Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

Звіт міського голови Олександра Симчишина за другий рік роботи на посаді

  

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

    

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Звіт про виконання бюджету за 2017 рік

  

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

  

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

 

 Транспортна мережа міста 2018

 

 

Графіки руху тролейбусів: будні днівихідні днінічних тролейбусів 

Графіки руху автобусів: будні дні

 

Пряма трансляція інформаційного марафону "Енергоефективність та відновлювана енергетика на користь громадам"

 

 

Учасників бойових дій на території інших держав вшанували у поліції
П'ятниця, 12 лютого 2016, 14:07

alt

Хмельницький міський голова взяв участь у заходах, приурочених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Урочистості відбувалися у приміщенні Головного управління національної поліції в Хмельницькій області.
"15 лютого — особливий день. Кожен має з ним різні асоціації, - наголосив міський голова. - Для когось це свято, бо цього дня закінчилася війна, для когось — біль, бо більше трьох тисяч українців не повернулися додому. Для мене особисто цей день пов'язаний із знайомством з Олександром Романенком".
Детальніше...
 
Біометричні документи в Україні
П'ятниця, 12 лютого 2016, 11:47

alt

З метою запровадження біометричних документів для виїзду за кордон Урядом прийнято Постанову від 07 травня 2014 року №152, відповідно до якої біометричні закордонні паспорти в Україні запроваджуються з 1 січня 2015 року. Крім того, 25 березня 2015 року Кабінетом Міністрів України була прийнята Постанова №302, яка передбачає оформлення і видачу паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у вигляді пластикової картки з 1 січня 2016 року. Додатково інформуємо, що за більш детальною інформацією мешканці нашого міста можуть звернутися до Управління Державної міграційної служби у Хмельницькій області за адресою: вул. Щербакова,4 або за телефоном гарячої лінії – 63-80-56.

Детальніше...
 
Фахівці Хмельницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді готові допомогти у складних життєвих ситуаціях
П'ятниця, 12 лютого 2016, 10:01

alt

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, у другій половині ХХ століття самогубства посіли четверте місце у переліку причин смерті взагалі та перше місце серед смерті внаслідок насильницький дій. За останніми даними ВООЗ, Україна, на жаль, належить до так званої топ-десятки країн з найвищим рівнем самогубств у світі.
Минулорічна статистика показує, що в середньому у Хмельницькому щомісяця покінчує життя самогубством 2 людини. За даними хмельницької поліції, минулого року 30 хмельничан звели рахунки з життям. Ще шістьох вдалося врятувати. Але вже з початку 2016 року зареєстровано 4 випадки завершеного суїциду, та ще 4 вдалось врятувати.
Додатково повідомляємо, що у місті працює Служба «Телефон довіри 15-50» – служба спеціалізованої телефонної психологічної допомоги. У разі виявлення суїцидальних думок та тенденцій, як у себе, так і серед оточуючих, можна звертатися за консультацією. Працює і мобільна лінія служби за номером: 067-133-15-50. «Телефон довіри 15-50» – анонімна, конфіденційна, компетентна та безкоштовна служба.
Детальніше...
 
У Центрі реабілітації «Родинний затишок» відбулось свято до Дня Валентина
П'ятниця, 12 лютого 2016, 09:16
altФахівці Центру реабілітації та тимчасового перебування інвалідів з розумовою відсталістю  «Родинний затишок»підготували різноманітні розваги для підопічних. Намагалися нікого не оминути увагою. Усі танцювали, співали, веселилися, брали участь у конкурсах, іграх та забавах. На свято завітали тематичні  персонажі – богиня краси та кохання Афродіта й янголята кохання - Купідончики, які були суддями усіх конкурсів. Після закінчення дійства усі учасники нагороджені власноруч виготовленими медалями та дипломами. Зі словами привітання до учасників свята звернулася директор Центру Антоніна Корчинська, яка підкреслила, що лише у взаємопідтримці, піклуванні та любові один до одного наша сила і лише так можна щось змінити на краще.
Детальніше...
 
Міський голова обговорив проблеми мікрорайону Дальні Гречани з його жителями
Четвер, 11 лютого 2016, 17:36

alt

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин зустрівся із мешканцями мікрорайону Дальні Гречани. Розмова відбулася у приміщенні середньої загальноосвітньої школи № 20.
"Я добре пам'ятаю, що під час виборів міського голови жителі цього району віддали за мене більше 80% голосів, тому відчуваю перед вами велику відповідальність" – зізнався на початку розмови Олександр Симчишин.
Разом із очільником міста у зустрічі взяв участь і депутат міської ради від цього округу Дмитро Палій.
Детальніше...
 
