Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

Звіт міського голови Олександра Симчишина за другий рік роботи на посаді

  

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

    

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Звіт про виконання бюджету за 2017 рік

  

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

  

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

  

Графіки руху тролейбусів: будні днівихідні днінічних тролейбусів 

Графіки руху автобусів: будні дні

Схема руху транспорту на 2018 рік (тролейбуси) - карта

Перелік маршрутів міського електричного транспорту

Схема руху транспорту на 2018 рік (автобуси) - карта

Перелік міських автобусних маршрутів загального користування

 

Як поліпшити стан ліфтового господарства - радились на спільному засіданні депутатських комісій
Четвер, 31 березня 2016, 09:28
alt
Стан ліфтового господарства у житлових будинках Хмельницького обговорили на спільному засіданні двох постійних комісій – з питань планування бюджету, фінансів та децентралізації й з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста, яке відбулось за участі заступника міського голови Анатолія Нестерука, керівників ЖЕКів, фахівців експертно-технічного центру, представників ліфтового господарства, у тому числі приватних підприємств, що обслуговують ліфти.
На засіданні депутати затвердили решту сформованих за їхніми пропозиціями титульних списків щодо заміни необхідного обладнання ліфтів у житлових будинках міста.
Детальніше...
 
«Благослови мати весну стрічати»
Четвер, 31 березня 2016, 08:49
alt
У Хмельницькій дитячій музичній школі №3  відбувся творчий звіт фольклорного ансамблю «Златограйчик» (керівник – Злата Царик). Була представлена концертна програма «Благослови мати весну стрічати». У виконанні ансамблю звучали гаївки, веснянки, обряд розплітання коси та жартівливі пісні.
З першими звуками святкового дійства запанувала атмосфера добра та щирості. Глядачі бурхливими оваціями зустрічали кожний  виступ юних артистів. Головною метою колективу є відродження та збереження самобутніх звичаїв, традицій та обрядів нашого краю.
Детальніше...
 
Програма перебування хмельницької делегації у Грузії – насичена і результативна
Середа, 30 березня 2016, 13:19
altТриває візит делегації нашого міста, яку очолив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, до Грузії. Програма перебування – насичена і результативна. Хмельницька делегація побувала на потужному металургійному комбінаті, на заводі "Азот", зустрілася з представниками місцевого бізнесу, відвідала музей історії міста Руставі. Гостей також ознайомили з сучасною технологією сміттєсортування (сміттєзвалищу в Руставі менше 10 років, а Хмельницькому полігону твердих побутових відходів - 60). Члени делегації також побували у найцікавіших історичних місцях порідненого міста. Зокрема, в одному з його  найдавніших храмів, збудованому ще у V столітті, де разом з грузинськими друзями помолилися за Україну і Хмельницький. Про це повідомив Хмельницький міський голова на своїй сторінці у Фейсбук.
 
Детальніше...
 
Хмельницькі спортсменки вдало виступили на чемпіонаті України з велоспорту
Середа, 30 березня 2016, 13:08
altУ Львові завершились змагання з велосипедного спорту на треку. Протягом чотирьох днів чоловіки, жінки, юнаки та дівчата розігрували першість учемпіонаті України в багатоденній гонці та спринтерському омніум. У чемпіонаті взяли участь 18 команд. Загалом 128 учасників. Вдало виступили вихованці дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти Хмельницької міської ради Ірина Лазурко, яка здобула два ІІ місця у багатоденній груповій гонці та у спринтерському омніуму по сумі етапів і Вікторія Лазурко, яка посіла ІІІ почесне місце  у спринтерському омніуму по сумі етапів. Тренують дівчат заслужений тренер України з велоспорту Вікторія Кондрут та Віталій Кондрут. Бажаємо подальших перемог та успіхів спортсменам та їх тренерам!
Детальніше...
 
Музей-студія фотомистецтва запрошує хмельничан переглянути фотографії з дивовижних куточків Грузії
Середа, 30 березня 2016, 10:42
alt31 березня о 16.00 в приміщенні Хмельницького музею-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56) відбудеться урочисте відкриття фотовиставки «Здрастуй, Грузія!».Це спільний творчий проект  харківських майстрів фотомистецтва. На виставці світлин представлені роботи відомого майстра пейзажу  Володимира Оглобліна і  молодих фотографів: Ольги Ковальової,  Світлани Копи, Дарини Чупрун, Віталія Хіцана та Сергія Любецького.
Шість фотографів різного віку  представляють глядачам дивовижні куточки країни, яка вразила їх своєю красою і загадковістю. В експозиції представлено 50 світлин. Фотовиставка є яскравою демонстрацією міцної дружби грузинського та українського народів.
 
Детальніше...
 
