Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

Звіт міського голови Олександра Симчишина за другий рік роботи на посаді

  

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

    

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Звіт про виконання бюджету за 2017 рік

  

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

  

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

  

Графіки руху тролейбусів: будні днівихідні днінічних тролейбусів 

Графіки руху автобусів: будні дні

Схема руху транспорту на 2018 рік (тролейбуси) - карта

Перелік маршрутів міського електричного транспорту

Схема руху транспорту на 2018 рік (автобуси) - карта

Перелік міських автобусних маршрутів загального користування

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
Четвер, 17 березня 2016, 15:17

У відповідності до розпорядження міського голови оголошується конкурс на заміщення посади тимчасово відсутнього головного юрисконсульта юридичного відділу управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради.

 

Вимоги до претендентів на посаду: громадянство України, вища освіта за спеціальністю «Правознавство», навички роботи на комп’ютері та оргтехніці, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи, відсутність заборон, визначених частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Для участі в конкурсі необхідно подати заяву про участь в конкурсі, належним чином оформлену особову картку (форма П2-ДС) з відповідними додатками, фотокартку розміром 4х6, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", письмову згоду на обробку персональних даних, заяву про відсутність заборон та згоду на проведення перевірки, передбачених Законом України «Про очищення влади», копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних), довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності), а також успішно  скласти  іспит  (додаткова   інформація   надається   кадровою  службою,  тел.  65-03-29).

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації даного оголошення за адресою: м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, к. 109.

(оголошення опубліковане в газеті Хмельницької міської ради “Проскурів” №10  від 17 березня  2016 року)

 
Хмельницький - з програмою економічного та соціального розвитку
Четвер, 17 березня 2016, 11:18
altПрограму економічного та соціального розвитку міста Хмельницького на 2016 рік затвердили депутати Хмельницької міської ради. Метою Програми є створення умов для збалансованого економічного розвитку міста, підвищення його інвестиційної привабливості, поліпшення бізнес-клімату, забезпечення комфортних умов проживання та сприяння всебічному розвитку громади міста. Відповідно до результатів соціально-економічного розвитку міста у 2015 році, наявних проблем, нагальних потреб та можливостей бюджету міста Програмою визначено основні пріоритети розвитку міста, а також конкретні завдання та заходи на 2016 рік, на яких пропонується сконцентрувати бюджетні та інвестиційні ресурси.
Детальніше...
 
Золоті нагороди здобули юні хмельницькі баскетболісти
Четвер, 17 березня 2016, 10:58
altУ Хмельницькому завершились фінальні змагання V спортивних ігор школярів області з баскетболу серед юнаків. Спартакіада школярів Хмельницької області проводиться раз на чотири роки, тому юні спортсмени відносяться до цих ігор з особливою відповідальністю та очікуванням. Кожна з таких розпалює у спортсмена почуття конкуренції, відповідальності й азарту. Завдяки професіоналізму тренера-викладача Сергія Лозінського, який відмінно підготував збірну команду міста Хмельницького, сформовану на базі ДЮСШ №1, наші спортсмени здобули золоті нагороди. 2 місце посіла збірна команда Полонського району, і 3 місце – за збірною командою з Кам’янця-Подільського.
Детальніше...
 
Найкращий читач міста – 2016
Четвер, 17 березня 2016, 10:06
altУ центральній міській бібліотеці для дітей №12, що на проспекті Миру, відбулося справжнє свято книги. Саме тут проходив ІІ міський етап обласного конкурсу «Найкращий читач Хмельниччини – 2016» серед учнів 6-7 класів – читачів бібліотек Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи. Конкурс проводиться щорічно у два етапи. У І етапі взяли участь понад двісті читачів міських бібліотек, а тридцять найкращих – у ІІ етапі. Із них лише двоє позмагаються з ровесниками за звання найкращого читача Хмельницької області. Розпочався конкурс з вітального слова Артема Ромасюкова, начальника управління культури і туризму Хмельницької міської ради.
 
Детальніше...
 
На підтримку сім'ї потрібно майже 250 мільйонів гривень
Четвер, 17 березня 2016, 09:11
alt16 березня депутати Хмельницької міської ради прийняли Програму підтримки сім’ї на 2016 - 2020 роки. Мета Програми полягає у створенні правових, соціальних і економічних умов для належного функціонування та розвитку сім’ї, утвердження духовно і фізично здорової, матеріально та соціально благополучної сім’ї, забезпечення виконання сім’єю основних її функцій. Програма буде реалізована шляхом: збільшення видатків на зміцнення культурно-просвітніх центрів, гуртків та студій; активізації роботи виконавчих органів Хмельницької міської ради, громадських організацій, закладів освіти і культури.
 
Детальніше...
 