На першому засіданні новоствореної художньої громадської ради обговорено проект Програми розвитку міста Хмельницького у сфері культури
Четвер, 11 лютого 2016, 15:57
altУ центральній міській бібліотеці відбулось перше засідання художньої громадської ради, створеної як консультативно-дорадчий орган при управлінні культури і туризму Хмельницької міської ради. Відповідно до наказу начальника управління Артема Ромасюкова затверджено Положення про художню громадську раду та її персональний склад. Цей консультативно-дорадчий орган має на меті здійснювати діяльність у сфері культури та мистецтва у співпраці з підприємствами, установами, громадськими, іншими організаціями та об’єднаннями, творчими спілками для забезпечення культурного розвитку міста, участі у розробці програм розвитку культури та збереження культурної спадщини, реалізації мистецьких програм і проектів, підтримки талановитої молоді та високопрофесійних митців і колективів, залучення громадськості до процесів управління та контролю у галузі культури. 
Детальніше...
 
Увага! Громадське обговорення
Четвер, 11 лютого 2016, 15:10

alt

Запрошуємо громадськість взяти участь в обговоренні кандидатур на посади керівників структурних підрозділів міської ради.
Завтра, 12 лютого, о 17.00 в сесійній залі Хмельницької міської ради відбудеться громадське обговорення кандидатів на посади керівників управління економіки, управління торгівлі, управління транспорту та зв'язку.
Запрошуємо громадських активістів та небайдужих містян до участі!
 
У Хмельницькому представлено художньо-тематичний календар «Діти у мистецтві»
Четвер, 11 лютого 2016, 14:08
altУ Хмельницькому обласному художньому музеї презентовано унікальний художньо-тематичний календар «Діти у мистецтві».  На його сторінках представлено твори з музейної колекції, написані різними художниками у різні часи (переважно протягом ХІХ–ХХ століть). Але їх об’єднує спільна тема — образ дитини у мистецтві. До календаря увійшло 13 робіт 12 авторів (О. Мурашко, І. Їжакевич, Т. Яблонська, А. Лазарчук та інші).
Твори виконані у різних жанрах, більшість з них — портрети. Календар приурочений 70-річчю заснування ЮНІСЕФ — Дитячого фонду ООН, який є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей.
Усі охочі хмельничани можуть придбати календар в обласному художньому музеї.   
Детальніше...
 
Іще одна петиція потрапила на розгляд міського голови
Четвер, 11 лютого 2016, 12:00

alt

Відповідно до пункту 4.3. "Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді", затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, петицію "Створення муніципального притулку для бездомних тварин" станом на 10 лютого підписали 516 осіб з 500 необхідних. (за 12 календарних днів з 90 необхідних).
Текст петиції: "Проблема бездомних тварин в нашому місті існує, як і в інших містах України. Сприймаючи наше місто як проєвропейське, ми мусимо керуватись у вирішенні цієї проблеми європейськими стандартами та напрацюваннями. Вкрай необхідно створити за містом великий муніципальний притулок для бездомних собак та кішок, з ветеринарною допомогою та за активною участю волонтерів, благодійників та меценатів. Це дозволить без жорстокості та на засадах доброти та людяності поступово звільнити наше місто від зграй бездомних собак та цілих "колоній" бездомних кішок".
Детальніше...
 
У музеї історії міста розпочала роботу експозиція «Вірність обов’язку»
Четвер, 11 лютого 2016, 11:15

alt

 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-та річниця виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. У музеї історії міста Хмельницького розгорнуто міні-експозицію «Вірність обов’язку». На виставці представлені фото, документи та речові експонати періоду Афганської війни.
Кажуть, що час – найкращі ліки, хоча роки минають, а пам’ять вперто усіх вертає назад, коли недолугі радянські керівники взялися наводити лад на чужих територіях, віддавали абсурдні накази. 27 грудня 1979 року за рішенням Політбюро ЦК КПРС, очолюваного Леонідом Брежнєвим, війська СРСР увійшли до Афганістану для підтримки прокомуністичного режиму Народно-демократичної партії Афганістану. 
Детальніше...
 
У Хмельницькому міському центрі зайнятості відбувся День роботодавця
Четвер, 11 лютого 2016, 10:31
altДень роботодавця розпочався з проведення міні-ярмарку вакансій, під час якого представники закладів торговельної мережі міста пропонували безробітним хмельничанам вакансії продавців продовольчих товарів. Представники роботодавців детально ознайомили учасників ярмарку з вимогами до претендентів, розміром заробітної плати, розпорядком робочого дня та умовами праці. Також ознайомилися з резюме учасників ярмарку вакансій і провели з ними індивідуальні співбесіди. Загалом у міні-ярмарку вакансій взяли участь шестеро представників торговельної мережі міста та десятеро безробітних.
Детальніше...
 
Зміни в законодавстві України
Четвер, 11 лютого 2016, 09:30

alt

Юридичний відділ міської ради звертає увагу на зміни в законах України, які стосуються діяльності органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств, станом на 10 лютого.
Із 4 лютого чинності набрала Постанова Кабінету Міністрів України від 27.01.2016 № 39, "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", та одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми".
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 Наступна > Кінець >>

Сторінка 311 з 334

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02