Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

Звіт міського голови Олександра Симчишина за другий рік роботи на посаді

  

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

    

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Звіт про виконання бюджету за 2017 рік

  

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

  

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

 

 Транспортна мережа міста 2018

 

 

Графіки руху тролейбусів: будні днівихідні днінічних тролейбусів 

Графіки руху автобусів: будні дні

Схема руху транспорту на 2018 рік (тролейбуси) - карта

Схема руху транспорту на 2018 рік (автобуси) - карта

 

У Хмельницькому студенти з усієї України змагалися у дебатному турнірі
Вівторок, 15 березня 2016, 14:52
alt
За підтримки управління молоді та спорту міської ради Хмельницький університет управління та права  організував у своєму приміщенні ІІІ Всеукраїнський дебатний турнір  «Маю право», який проходив 12 та 13 березня. Завдяки гарній співпраці хмельницького університету з університетами інших міст України у турнірі взяли участь 26 студентських команд  з Києва, Харкова, Одеси, Житомира, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Острога та інших міст. Протягом двох днів майбутні юристи мали можливість позмагатися в дебатних дуелях, відшліфовуючи свою майстерність, аргументовано та впевнено відстоюючи власну думку. За результатами змагань місця розподілилися наступним чином: І місце - команда м.Києва, ІІ місце - команда м.Києва, ІІІ місце- команда м.Одеси, ІV місце - команда м.Хмельницького. 
Детальніше...
 
Громадські формування допомагатимуть правоохоронним органам оберігати спокій Хмельницького
Вівторок, 15 березня 2016, 11:08
alt
У сесійній залі міської ради  під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Юлії Сабій відбулась спільна нарада за участю керівників громадських формувань, що діють на території міста Хмельницького, керівного складу Хмельницького відділу поліції та відділу з питань оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради. Учасники обговорювали питання взаємодії громадських формувань із працівниками поліції. Вітаючи учасників заходу, керуючий справами Юлія Сабій наголосила на важливості консолідації зусиль правоохоронних органів та громадськості.
Детальніше...
 
Олександр Симчишин — другий мер в країні, що звітував у прямому ефірі
Вівторок, 15 березня 2016, 10:45
alt
12 березня міський голова Хмельницького Олександр Симчишин у прямому ефірі прозвітував про зроблене за 100 днів на посаді. Ефір відбувався у рамках проекту “Стеж за грошима” від громадського руху “Чесно”.
“До честі Олександра Симчишина хочу наголосити, що він — другий міський голова у країні, котрий підтримав такий формат звіту”, - зазначив громадський активіст Олег Черненко. Говорили не лише про те, що змогли зробити, але й про те, що виконати не вдалося. Детальніше — у відео за посиланням нижче:
Детальніше...
 
Свободу нашій Надії!
Вівторок, 15 березня 2016, 10:43
altУ неділю, 13 березня, поблизу кінотеатру ім. Т.Шевченка хмельницька молодь зібралась на акцію підтримки Надії Савченко. Уривком з вірша Віктора Бойка розпочалась невеличка акція у підтримку української льотчиці та незаконно ув’язненої вольової та мужньої українки. До кінотеатру ім. Т.Шевченка з плакатами, малюнками та рішучим настроєм вийшли студенти, школярі та просто ті, кому небайдужа доля Надії Савченко.
“Ми в черговий раз хочемо привернути увагу українців, і зокрема хмельничан, до тієї несправедливості, яка ніяк не може вирішитись уже упродовж двох років. Надія Савченко була незаконно, по суті, викрадена з України, над нею й досі незаконно ведуться судові справи за те, чого вона не скоювала”, - зазначив Сергій Ремез, начальник управління молоді і спорту міської ради, за підтримки якої і проводилась акція.
 
Детальніше...
 
Бережіть первоцвіти!
Вівторок, 15 березня 2016, 09:30
altШановні  хмельничани! Просимо звернути вашу увагу, що збирати, торгувати рідкісними ранньоквітучими видами рослин такими як: підсніжник складчастий, білоцвіт звичайний, цикламен Кузнецова, шафран Гейфелів, шафран кримський, шафран весняний та інші – заборонено. Ці рослини  занесені до Червоної книги України,  є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення. Висока декоративність та ранній термін цвітіння таких видів рослин призводить до того, що відбувається  знищення популяції їх окремих видів.    
Громадяни, які незаконно збирають та реалізовують первоцвіти, притягуватимуться до адміністративної відповідальності. Так. відповідно до ст. 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 510 грн. до 1700 грн.) з конфіскацією об’єктів рослинного світу. 
Детальніше...
 
Скільки і на що витратять коштів в Хмельницькому — розповіли громадськості
Понеділок, 14 березня 2016, 17:30
altВ суботу, 12 березня, в Хмельницькій міській раді відбулася презентація бюджету розвитку міста, який пропонуватиметься депутатам для голосування 16 березня. Зустріч такого формату в Хмельницькому відбулася вперше. “Нерідко можемо чути докори на адресу органів місцевого самоврядування про те, що пересічному містянину незрозумілий бюджетний процес, а головний фінансовий документ не дає інформації, бо виглядає лише набором цифр та кодів, - каже міський голова Олександр Симчишин. - Ми робимо все для того, щоб зробити бюджет зрозумілим. В першу чергу - візуалізували його на спеціальному сайті. Тепер же вирішили детально презентувати громадськості бюджет розвитку, щоб ще до сесійного засідання хмельничани знали, який документ розглядатимуть депутати”. І журналісти, і громадські активісти про пропозиції до бюджету розвитку Хмельницького слухали з цікавістю — вперше їм детально пояснювали, скільки коштів і на які цілі планується виділити. 
Детальніше...
 
