Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

Звіт міського голови Олександра Симчишина за другий рік роботи на посаді

  

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

    

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Звіт про виконання бюджету за 2017 рік

  

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

  

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

  

Графіки руху тролейбусів: будні днівихідні днінічних тролейбусів 

Графіки руху автобусів: будні дні

Схема руху транспорту на 2018 рік (тролейбуси) - карта

Перелік маршрутів міського електричного транспорту

Схема руху транспорту на 2018 рік (автобуси) - карта

Перелік міських автобусних маршрутів загального користування

 

У рамках Всеукраїнської акції «Книгоманія - 2016» стартує другий етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий читач – 2016»
П'ятниця, 11 березня 2016, 12:50
alt15 березня о 13.00 у приміщенні центральної бібліотеки для дітей №12 (проспект Миру, 76/2) відбудеться ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий читач – 2016» серед учнів 6-7 класів - читачів бібліотек Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи. Конкурс проводиться з метою стимулювання інтересу дітей до читання, підвищення ролі бібліотек у соціальній адаптації дітей, залучення дітей середнього шкільного віку до читання художньої літератури; популяризації найкращих надбань української та світової літератури, підвищення суспільного значення і ролі бібліотек у соціальній адаптації дітей. У І етапі конкурсу, який проводився у бібліотеках-філіях Хмельницької міської ЦБС, взяло участь понад 200 читачів, з них – 25 найкращих візьмуть участь у ІІ етапі.
Детальніше...
 
Підтримай Надію Савченко!
П'ятниця, 11 березня 2016, 12:25
altУправління молоді та спорту Хмельницької міської ради запрошує усю активну молодь міста взяти участь в акції на підтримку Надії Савченко, що відбудеться 13 березня о 12.00 на майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка.
 
«Свою Україну любіть»
П'ятниця, 11 березня 2016, 10:57
altТрадиційний конкурс під такою назвою відбувся у світлиці Народного Дому «Просвіти», в якому взяли участь учні навчальних закладів обласного центру. Цьогоріч звучали патріотичні мотиви  творчості Тараса Шевченка. Конкурсанти виявили неабияку майстерність декламування поезій Великого Кобзаря, особисте сприйняття творів поета, їх сучасне трактування. Конкурсна комісія, до складу якої увійшли голова Хмельницької міської «Просвіти» Зоя Діденко, голова Хмельницької обласної організації Національної спілки письменників України Василь Горбатюк, методисти науково-методичного центру  управління освіти  міської ради Ірина Князюк та Ірина Петричко, відзначили  високий рівень підготовки конкурсантів, особливо тих, хто брав участь в  конкурсі не вперше. 
Детальніше...
 
Міський голова розгляне петицію щодо оновлення зупинок громадського транспорту
П'ятниця, 11 березня 2016, 09:42
alt
Відповідно до пункту 4.3. "Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді", затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, петицію "Встановити по місту оновлені зупинки громадського транспорту" станом на 10 березня підписали 522 особи з 500 необхідних.
Текст петиції: "Встановити по місту оновлені зупинки громадського транспорту.
Вимоги:
1. Зупинки мають бути в одному стилі, мати сучасний вигляд. Дизайн потрібно відкрито узгодити з хмельничанами.
Детальніше...
 
Оголошено прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка
П'ятниця, 11 березня 2016, 09:05
altДержавний комітет телебачення та радіомовлення України оголошує з 1 березня до 1 травня 2016 року прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003 року№ 1832 «Про премію Івана Франка в галузі інформаційної діяльності» Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня.
Для участі у конкурсі потрібно подавати публіцистичні твори, що сприяють утвердженню історичної пам’яті нараду, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на розбудову державотворення та розвиток демократизації українського суспільства.
Детальніше...
 
«Золоті зерна поезії Тараса Шевченка»
Четвер, 10 березня 2016, 14:35
altПід такою назвою у філії №9 централізованої бібліотечної системи Хмельницького відбувся літературний вернісаж, присвячений 202-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. На захід завітали гуртківці підліткового клубу «Романтик» міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання та юні читачі бібліотек-філій №9 та №15. Організатори заходу розповіли школярам, що Тарас Шевченко - геній українського народу, великий патріот України, він є символом  чесності, правди і безстрашності. Твори великого Кобзаря зігріті гарячою любов'ю до Батьківщини, пройняті священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Під час презентації виставки «Світла зоря Шевченківського Кобзаря» юнь зазначила, що ім’я  Тараса Шевченка є дорогоцінною перлиною у скарбниці світової літератури. 
Детальніше...
 
