Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара
План заходів департаментів, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на період з 18 до 24 січня 2016 року
П'ятниця, 15 січня 2016, 16:11
Детальніше...
 
Механізм компенсації збитків за пільгові пасажирські перевезення обговорювали на спільній нараді
П'ятниця, 15 січня 2016, 16:08
altОднією з найболючіших тем є проблема пільгових пасажирських перевезень. Якщо раніше перевізникам витрачені на обслуговування пільговиків кошти компенсовувала держава, то в 2016 році цю функцію переклали на місцеві бюджети. Як вийти із надскладної ситуації - радилися учасники робочої наради, яка відбулася під головуванням заступника міського голови Андрія Бондаренка у приміщенні кінотеатру ім. Т. Шевченка. У робочій нараді представників міської влади з перевізниками міста щодо врегулювання питання пільгових пасажирських перевезень взяли участь виконуючий обов’язки начальника управління транспорту і зв’язку Сергій Шепурев і начальник фінансового управління Сергій Янчук. На захід також запросили керівників громадських організацій, які представляють інтереси громадян пільгових категорій.
Детальніше...
 
Комунальні служби дбають про санітарний стан та благоустрій міста
П'ятниця, 15 січня 2016, 16:06

alt

Управління житлово-комунального господарства повідомляє про основні обсяги робіт, виконані підпорядкованими йому комунальними організаціями впродовж тижня, за період з 8 до 15 січня.

Працівники комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг встановили решітки зливової каналізації на вулиці Пілотській (в районі вул. Госпітальної) – 1 шт та Пілотській, 28 – 1 шт.

Зібрали з тротуарів вручну 925 000 м2.

Навантажили та вивезли 280 м3 снігу.

Очистили механізованим способом 6 250 000 м2 вулиць та тротуарів.
Детальніше...
 
Майстерня активних громадян запрошує подолян на антикорупційні тренінги
П'ятниця, 15 січня 2016, 14:03

alt

Ти активний громадянин? Тобі небайдуже як використовуються твої податки? Хочеш дізнатись як протидіяти корупції та контролювати владу? Хочеш сприяти розбудові Європи в Україні? Тоді долучайся до антикорупційних тренінгів від найуспішніших Майстерня активних громадян – це програма антикорупційних практичних тренінгів з питань дієвих антикорупційних інструментів, практичних аспектів доступу до публічної інформації, антикорупційного законодавства, практичних аспектів журналістських розслідувань корупційних схем.
Уже з 23 січня Інститутом Медіа Права у Хмельницькій області буде організовано ряд одноденних тренінгів.
Детальніше...
 
Міська влада розглядає пропозиції щодо співпраці з польською компанією у сфері енергозбереження
П'ятниця, 15 січня 2016, 12:57
altНалагодження співпраці у таких важливих для добробуту хмельничан питаннях як забезпечення енергозбереження та енергоефективності –стали предметом обговорення під час зустрічі у міській раді профільних заступників міського голови Анатолія Нестерука і Володимира Гончарука з головою правління польської компанії «Techimpes» Кшиштофом Следзіньскі. «Ми зацікавлені в тому, щоб Хмельницький розвивався, і раді допомозі представників країн, у тому числі і Польщі, які мають аналогічний досвід переходу планової економіки посткомуністичного суспільства до суспільства європейського. Польща, як ми знаємо, вже багато років є успішним членом європейської економіки. Тому ми налаштовані на співпрацю з вами. Одне з найважливіших питань, яке ми зараз розглядаємо, - це енергозбереження, тепломодернізація, заміна вуличного освітлення на сучасне LED освітлення. У цьому напрямку маємо ділові зустрічі з багатьма підприємцями. Отже, якщо ви зможете у цьому нам допомогти, ми будемо вдячні», - зауважив Володимир Гончарук.
Детальніше...
 
Керівників промислових підприємств міста запрошують у Ель-Кувейт
П'ятниця, 15 січня 2016, 12:40

alt

Із 21 до 27 лютого у місті Ель-Кувейт (Держава Кувейт) відбудеться Перша міжнародна кувейтська торговельна виставка «Кувейт – серце світової торгівлі», яка проходитиме під патронатом Його Високості Еміра Держави Кувейт шейха Сабах Аль-Ахмад Аль-Джабер-Сабаха.
Організатор виставки – кувейтська компанія «Kuwait International Fair».
Метою виставки є ознайомлення з діяльністю місцевих, регіональних і міжнародних організацій та фірм, опрацювання можливості укладання договорів з кувейтськими компаніями та компаніями інших країн світу, залучення підтримки іноземних інвесторів та відкриття нових ринкових перспектив.
Детальніше...
 
