Developed by JoomVision.com
Порушників штрафують за адмінправопорушення
Четвер, 05 травня 2016, 10:51
altДнями відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради. Члени комісії розглянули 37 протоколів та наклали штрафів на суму більш ніж 10 тисяч гривень.
“Найчастіше доводиться зустрічатися із порушеннями правил благоустрою, - каже голова комісії, секретар міської ради Михайло Кривак. - Так, лише під час останнього засідання розглядали аж дев'ятнадцять таких випадків. Прикро, але цього разу довелося розглядати і чотири випадки доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп'яніння. У всіх чотирьох випадках на винних накладено штраф, проте він є мізерним порівняно із шкодою, нанесеною дитячому організму”.
Разом із управлінням з питань екології та контролю за благоустроєм міста адміністративна комісія активно взялася за боротьбу із стихійними сміттєзвалищами, недотриманням правил благоустрою на прибудинкових територіях, поблизу будмайданчиків, несанкціонованими звалищами будівельного сміття тощо.
 
Парковки у Хмельницькому будуть безплатними
Четвер, 05 травня 2016, 10:11
altЧлени виконавчого комітету прийняли рішення про те, щоб зробити чотири міських парковки безплатними. Так, відтепер вільно можна буде залишити авто на вулицях Грушевського, Соборній, Подільській та поблизу Привокзальної площі.
Платними ж залишаться паркомісця на північному боці проспекту Миру (від вулиці Трудової, поблизу Автостанції №1 (130 паркомісць) та на Львівському шосе (виїзд зі стоянки ринку “Ізіда”, 107 паркомісць). Для того, щоб знайти орендаря для цих парковок, невдовзі буде оголошено конкурс. Рішення зробити парковки безплатними було прийнято після звернень мешканців з цього приводу, а також у результаті проведеного аналізу реалізації договорів оренди. Фактично доходи від передавання в оренду цих парковок для міста завжди були мізерними, із деяких орендарів міська рада досі не може витребувати заборгованість. За санітарним станом безплатних парковок слідкуватимуть комунальники.
 
5 травня в Україні стартує весняний призов громадян
Середа, 04 травня 2016, 18:21
altВідповідно до Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 29.03.2016 № 122\2016 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році” з 5 травня  до 30 червня 2016 року  проводиться призов  громадян на строкову військову службу. Порядок проведення весняного призову громадян в обласному центрі затвердили на засіданні виконавчого комітету. З Хмельницького та Хмельницького району до лав Збройних сил планують покликати близько 230 чоловіків. Громадяни, які будуть призвані на строкову військову службу, направлятись у зону проведення АТО не будуть. На цьому наголосив заступник військового комісара Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Чорноконь.
Детальніше...
 
Відбудеться засідання постійної комісії
Середа, 04 травня 2016, 17:50

6 травня о 10.00 в зеленій залі міської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 
«На тернистому шляху до істини»
Середа, 04 травня 2016, 16:52
altПід такою назвою 5 травня о 16.00 у бібліотеці-філії №8, за адресою: вул. Кармелюка, 8 (мікрорайон Озерна), відбудеться друге засідання суспільно-літературної студії, присвячене 60-річчю Павла Гірника – поета, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка.
Захід проходитиме у формі полілогу про творчість Павла Гірника.У програмі: спілкування з Павлом Гірником; слово - пошанування творчості поета; вітання від подільських письменників; літературно-музична композиція; ознайомлення з книжково-ілюстративною виставкою-портретом «Гармонія, в якій живуть слова».
Організаторами заходу виступили управління культури і туризму Хмельницької міської ради, хмельницька міська централізована бібліотечна система, бібліотека-філія №8, обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, подільські письменники.
Детальніше...
 
Доброволець Корпусу Миру працюватиме у Хмельницькій міській раді
Середа, 04 травня 2016, 15:15
altПро позитивне рішення сьогодні повідомила регіональний директор Корпусу Миру Сполучених штатів Америки в Україні Наталія Пономарчук. Нагадаємо, що Хмельницька міська рада подала заявку на участь у Проекті розвитку громад Корпусу Миру США. Доброволець допомагатиме громаді розвивати важливі галузі життєдіяльності міста, стати більш економічно та соціально стабільною. На сьогодні у Хмельницькому вже є родина, яка готова прийняти в своїй оселі іноземного гостя для проживання. Корпус Миру – неполітична, нерелігійна організація. Це частина американської дипломатичної місії в Україні.
Детальніше...
 