Безпека життєдіяльності – конструктивна розмова, аналіз, висновки
Четвер, 10 березня 2016, 14:05
altУ ході чергового засідання ради з питань безпечної життєдіяльності населення міста, що відбулося під головуванням заступника міського голови Анатолія Нестерука, проаналізовано виконання рішень ради, прийнятих у 2015 році, розглянуто питання про стан травматизму виробничого та невиробничого характеру у місті за 2012-2015 роки та заходи по його запобіганню у 2016 році, обговорено інформацію про неможливість оперативного реагування для гасіння пожеж пожежно-рятувальними підрозділами внаслідок встановлення блоків, шлагбаумів та інших перешкод вулично-дорожньої мережі. Також затверджено план засідань ради з питань безпечної життєдіяльності населення міста на 2016 рік.
 
Детальніше...
 
Опіка та піклування над дітьми в Україні
Четвер, 10 березня 2016, 12:52
altЗ метою захисту прав та інтересів дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, держава в особі законодавчого органу влади забезпечує реалізацію політики у даній сфері. В Україні порядок організації опіки та піклування над дітьми визначається: Конституцією України, Сімейним кодексом, Цивільним кодексом, а також низкою законів України та підзаконних актів. Перш за все, слід звернути увагу, що опіка встановлюється над дитиною, яка не досягла чотирнадцяти років, піклування – над дитиною у віці від чотирнадцяти до вісімнадцяти років. Опікуном, піклувальником призначається переважно особа, яка перебуває у сімейних, родинних відносинах з підопічним, з урахуванням особистих стосунків між ними, можливості особи виконувати обов’язки опікуна чи піклувальника. 
Детальніше...
 
До уваги власників житлових будинків та ОСББ!
Четвер, 10 березня 2016, 12:35
Розпочався прийом заявок на участь у програмі з комплексної енергозберігаючої санації житлових будинків.

alt

Мінрегіон спільно з Німецьким агентством з енергозбереження Dena розпочав проект: «Комплексна енергозберігаюча санація житлових будинків», в якому можуть взяти участь як власники будинків, так і ОСББ.
У рамках програми передбачено відбір 20-25 типових будинків для комплексної енергозберігаючої  санації. Ця програма враховує, що можливим джерелом фінансування проектів може стати національний Фонд Енергоефективності, над створенням якого працює команда Мінрегіону.
Щоб взяти участь у проекті, необхідно до 20 березня 2016 року надіслати заявку на участь. 
Детальніше...
 
Відбудеться вступне засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку міста Хмельницького
Середа, 09 березня 2016, 17:29
alt11 березня 2016 року о 9.00 в сесійній залі міської ради під головуванням міського голови Олександра Симчишина та за участі незалежного експерта-консультанта зі стратегічного планування Володимира Проскурніна відбудеться вступне засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку міста Хмельницького.
На засіданні будуть обговорені питання щодо особливостей здійснення процесу стратегічного планування розвитку міста Хмельницького, його методології, а також окреслені напрями подальшої роботи.
За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 65-73-80, 76-20-29.
Детальніше...
 
Увага! Обмеження руху транспорту вулицею Шевченка
Середа, 09 березня 2016, 17:00

alt

10, 11 та з 14 до 18 березня, з 09.00 до 17.00, виконуватимуться роботи з омолодження дерев на вулиці Шевченка (ділянка від Старокостянтинівського шосе до вулиці Горького). У зв’язку з цим буде перекрито вказану ділянку вулиці. Рух транспорту, у тому числі громадського, здійснюватиметься за маршрутом: вул. Шевченка – Старокостянтинівське шосе – вул. Проскурівська – вул. Горького – вул. Шевченка.
 
Адміністрація комунального підприємства із зеленого будівництва і благоустрою міста сподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.
 
У Хмельницькому вшанували пам'ять загиблого в АТО Героя
Середа, 09 березня 2016, 16:53

alt

Відтепер учнів Хмельницької спеціалізованої школи №15 на вході щодня зустрічатиме меморіальна дошка, що нагадуватиме про героя-випускника Олександра Співачука, котрий віддав життя за Україну. Нещодавно ця школа почала носити ім'я загиблого під Іловайськом майора міліції.
«Задумуємося над тим, яка мета була у Олександра, коли він добровільно йшов на війну, - сказав під час відкриття меморіальної дошки Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. - Він йшов творити мир. Мир для кожного з нас, для нашого міста. Він віддав життя заради того, щоб кожен з нас мав шанс творити українську державу. Вічна слава і пам'ять всім українським героям!»
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 Наступна > Кінець >>

Сторінка 310 з 345

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02