Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара
У Хмельницькому запрацювала унікальна трансформаторна підстанція “Прибузька”
Четвер, 28 січня 2016, 10:09
altПідстанція є унікальною за своїми технічними рішеннями та відповідає рівню 21-го століття і важливою для жителів міста Хмельницького. На ній встановлено імпортне обладнання 110 кВ та 10 кВ кращих світових виробників, яке вперше застосовувалось в Україні.
ПС “Прибузька” розміщена в центральній частині міста Хмельницького, що дозволяє значно підвищити надійність електропостачання споживачів центру міста та прилеглих районів, розвантажити підстанції 110 кВ „Центральна”, “Дубове”, “Заріччя”. Крім того, це дасть можливість подальшого розвитку електромереж 10 кВ міста Хмельницького. Докладніше.   
 
Зміни в законодавстві України
Четвер, 28 січня 2016, 09:34

alt

Юридичний відділ міської ради звертає увагу на зміни в законах України, які стосуються діяльності органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств, станом на 27 січня.

Із 21 січня чинності набрала Постанова Кабінету Міністрів України від 18.01.2016 № 17, "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2002 р. № 1243" (Постанова Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2002 р. № 1243 "Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів").
Із 22 січня вступив у силу Наказ від 10.12.2015 № 516, Міністерство інфраструктури України "Про затвердження Порядку погодження з Мінінфраструктури призначення на посади і звільнення з посад керівників підприємств міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус)".
Детальніше...
 
Депутати затвердили розмір місцевих податків та зборів і підтримали найменування школи на честь Героя АТО
Середа, 27 січня 2016, 18:31

alt

На чергову сесію міської ради було винесено більше шести десятків питань та декілька звернень у "Різному". Головував на засіданні міський голова Олександр Симчишин.
Розпочали із заміщення одного з міських обранців. Свої депутатські повноваження достроково припинила Галина Мельник. Наразі вона обіймає посаду заступника міського голови. Її місце у сесійній залі зайняв інший кандидат від ВО «Свобода» Сергій Королюк.
Заслухали міські обранці і пропозицію виконавчого комітету щодо місцевих податків та зборів на поточний рік. Раніше це рішення без зауважень ухвалили усі постійні комісії, колегія міської ради та члени виконкому. Нагадуємо, згідно із рішенням у Хмельницькому існуватимуть такі види місцевих податків: податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, ставки земельного податку, транспортний та єдиний податок.
Детальніше...
 
Героям Крут присвячується
Середа, 27 січня 2016, 18:01
altУроки історичної пам`яті пройшли в рамках співпраці Хмельницького міського Товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка та Національної академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Цьогоріч вони були присвячені 98-й річниці бою під Крутами.
Спілкуючись із офіцерами-прикордонниками у Народному Домі «Просвіти», голова Хмельницької міської «Просвіти» Зоя Діденко відзначила, що Крутянська жертва не була даремною – виросли нові когорти борців за волю України. Цей дух героїзму й лицарства позначається й тепер на воїнах АТО. Це триватиме й далі, щоб довести до повної перемоги державницьких ідей, за які полягли Герої Крут.
Саме 300 крутянців виховали тих, хто продовжив священну боротьбу за соборну Україну. Це підтвердили офіцери, які зараз охороняють кордони держави і є свідками героїчної боротьби  на Сході України.
Детальніше...
 
ХХVІІ фестиваль танцю «Зимові візерунки» об’єднав талановитих дітей України
Середа, 27 січня 2016, 16:31
altХмельницький палац творчості дітей та юнацтва 21-24 січня, як завжди, гостинно зустрічав поціновувачів української дитячої хореографії. На  ХХVІІ фестиваль танцю «Зимові візерунки» пам’яті Юрія Гурєєва, присвячений Дню Соборності України, на запрошення ансамблю «Подолянчик» завітали танцювальні колективи з міст Трускавця, Здолбунова та Вінниці: Зразковий  аматорський  ансамбль народного танцю  «Сузір’я» м. Здолбунів Рівненської обл.; Зразковий  аматорський  ансамбль народного танцю  «Золоті діти» м. Трускавець Львівської обл.; Народний художній колектив ансамбль танцю «Радість» м .Вінниця.
Детальніше...
 
Міська влада проводить системну роботу з впорядкування місць для паркування транспортних засобів у Хмельницькому
Середа, 27 січня 2016, 16:19
altЗокрема, очільник міста Олександр Симчишин стурбований ситуацією з чотирма парковками, де у порушення закону паркувальники продовжують збирати плату за зупинку транспортних засобів, звернувся до начальника Хмельницького відділу поліції з проханням вжити дієвих заходів для усунення порушень.
Детальніше...
 
