Developed by JoomVision.com
До уваги видавців та розповсюджувачів книжкової продукції!
Понеділок, 18 квітня 2016, 15:36
altЗ 19 до 22 травня 2016 року Держкомтелерадіо проводить XII Київську міжнародну книжкову виставку, яка проходитиме  в Українському Домі за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 2.
Київська міжнародна книжкова виставка – подія всеукраїнського масштабу, що об’єднує видавців, книгорозповсюджувачів, авторів та книголюбів.
Програмою ХІІ Київської міжнародної книжкової виставки заплановано ознайомлення з кращими зразками видавничої продукції вітчизняних та зарубіжних видавництв різних форм власності, а також поліграфічними та книготорговельними підприємствами, бібліотеками...
Детальніше...
 
Відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Ігоря Мельничука з виборцями округу №16
Понеділок, 18 квітня 2016, 14:18

Мельничук

21 квітня о 16:00 в приміщенні Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (прв.Шкільний,8), відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Ігоря Мельничука з виборцями свого округу.

 
На зустріч запрошуються мешканці будинків, розташованих за адресами:
вул. Вишнева; вул. Транспортна; вул. Чкалова,13–13/1, 15, 17Б–17/1; вул. Вокзальна; вул. Декабристів; вул. Леха Качинського; вул. Стецька (колишня вул.Островського); вул. Степанкова (колишня вул. Пархоменка); вул.Саварчука, прв.Транспортний; прв. Шкільний; проїзд Вишневий; проїзд Геологів; вул. Курчатова, 1В–1Д, 1З, 1/3; вул.Проскурівського підпілля, 215; прв.Клубний.

 

 

 

 

 
Теплопостачальні підприємства міста готуються до нового опалювального періоду
Понеділок, 18 квітня 2016, 11:57
alt
Комунальні підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» та «Південно-Західні тепломережі» активно готують теплове господарство: котельні, центральні теплові пункти, мережі до експлуатації в зимовий період. Підприємства завжди намагаються не лише вкластись у визначені терміни, а й провести всі заплановані роботи якісно та на належному рівні. Зокрема, наразі виконуються роботи із заміни зношених мереж у різних мікрорайонах: Ракове, Гречани, Виставка, у центральній частині міста. Так, масштабні роботи тривають на вулиці Майборського, на ділянці від будинку №13 до №15/1. Тут працівники КП «Хмельницьктеплокомуненерго» виконали земляні роботи, уже замінили понад 100 м теплової мережі на попередньо ізольовані труби. Роботи продовжуються. Протяжність ділянки ремонту складає 130 м.
Детальніше...
 
Зміни в законодавстві України
Понеділок, 18 квітня 2016, 09:33
altЮридичний відділ міської ради звертає увагу на зміни в законах України, які стосуються діяльності органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств,станом на 15 квітня 2016 року.
Набирають чинності такі законодавчі акти України:
від 12 квітня
 - Наказ Міністерства соціальної політики України від 28.12.2015 № 1256 "Про ведення банку даних про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім'ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів".
 
 
День довкілля у Хмельницькому пройшов активно
Субота, 16 квітня 2016, 15:44

 

alt16 квітня - День довкілля.  До цієї дати в Хмельницькому традиційно проводиться комплекс заходів, спрямованих на покращення стану довкілля, а саме: прибирання парків, скверів, прибережних смуг водойм та зелених зон міста, посадка зелених насаджень, розчистка струмків тощо. На заклик - приєднатись до спільної справи, навести чистоту й порядок в рідному місті відгукнулися декілька сотень небайдужих хмельничан. Сьогодні, не зважаючи на мінливу погоду (зранку у Хмельницькому йшов дощ), у загальноміському суботнику активну участь взяли трудові колективи підприємств, установ та організацій, громадськість міста.
Детальніше...
 
Запрошуємо хмельничан у День довкілля долучитися до генерального прибирання й озеленення міста
П'ятниця, 15 квітня 2016, 15:51
alt16 квітня – День довкілля. Цей день стане кульмінацією весняних робіт із благоустрою та озеленення нашого міста. Закликаємо всіх небайдужих хмельничан приєднатися до робіт із озеленення й благоустрою та внести свою частку у справу наведення чистоти і порядку в місті. Мешканців багатоповерхівок та приватного сектору просимо навести лад на прибудинкових територіях, облаштувати квітники, висадити дерева, кущі.
Шановні хмельничани, давайте разом зробімо все, аби наш Хмельницький став ще чистішим, охайнішим і привабливішим!
Детальніше...
 
