червня 2016, 09:16
altУ місті активно тривають роботи на прибудинкових територіях багатоквартирного сектору. Так, днями міський голова Олександр Симчишин відвідав двори на вулицях Тернопільській, 34/1, 34/2 та на вулиці Залізняка, 20/1, де саме виконуються роботи. Вказав підрядним організаціям та ЖЕКам на недоліки у роботі, яких, приємно зазначити, із впровадженням очільником міста практики особистого контролю за якістю виконаного, з кожним разом стає все менше.

 

Детальніше...
 
Присягли на вірність Україні
Понеділок, 13 червня 2016, 09:01
altМайже півтисячі солдатів-прикордонників строкової служби склали військову присягу 12 червня. Як і годиться - на очах у командирів, схвильованих батьків, рідних та друзів та після благословіння священником.Кожен із молодих солдатів після зачитання найважливіших на найближчий час слів отримав молитовник. Присяга відбулася на території Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б.Хмельницького. Це перший за попередні 9 років призов на службу строковиків-прикордонників.
 
Детальніше...
 
Перший міжнародний етнофестиваль проходить у Хмельницькому
П'ятниця, 10 червня 2016, 20:28
altСьогодні у місті Хмельницькому на майданчику перед кінотеатром імені Тараса Шевченка відбулась церемонія урочистого відкриття першого міжнародного етнофестивалю «Ладовиці», під час якого хмельничани та гості міста мають можливість ознайомитися з різними національними темпераментами,  ментальністю та фольклором, адже у фестивалі беруть участь творчі колективи з Грузії, Польщі, а також етнографічні гурти України з Сумщини, Київщини, Львівщини та Хмельниччини. Організаторами етнофестивалю виступили управління культури і туризму Хмельницької міської ради, Хмельницька дитяча музична школа №2 та молодіжний фольклорний гурт «Ладовиці» громадської організації «Відродження традицій Поділля», керівником якого є Ірина Телюх. Відкрив етнофестиваль Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.
Детальніше...
 
План заходів департаменту, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на період з 13 до 19 червня 2016 року
П'ятниця, 10 червня 2016, 15:41

 

Детальніше...
 
Хмельницькі школи взяли участь у конкурсі з енергозбереження
П'ятниця, 10 червня 2016, 15:00
alt7 червня у Києві за участю представників Держенергоефективності відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу на зменшення споживання електроенергії, що проводився у школах 16 українських міст. У рамках конкурсу, який тривав з 29 лютого до 28 квітня, 78 шкіл-учасників заощадили понад 41 тис. кВт/год. електроенергії. Найкращих показників досягли освітні заклади міст Кам’янця-Подільського (33,5 %) та Хмельницького (20,5%). Від міста Хмельницького участь у конкурсі взяли НВО №28, ЗОШ №14, СЗОШ №6, СЗОШ №32 та СЗОШ №29. При виставленні балів учасникам враховувалися не лише обсяги зменшення питомого споживання електроенергії (споживання на 1 учня протягом години роботи школи), а і діяльність навчальних закладів під час конкурсу: активність та креативність інформаційної кампанії, рівень впровадження організаційно-технічних заходів із енергозбереження. Навчально-виховне об’єднання №28, як переможець конкурсу, отримало від Проекту USAID сертифікат на проведення енергетичного аудиту шкільних будівель.
Детальніше...
 
«Інші підходи до питань реабілітації та соціалізації - якісне надання соціальних послуг незахищеним верствам населення"
П'ятниця, 10 червня 2016, 13:28
altНа таку тему у зеленій залі міської ради відбулось засідання за круглим столом за участю представників управлінь Хмельницької міської ради, організацій, установ та об’єднань громадян. Організаторами «круглого столу» виступили управління праці та соціального захисту населення міської ради, Хмельницьке товариство молодих інвалідів,  регіональні організації УТОС і УТОГ, Волонтерське об’єднання «Два крила», які опікуються людьми з особливими потребами. У заході взяв участь начальник управління праці та соціального захисту населенння Словян Воронецький. Учасники круглого столу прагнуть об’єднати зусилля задля створення в місті ефективної моделі реабілітації людей з особливими потребами з урахуванням існуючих реабілітаційних закладів і установ та забезпечення надання реабілітаційних і соціальних послуг громадянам у режимі «Єдиного вікна». 
Детальніше...
 
Відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради
П'ятниця, 10 червня 2016, 10:25
altУ порядок денний було внесено 46 питань. Рішенням виконавчого комітету мешканці міста продовжують переводити садові будинки в індивідуальні житлові. Наразі з цього приводу задоволено близько півсотні звернень. Запрацювала і програма компенсації відсоткових ставок за залученими в кредитно-фінансових установах кредитами на заходи з термомодернізації приміщень. Так, члени виконкому затвердили рішення відповідної Комісії, яким забезпечили повернення хмельничанам частки від відсоткової ставки за кредитами. Взаємодія з владою - вагомий крок місцевих мешканців назустріч реалізації планів та задумів. Мешканці, що користуються під'їздними шляхами до кварталу №5 Катіонівського масиву та провулку Лєскова за власні кошти виготовили проекти капітального ремонту цих доріг і передали ці проекти на баланс управління житлово-комунального господарства. Тепер у міській раді шукатимуть кошти на реалізацію цих проектів.
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 Наступна > Кінець >>

Сторінка 268 з 345

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02