Сирітство - вибір чи обставини долі?
Середа, 27 січня 2016, 14:08
alt
Коли дитина оточена любов'ю, відчуває сердечне тепло і турботу батьків та на світ дивиться радісними очима – її дитинство щасливе. На жаль, є діти, які зростають без родинного затишку, взаєморозуміння. І кожна дитина-сирота чекає, що одного дня вона матиме справжню родину. “Візьміть дитину у родину” – це не просто красиве гасло, це крик душі кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. У більшості з нас є батьки, рідні та близькі люди, з якими легше долати труднощі. Сирота ж позбавлена цієї життєвої підтримки. Така дитина самотня, зневірена, пригнічена. Якщо ви вирішили взяти у свій дім на виховання та спільне проживання дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, дарувати їй свою батьківську любов та турботу, створити для неї дійсно справжню родину, звертайтесь до Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді: вул. Кам'янецька, 38, контактний телефон: 79-46-68.
Детальніше...
 
Правова консультація: Як написати позовну заяви до суду першої інстанції
Середа, 27 січня 2016, 12:10

alt

Кожна людина має право в порядку, встановленому законодавством України, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів. Отже, є певні вимоги до написання позовної заяви до суду. Цивільний процесуальний кодекс України від 18 березня 2004 року, а саме стаття 119 чітко регламентує порядок звернення до суду для вирішення питань цивільного характеру та визначає форму і зміст позовної заяви. Законодавство України не містить поняття «позовна заява». Але виходячи з її змісту та форми, позовну заяву можна визначити як документ, що засвідчує звернення до суду за захистом порушеного права або законних інтересів особи, що охороняються законом.

Детальніше...
 
Світ відзначає день пам’яті жертв Голокосту
Середа, 27 січня 2016, 10:22
alt
Щороку 27 січня відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця дата знаменує річницю звільнення від нацистів концентраційного табору Аушвіц-Біркенау радянськими військами у 1945 році. Аби вшанувати пам’ять жертв Голокосту у музеї Проскурівського підпілля розпочала роботу міні-експозиція, до якої увійшли фото- та друковані матеріали з історії цих подій на території Поділля. Доповнити міні-експозицію матеріалами, що стосуються подій Голокосту у Кам'янець-Подільській області, допоміг Хмельницький благодійний фонд «Хесед Бешт». 
Детальніше...
 
Секретар міської ради допомагав мешканцям центру міста вирішити наболілі питання
Середа, 27 січня 2016, 10:06
altУ приміщенні ЖЕК №1 секретар міської ради Михайло Кривак провів прийом з особистих питань хмельничан, які проживають у центральній частині міста і обслуговуються цією житлово-експлуатаційною конторою. За сприянням до посадовця звернулося 10 хмельничан, які порушили близько двох десятків переважно задавнених проблем, які потребують розв’язання. Найактивнішими виявилися мешканці будинків 46, 48/1 на вул. Проскурівського підпілля та Соборної, 31, що утворюють спільний внутрішній двір. Саме низкою дворових проблем висловлювали стурбованість люди. Їх обурює проїжджаючий через двір транспорт, який, за їх словами, перетворив двір на небезпечну транзитну територію. Дошкуляють незаконні парковки та маневри машин у дворі, засмічення дитячих майданчиків та розпивання на них кави та алкогольних напоїв.
Детальніше...
 
План заходів департаменту, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на лютий 2016 року
Вівторок, 26 січня 2016, 16:51
Детальніше...
 
У міській раді вкотре говорили про тариф на проїзд хмельничан у маршрутних таксі
Вівторок, 26 січня 2016, 15:00

alt

На робочу нараду, яку ініціює влада міста уже вдруге, запросили фахівців соціального захисту та активістів громадських організацій, що представляють інтереси людей, які користуються правом пільгового проїзду у громадському транспорті. Тема розмови – тарифи на перевезення хмельничан автобусними маршрутами у режимі маршрутного таксі.

«Уже стало доброю традицією збиратися та обговорювати усі проблеми містян та підприємців за «круглим столом», - підкреслив заступник міського голови Андрій Бондаренко, - питання встановлення тарифів на пасажироперевезення одне з найболючіших. Тому вирішити його можна лише шляхом діалогу».

Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Наступна > Кінець >>

Сторінка 292 з 308

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02