План заходів департаменту, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на період з 18 до 24 квітня 2016 року
П'ятниця, 15 квітня 2016, 15:40

 

Детальніше...
 
Житло та земля - лише за чергою
П'ятниця, 15 квітня 2016, 15:38
altТрадиційний прийом міського голови. Майже півсотні звернень. За кожним - сподівання людей на те, що питання вирішиться позитивно. Однак як би не хотіли мешканці міста, щоб їх проблему усунули, міська влада працює за законами. Так, наприклад, до очільника міста досить часто звертаються з проханням посприяти у виділенні житла чи земельної ділянки. Проте відповідь Олександра Симчишина у такому випадку завжди однозначна:

 

"Ми маємо чергу на отримання житла і чергу на отримання земельних ділянок. Поза нею ніхто жодних рішень не приймає. На жаль, черга рухається вкрай повільно. Проте іншим шляхом отримати житло чи земельну ділянку неможливо".
Детальніше...
 
Обговорили нагальні питання, ознайомилися з роботою підстанції «Прибузька»…
П'ятниця, 15 квітня 2016, 15:34
altУ Сервісному центрі ПАТ «Хмельницькобленерго» відбулося спільне розширене засідання Хмельницької спілки промисловців та підприємців (ХСПП) і Об’єднання організацій роботодавців Хмельницької області (ООРХО). Крім членів правління, керівників підприємств і організацій, на нього завітали голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, перший заступник голови обласної державної адміністрації Василь Процюк та Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. У своїх вступних промовах представники влади наголосили на важливості конструктивної бесіди навколо актуальних, наболілих питань діяльності промислових підприємств.
Детальніше...
 
Хмельничанам роз’яснюватимуть правові аспекти реформування житлового господарства
П'ятниця, 15 квітня 2016, 15:31
altДля належного інформування мешканців міста щодо реалізації Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» Хмельницький міський голова Олександр Симчишин своїм розпорядженням затвердив відповідний план заходів, які відбудуться впродовж квітня-травня поточного року.
Зокрема, ними передбачено проведення круглих столів, прес-конференцій та прямих ефірів на місцевих телерадіокомпаніях, підготовка спец-випуску газети міської ради «Проскурів», інформування мешканців міста у громадському транспорті, розміщення соціальної реклами на біг-бордах та сіті-лайтах.
Детальніше...
 
Фестиваль “Веселка миру” скликає творчу молодь
П'ятниця, 15 квітня 2016, 14:14
altВсеукраїнська молодіжна громадська організація “Серце до серця” та Словацька громадська організація “Амос” з 15 до 18 вересня 2016 року у м. Стара Любовня (Словацька Республіка) проводитимуть Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості “Веселка миру”.
Метою Фестивалю є популяризація європейських цінностей, зміцнення взаємодії між молоддю різних країн заради миру та майбутнього. Участь у Фестивалі братимуть діти та молодь України й Словаччини.
Під час Фестивалю відбудуться: конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій “Молодь обирає здоров’я”; виступи вокальних, хореографічних, театральних колективів; конкурс образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва тощо.
За додатковою інформацією просимо звертатися до представників Організаційного комітету Фестивалю за телефонами: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01, (067) 407-77-98, (050) 447-49-68, (093) 214-64-17.
 
«Свіжий вітер – 2016»
П'ятниця, 15 квітня 2016, 12:07
altУ міському Будинку культури 12 і 13 квітня проходили відбіркові тури фестивалю екологічної творчості учнівської молоді «Свіжий вітер – 2016». У фестивалі взяли участь учні з 26 загальноосвітніх навчальних закладів міста. Як і в попередні роки діти виступали в номінаціях «Авторська пісня та співана поезія», представляли колекції в номінації «Еко-мода». Цьогоріч вперше започатковано номінацію «Еко-плакат» - соціальна реклама екологічного спрямування. На конкурс було представлено понад 20 плакатів. Виступи учасників оцінювало професійне журі, яке очолила Олена Мандзій, заступник начальника управління молоді та спорту з молодіжних питань. Гала-концерт фестивалю відбудеться 21 квітня о 14.00 у міському Будинку культури, де можна буде побачити найкращі номери та церемонію нагородження переможців й учасників фестивалю. Запрошуємо всіх охочих на Гала-концерт!
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Наступна > Кінець >>

Сторінка 301 з 353

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02