Працівники комунальних служб дбають про належний санітарний стан та благоустрій міста
Понеділок, 14 березня 2016, 16:30
altУправління житлово-комунального господарства повідомляє про основні обсяги робіт, виконані підпорядкованими йому комунальними організаціями впродовж тижня, за період з 4 до 11 березня.
Працівники комунального підприємства "Міськсвітло" замінили 211 ламп зовнішнього освітлення на вулицях Весняній, Винниченка, Кутузова, Подільській, Маяковського, Храновського, Львівське шосе, Зенітній, Хотовицького, Конева, Цісик (колишня Колгоспна), Молодіжній, Київській, Короленка, Нечая, Старицького, Інститутській, Пилипчука, Тернопільській, Кам'янецькій, Глушенкова (колишня Кирпоноса), Кривоноса, Верейского, Вербицького, Тичини, Успенській (колишня маршала Жукова), Одухи, Заболотного, Криничній, Смотрицького, Коновальця.
Детальніше...
 
Поранених захисників Батьківщини відвідали вихованці мистецьких закладів міста
Понеділок, 14 березня 2016, 14:54
alt
У Хмельницькому військовому шпиталі в/ч А-2339 на лікуванні знаходяться 17 воїнів АТО і 34 резервованих солдатів та офіцерів. Зі словами вдячності, невеличкими подарунками та концертною програмою 11 березня завітали до них працівники та вихованці Центру національного виховання учнівської молоді та музею фотомистецтва.
Колективи Центру національного виховання учнівської молоді та музею фотомистецтва бажали здоров’я нашим воїнам, залишатися незламними духом, злагоди їх родинам та мирного неба. Молоде покоління має наглядний приклад людей, які ризикуючи своїм життям, захищають кордони нашої держави – України.
 
Детальніше...
 
«Берег надії» запрошує хмельничан на безплатне оздоровлення
Понеділок, 14 березня 2016, 11:45
altУ Рекреаційному центрі сімейного типу по відновленню здоров’я дітей-інвалідів та інших груп населення з обмеженими можливостями «Беріг надії» триває третій  у цьому році заїзд. Цього разу у центрі серед мальовничої природи відпочиватиме 26 жителів міста Хмельницького з обмеженими можливостями. Колектив Центру, як завжди, докладатиме максимум зусиль для того, щоб відпочинок сподобався усім. На відвідувачів чекають екскурсії, щоденні вечори відпочинку, прогулянки на природі, дні поезії та багато інших розважальних та пізнавальних заходів, які не залишать часу на смуток. Продовжується набір на безплатне оздоровлення жителів міста Хмельницького з обмеженими можливостями, осіб переселенців та членів їх сімей у Рекреаційному центрі, який орієнтовно відбудеться в квітні цього року. Для отримання послуги необхідно звернутись до управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради за адресою: 29013, м.Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 32, каб.№ 7, тел: 79-48-84.
Детальніше...
 
До міського голови можна буде звернутися телефоном
Понеділок, 14 березня 2016, 11:31
alt15 березня від 12.00 до 13.00 години працюватиме пряма телефонна лінія "Міська влада відповідає".
На звернення хмельничан відповість міський голова Симчишин Олександр Сергійович.
 
Звернення прийматимуться за номером: 76-48-88.
 
Заступник міського голови проведе виїзний прийом
Понеділок, 14 березня 2016, 11:28
15 березня в приміщенні ЗОШ №19 (вул. Кам'янецька, 164) відбудеться виїзний прийом з особистих питань громадян, які мешкають у мікрорайоні Ружична.
Прийом проведе заступник міського голови Мельник Галина Леонтіївна.
Початок о 16.00.
 
Дівоча команда Хмельницької ДЮСШ №1 стала переможцем Відкритого міського турніру з футболу
Понеділок, 14 березня 2016, 11:10
alt9 і 10 березня Хмельницька дитячо-юнацька спортивна школа спільно з управлінням молоді та спору провели Відкритий міський турнір з футболу серед команд дівчат 2000 року народження та молодше, присвячений Міжнародному дню прав жінок та миру. У змаганнях взяли участь шість команд: ДЮСШ №1 (дві команди), ДЮСШ №2 (дві команди), ДЮСШ Хмельницького району, РДЮСШ Старокостянтинівського району. У результаті запеклої боротьби команди посіли такі місця: 1 місце – ДЮСШ №1 (перша команда), місто Хмельницький; 2 місце – РДЮСШ Старокостянтинівського району; 3 місце – ДЮСШ №1 (друга команда), м. Хмельницький. Команди були нагороджені командними кубками та грамотами управління молоді та спорту міської ради. 
 
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Наступна > Кінець >>

Сторінка 306 з 343

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02