Запрошуємо до обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць, провулків, проїздів міста Хмельницького
П'ятниця, 15 січня 2016, 12:36

altГромадське обговорення проводиться топонімічною комісією Хмельницької міської ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 року №989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Детальніше...
 
Відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Леоніда Трача з виборцями округу № 17
П'ятниця, 15 січня 2016, 10:08
altДля формування доручень виборців округу № 17 21 січня о 18.00 в приміщенні спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 29 на вул. Вокзальній, 16 відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Леоніда Григоровича Трача з виборцями свого округу.
На зустріч запрошуються мешканці будинків №№ 1 - 22, 23 - 25/2, 27, 29, 31 - 39/1 на вул. Городній; №№ 2 - 2/3, 4/3 на вул. Курчатова, №№ 1, 2/1 – 61 на вул. Північній, № 20/1 вул. Чкалова, №№ 9, 11 - 11/1, 13, 15, 18 - 68, 70 - 72/1, 74 - 74/2, 76 - 76А, 78, 80 на вул. Вишневій; №№ 1 - 31, 33, 38/1, 45/1, 48, 50 на вул. Вокзальній; №№ 2 - 2/3, 4 - 4/1, 6 - 6/1, 10, 12 - 12/1, 14, 16, 18, 20, 20/1, 22, 24 - 24/1, 26 - 26/1, 28 на вул. Декабристів, №№ 1К - 1Л на вул. Курчатова, № 169 – 209 на вул. Проскурівського підпілля.
 
Долю комунального майна, земельні та житлові питання вирішували члени виконкому на черговому засіданні
П'ятниця, 15 січня 2016, 09:03

alt

Під час засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Олександра Симчишина його члени розглянули 4 десятка питань, що стосуються різноманітних сфер життя міста.
Традиційно розглянули й питання щодо передачі в оренду та продовження її строку для приміщень комунальної власності та рішення щодо квартирного обліку при виконавчому комітеті міської ради. Затвердили звіт про роботу у 2015 році спостережної комісії виконавчого комітету Хмельницької міської ради.
Жваве обговорення викликали питання щодо надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень у приміщеннях комунальної власності. 
Детальніше...
 
Унікальну виставку класика української художньої фотографії зі Львова відкрили у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва
Четвер, 14 січня 2016, 18:25
altУ Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва розгорнуто виставку робіт українського фотомитця, громадського діяча, члена Національної спілки фотохудожників України львів’янина Олега Огородника. Фотомитець віртуозно володіє технікою роботи з фотозображенням, він використовує старовинні способи фотодруку, які формують зображення, схожі на ті, якими милувалися в кінці ХІХ – на початку ХХ століття. Олег Огородник фотографує сучасним професійним фотоапаратом, а фотопапір робить вручну. В експлозиції виставки, яка має назву «OGO OLE in Khmelnitsky», представлено півсотні різножанрових фотографій, виконаних у чотирьох старовинних техніках. Під час урочистого відкриття виставки від міської влади автора робіт привітала заступник начальника управління культури і туризму Світлана Шевченко.
Детальніше...
 
«Благослови, Боже, літо починати, Христа славити!»
Четвер, 14 січня 2016, 17:28
altРегіональний різдвяний етнофестиваль під такою назвою вперше  пройшов днямиу приміщенні Хмельницького обласного академічного театру ляльок. Організаторами дійства виступили управління культури і туризму Хмельницької міської ради, Хмельницька дитяча музична школа №2 та громадська організація «Відродження традицій Поділля».
Своє чудодійне мистецтво глядачам дарували фольклорні колективи з міста Хмельницького і  області.
Детальніше...
 
Знову тринадцять. Цього разу - сімей-новоселів
Четвер, 14 січня 2016, 17:01
alt
Питання житла чи не найактуальніше для нашого міста. Тисячі людей, які не мають змоги придбати квартиру, упродовж років сподіваються отримати помешкання від держави чи місцевих органів самоврядування. Левова частка серед них - представники незахищених верств населення. Днями тринадцять сімей отримали кімнати у гуртожитку. Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин каже: "Кімнати отримали ті, хто найбільше потребували поліпшення житлових умов. Серед тих, хто отримав кімнати - три учасники українсько-російської війни, три ліквідатори аварії на ЧАЕС, сурдоперекладач, яка до того ж сама виховує дитину-інваліда, ветеран праці тощо. Тобто, це ті люди, які дійсно заслужили мати житло".
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Наступна > Кінець >>

Сторінка 307 з 316

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02