Земельний аукціон приніс місту більше 6,5 млн. грн.
Середа, 04 травня 2016, 12:41
altЗа результатами земельного аукціону, який тривав у Хмельницькому 28 і 29 квітня, право оренди на 15 земельних ділянок різного призначення продано за 3,3 млн. грн. Враховуючи те, що переможці торгів зобов’язані сплатити до бюджету подвійну вартість лотів (платіж за право оренди та платіж за перший рік оренди), невдовзі міська скарбниця може поповнитись додатковими майже 6,5 млн. грн. «Відновлена практика виправдала себе. Витратити кошти буде на що — маємо немало галузей, що потребують додаткового фінансування, – зазначив міський голова Олександр Симчишин. - Твердо переконані, що кожен клаптик землі міста має приносити Хмельницькому максимальний прибуток. Тому земельні аукціони будуть проводитися реґулярно і прозоро. У майбутньому, щоб уникнути непорозумінь і максимально широко надати інформацію про кожну з ділянок, які будуть продаватися, публічно представлятимемо їх громадськості, відповідатимемо на всі запитання. Всім учасникам аукціону дякуємо за конкурентну боротьбу. Було справді цікаво!».
Детальніше...
 
Відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Ігоря Мельничука з виборцями округу №16
Середа, 04 травня 2016, 09:43

Мельничук

5 травня о 16:00 в приміщенні Центру національного виховання учнівської молоді (вул.Курчатова,1б), відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Ігоря Мельничука з виборцями свого округу.
 
На зустріч запрошуються мешканці будинків, розташованих за адресами:
вул. Вишнева; вул. Транспортна; вул. Чкалова,13–13/1, 15, 17Б–17/1; вул. Вокзальна; вул. Декабристів; вул. Леха Качинського; вул. Стецька (колишня вул.Островського); вул. Степанкова (колишня вул. Пархоменка); вул.Саварчука, прв.Транспортний; прв. Шкільний; проїзд Вишневий; проїзд Геологів; вул. Курчатова, 1В–1Д, 1З, 1/3; вул.Проскурівського підпілля, 215; прв.Клубний.
 
ХКП «Електротранс» продовжує вивчати доцільність нічних тролейбусних маршрутів до 1 вересня
Середа, 04 травня 2016, 09:20
altТаке рішення ухвалив виконавчий комітет Хмельницької міської ради. Згідно з документом управління транспорту та зв’язку спільно з Хмельницьким комунальним підприємством «Електротранс» до 1 вересня цього року вивчатиме попит населеня міста на нічні пасажирські перевезення електричним транспортом шляхом проведення обтеження пасажиропотоків тимчасової мережі тролейбусних маршрутів, які працюватимуть у нічний час. Нагадаємо, нічні пасажирські перевезення електричним транспортом запроваджено з 1 лютого поточного року. Наразі діють три таких маршрути. Впродовж трьох місяців, від 1 лютого до 1 травня, відповідно до рішення виконавчого комітету, проводилось обстеження пасажиропотоків, результати якого показали, що за ніч маршртами користуються більше сотні пасажирів.
Детальніше...
 
План заходів департаменту, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на період з 02 до 08 травня 2016 року
П'ятниця, 29 квітня 2016, 12:16
Детальніше...
 
Увага! Формується громадська рада при управлінні освіти Хмельницької міської ради
П'ятниця, 29 квітня 2016, 12:03
altДля налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, врахування громадської думки під час здійснення управлінням освіти Хмельницької міської ради функцій і повноважень з реалізації державної політики в галузі освіти і виховання на території міста Хмельницького, при управлінні освіти створюється громадська рада.
Установчі збори з обрання складу громадської ради при управлінні освіти Хмельницької міської ради відбудуться 20 червня 2016 року.
Документи на реєстрацію для участі у роботі установчих зборів приймаються щоденно, окрім вихідних та святкових днів, з 17-00 до 18-00, до 20 травня 2016 року в управлінні освіти Хмельницької міської ради, за адресою: вулиця Грушевського, 53, кабінет №29, телефон - 79-46-52.
Перелік та зразки оформлення документації подані на сайті управління освіти.
 
Для членів сімей учасників АТО проведено майстер-клас з розпису Великодньої писанки
П'ятниця, 29 квітня 2016, 11:24
altНапередодні світлого свята Великодня у Хмельницькій дитячій музичній школі №2 відбувся майстер-клас з розпису писанок для членів сімей учасників АТО.
Писати писанки – добра традиція українського народу протягом багатьох віків. Важко знайти ще такий вид мистецтва, в якому так яскраво відображаються усі сторони життя народу – історія, звичаї, вірування, естетичні уявлення.
Учасники майстер-класу з писанкарства  дізналися про зміст закодованих символів, пізнали особливості  розпису Великодньої традиційної писанки  та навчилися розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти.
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 Наступна > Кінець >>

Сторінка 294 з 353

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02