У Хмельницькому з'явилося управління з питань реєстрації
Середа, 16 березня 2016, 18:00
altТаке рішення прийняли депутати міськради у зв'язку з новими функціями, які поклала на місцеві органи самоврядування держава. Нагадаємо - раніше в структурі виконавчого комітету був відповідний відділ. Метою діяльності нового управління є забезпечення виконання покладених на місцеве самоврядування повноважень щодо державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та реєстрації місця проживання. 
Детальніше...
 
Нагороди за мужність - від міської ради
Середа, 16 березня 2016, 17:10
alt
Почесною відзнакою Хмельницької міської ради "Мужність і відвага" нагородять 22 полеглих за Україну хмельничан, чоловіків та жінок, які проявили виняткову мужність, героїзм та відвагу під час Революції Гідності, захисту кордонів України та її територіальної цілісності та віддали життя за Вітчизну. Таке рішення сьогодні, 16 березня, прийняли депутати міської ради.
Родини загиблих під час Революції Гідності та війни на Сході України разом із відзнаками отримають фінансову підтримку в розмірі 10 мінімальних заробітних плат. На це передбачені кошти у бюджеті міста.
Детальніше...
 
Заступник міського голови спілкувалася з мешканцями мікрорайону Ружична
Середа, 16 березня 2016, 14:32
altПрийом громадян з особистих питань у приміщенні школи №19 ім. М. Павловського провела заступник міського голови Галина Мельник. Поспілкуватися із представником міської влади мали можливість мешканці мікрорайону Ружична. Зі своїми проблемами та скаргами до представника міської влади звернулося 12 громадян, які порушили близько двадцяти проблемних питань. Два звернення були колективними. Зокрема, хмельничан цікавили питання стану каналізації та водогону, ремонту доріг, відновлення роботи аптеки, відкриття медичного пункту та дитячого садочка, дотримання графіку руху водіями комунального транспорту, проблеми з водопостачанням. Деякі мешканці просили сприяння у вирішенні спірних земельних питань тощо. 
Детальніше...
 
Увага! Для завершення робіт з омолодження дерев на вулиці Шевченка тимчасово перекриють рух тролейбусів у напрямку мікрорайону Ракове
Середа, 16 березня 2016, 11:56
alt
У зв’язку з продовженням робіт з омолодження дерев на вулиці Шевченка, на ділянці від Старокостянтинівського шосе до вулиці Горького, до 18 березня буде відключено електромережу на цій частині вулиці та перекрито рух тролейбусів у напрямку мікрорайону Ракове.
Тролейбуси за маршрутами №№7, 7а, 13, 14 курсуватимуть Старокостянтинівським шосе, вулицями Проскурівською та Свободи. Тролейбусні маршрути №3, 9 у ці дні не працюватимуть.
Маршрутки працюватимуть у звичному режимі, здійснюючи об’їзд Старокостянтинівським шосе, вулицями Проскурівською та Горького.
Крім цього, на автобусні маршрути буде виділено додатковий транспорт, який перевозитиме пасажирів до кінцевої зупинки мікрорайону Ракове.

 

Детальніше...
 
До міського голови - телефоном
Середа, 16 березня 2016, 11:34

altЗа годину, під час якої на телефонні дзвінки за номером гарячої лінії відповідав особисто Олександр Симчишин, до нього із запитаннями та проханнями встигли звернутися 22 хмельничан. Громадяни активно телефонували очільнику міста. Запитували про транспорт, будівництво тощо.

 

Детальніше - у сюжеті.

Детальніше...
 
Чеський досвід - в хмельницькі реалії
Середа, 16 березня 2016, 10:28
alt15 березня відбулась робоча зустріч керівництва міської ради з представниками Чеської Республіки.
У зустрічі брали участь міський голова Олександр Симчишин, заступник міського голови Володимир Гончарук, начальник управління економіки Оксана Новодон.
З далекої Чехії до Хмельницького прибули Роман Махнік та Зденєк Когутіч – учасники ТОВ “GENERAL ZONE s.r.o.”.
Предметом обговорення під час зустрічі було налагодження співпраці щодо залучення інвестицій.
Детальніше...
 
УВАГА! Інформація для суб’єктів підприємницької діяльності!
Вівторок, 15 березня 2016, 15:32
Управління економіки Хмельницької міської ради запрошує Вас взяти участь у робочому семінарі Програми Федерального міністерства економіки та енергетики з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany – Готові до співпраці з Німеччиною, проведення якого планується 06-08 квітня 2016 року.
В ході семінару відбудеться конкурсний відбір претендентів із числа представників управлінського персоналу підприємств міста на стажування у Німеччині.
Прийом документів для участі в Програмі здійснюється до 01 квітня 2016 року за адресоюмайдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, кабінет 136.
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Наступна > Кінець >>

Сторінка 307 з 345

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02