Героїчна Україна. Гетьмани
Середа, 30 березня 2016, 10:04
altЦій темі присвячений цикл просвітницьких відеоуроків  в Народному Домі «Просвіти» міста Хмельницького. Дуже вдало та успішно доповнюють шкільну програму уроків історії фільми про гетьманів України Івана Мазепу, Пилипа Орлика, Павла Скоропадського із серіалу науково-пізнавальних фільмів «Невідома Україна» (нариси нашої історії). Ілюстраціями до теми є книжки, видрукувані  істориками української діаспори, як от: «Гетьман Іван Мазепа в західноєвропейських джерелах», (Мюнхен, 1988). Особливо задоволені такими уроками восьмикласники та їх вчителі НВК №9, 10, СЗОШ № 7, 24, бо якраз тепер вони вивчають тему гетьмана Івана Мазепи на шкільних уроках історії.
                                                                                                
 
Вирішити свої нагальні питання мешканці Південно-Західного мікрорайону мали можливість під час виїзного прийому громадян
Вівторок, 29 березня 2016, 18:21
altЗаступник міського голови Анатолій Нестерук провів виїзний прийом громадян з особистих питань. Цього разу поспілкуватися із відповідальним представником міської влади мали нагоду мешканці будинків, які обслуговує ЖЕК №3. Зі своїми проблемами та пропозиціями до посадовця звернулося близько двох десятків громадян. Два звернення були колективними. Серед порушених питань переважали такі, що стосуються житлово-комунального господарства. Зокрема, благоустрою прибудинкових територій, ремонту каналізаційних мереж, облаштуватування дитячих та сміттєвих майданчиків, зрізання та омолодження дерев на дворових територіях тощо. Одне із звернень стосувалося надання окремої кімнати у гуртожитку для учасника АТО. 
Детальніше...
 
Міська рада виграла суд щодо парковки на Привокзальній площі
Вівторок, 29 березня 2016, 17:58
altЗа рішенням Рівненського апеляційного господарського суду, договір оренди автомобільної стоянки, що на привокзальні площі, розірвано. Попередньо таке ж рішення винесли судді Хмельницького обласного господарського суду. Проте орендар свого часу подав апеляційний позов і 28-го березня цей процес програв.
 
Докладніше у сюжеті МТРК «Місто».
 
Увага! Магiстральнi газопроводи високого тиску
Вівторок, 29 березня 2016, 17:10
altДо вiдома керiвникiв агроформувань усiх форм власностi, користувачiв лiсового фонду, проектних та будiвельних органiзацiй, промислових та транспортних пiдприємств, установ i населення України.
Територією усіх районiв областей України проходять магiстральнi газопроводи великих дiаметрiв i високого тиску, якi мають важливе народногосподарське значення. Паралельно до газопроводiв прокладено повiтрянi та пiдземнi кабельнi лiнiї зв’язку.
ПАМ’ЯТАЙТЕ! Механiчне пошкодження пiдземних магiстральних газопроводiв може призвести до аварiї чи вибуху великої руйнiвної сили, а можливо, і до загибелi людей, пожежi й припинення на тривалий час газопостачання споживачiв. 
Детальніше...
 
"Батьківські внески" - за і проти
Вівторок, 29 березня 2016, 14:14
alt
Чи проживуть хмельницькі заклади освіти без добровільних батьківських внесків? Якщо ні, то як зробити так, щоб вони були справді добровільними? Над цим питанням думали директори місцевих шкіл разом із міським головою Олександром Симчишиним.
"Звісно, з цього приводу я в першу чергу радитимуся із самими батьками. Проте, хотів би почути й вашу думку, - звернувся до керівників шкіл очільник міста. - Головна проблема таких внесків - часто їх "псевдодобровільність".
"Не секрет, що дуже часто буває так, що батьківський комітет аж занадто добре виконує свою функцію і ставить питання так, що кожен з батьків просто повинен здати якусь суму в фонд школи чи класу, хоче того, чи ні. Звідки це йде - від директорів, педагогів, чи від самих батьків - буває по-різному, - впевнений Олександр Симчишин, - але так не повинно бути. Є два варіанти - або заборонити батьківські благодійні внески взагалі, або впорядкувати їх, посилити контроль над їх використанням".
Детальніше...
 
Відбудеться спільне засідання постійних комісій
Вівторок, 29 березня 2016, 11:28

31 березня о 10.00 в зеленій залі міської ради відбудеться спільне засідання постійних комісії з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації та з питань роботи житлово-комунального господарства, приватизації та використання майна територіальної громади міста.

 
Зміни в законодавстві України
Вівторок, 29 березня 2016, 11:05
altЮридичний відділ міської ради звертає увагу на зміни в законах України, які стосуються діяльності органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств,станом на 24 березня 2016 року.
Набирають чинності такі законодавчі акти України:
від 15 березня
 - Постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1151 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. № 308" ("Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта");
від 16 березня
 - Постанова Кабінету Міністрів України від 10.03.2016 № 165 "Про внесення змін до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій"
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Наступна > Кінець >>

Сторінка 301 з 345

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02