Developed by JoomVision.com
Увага! Громадське обговорення
П'ятниця, 18 березня 2016, 10:28
Запрошуємо громадськість міста та представників засобів масової інформації взяти участь в обговоренні кандидатур на посади керівників структурних підрозділів міської ради.
Сьогодні о 18.00 в сесійній залі Хмельницької міської ради відбудеться громадське обговорення кандидатів на посади керівників управління комунального майна  і департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів.
 
Довкілля охоронятимуть за Програмою
Четвер, 17 березня 2016, 18:37
altЗ вчорашнього дня у Хмельницькому розпочала діяти Програма охорони довкілля на 2016-2020 роки. Запропонований начальником управління екології та контролю за благоустроєм проект документу підтримали депутати. Мета Програми - поліпшення стану довкілля, збереження унікальних природних особливостей міста, зменшення техногенних забруднень, раціональне використання природних ресурсів та формування в жителів міста екологічної культури. Пріоритетних напрямків екологічної діяльності в місті визначили шість. Для того, щоб задумане здійснилося, потрібно 228 290,0 тис грн.
Детальніше...
 
Конференція “Будинок майбутнього: енергоефективний, пасивний, автономний”
Четвер, 17 березня 2016, 18:14
alt
Асоціація з енергоефективності та енергозбереження (АЕЕ) за підтримки Посольства Франції в Україні, Кам’янець-Подільської міської ради, проекту “Енергоефективність в громадах”, що впроваджується GIZ, запрошує представників житлово-експлуатаційних організацій, ОСББ, комунальних організацій, промислових підприємств взяти участь у Конференції “Будинок майбутнього: енергоефективний, пасивний, автономний”, яка відбудеться 11 квітня у місті Кам’янець-Подільський. Планується, що участь у заході візьмуть: представники Посольства Франції, Мінрегіону, очільники міст, французькі, німецькі та українські експерти, провідні фахівці галузі та профільні організації тощо.  Мета заходу – поширення кращих практик та світового досвіду у сфері енергоефективного проектування та будівництва, а також налагодження партнерських відносин тощо.
Детальніше...
 
Питання співпраці у сфері захисту тварин обговорили з німецькими партнерами
Четвер, 17 березня 2016, 17:42
altСьогодні, 17 березня, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин разом із кураторами житлово-комунальної сфери міста мав робочу зустріч із делегацією з Німеччини. Гостями керівництва міста були Ута Людвiг – голова Мiжнародної Асоцiацiї захисту тварин Нundеhilfе-Ukrаinе; Норберт де Йонг – заступник голови Мiжнародної Асоцiацiї захисту тварин Нundеhilfе-Ukrаinе. Також в зустрічі взяли участь голова громадської організації захисту тварин “Врятуй життя” О.Голубнича, член Мiжнародної Асоцiацiї захисту тварин Нundеhilfе-Ukrаinе, перекладач П.Троян. Говорили про налагодження співпраці у сфері захисту тварин та організацію роботи притулку. Міський голова Олександр Симчишин наголосив, що у місті сьогодні є проблема безпритульних собак, тому міська влада готова до співпраці у її вирішенні та буде вдячна Мiжнародній Асоцiацiї захисту тварин Нundеhilfе-Ukrаinе за допомогу.
Детальніше...
 
Послугою державної реєстрації народження дитини у перинатальному центрі скористалось вже понад 500 хмельничан
Четвер, 17 березня 2016, 17:28
altДедалі більшої популярності набувають нові послуги, які надаються Відділом державної реєстрації актів цивільного стану Хмельницького міськрайонного управління юстиції.
Актуальним є сервіс спрощеного доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини безпосередньо в Хмельницькому міському перинатальному центрі. І не дивно, адже батьки мають можливість зареєструвати дитину одразу ж після її народження, не виходячи з пологового будинку. Все, що потрібно, - це мати при собі паспорт матері та батька, свідоцтво про шлюб та медичне свідоцтво про народження дитини, яке видається відділенням, в якому перебуває породілля. І наступного ж дня після подачі заяви щасливі батьки отримають перший документ для свого маляти.
Детальніше...
 
Увага! Для завершення робіт з омолодження дерев на вулиці Шевченка тимчасово перекриють рух транспорту у напрямку мікрорайону Ракове
Четвер, 17 березня 2016, 17:11
altУ зв’язку з продовженням робіт з омолодження дерев на вулиці Шевченка, на ділянці від вулиці Горького до зупинки «Залізничний вокзал», 18 березня від 9.00 до 16.00 години буде відключено електромережу на цій частині вулиці та перекрито рух транспорту у напрямку мікрорайону Ракове.
До 9.00 18 березня тролейбуси та маршрутки працюватимуть у звичному режимі.
Від 9.00 до 16.00 тролейбуси за маршрутами №№7, 7а, 13, 14 курсуватимуть Старокостянтинівським шосе, вулицями Проскурівською та Свободи. Тролейбусні маршрути №3, 9 у цей час не працюватимуть. Маршрутки курсуватимуть у напрямку мікрорайону Ракове, здійснюючи об’їзд вулицями Шевченка, Горького, Заводською, Трудовою і тими ж вулицями в зворотньому напрямку.
Детальніше...
 
ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
Четвер, 17 березня 2016, 16:17

У відповідності до розпорядження міського голови оголошується конкурс на заміщення посади тимчасово відсутнього головного юрисконсульта юридичного відділу управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради.

 

Вимоги до претендентів на посаду: громадянство України, вища освіта за спеціальністю «Правознавство», навички роботи на комп’ютері та оргтехніці, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи, відсутність заборон, визначених частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Для участі в конкурсі необхідно подати заяву про участь в конкурсі, належним чином оформлену особову картку (форма П2-ДС) з відповідними додатками, фотокартку розміром 4х6, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України, копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції", письмову згоду на обробку персональних даних, заяву про відсутність заборон та згоду на проведення перевірки, передбачених Законом України «Про очищення влади», копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних), довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності), а також успішно  скласти  іспит  (додаткова   інформація   надається   кадровою  службою,  тел.  65-03-29).

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації даного оголошення за адресою: м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 3, к. 109.

(оголошення опубліковане в газеті Хмельницької міської ради “Проскурів” №10  від 17 березня  2016 року)

 
Хмельницький - з програмою економічного та соціального розвитку
Четвер, 17 березня 2016, 12:18
altПрограму економічного та соціального розвитку міста Хмельницького на 2016 рік затвердили депутати Хмельницької міської ради. Метою Програми є створення умов для збалансованого економічного розвитку міста, підвищення його інвестиційної привабливості, поліпшення бізнес-клімату, забезпечення комфортних умов проживання та сприяння всебічному розвитку громади міста. Відповідно до результатів соціально-економічного розвитку міста у 2015 році, наявних проблем, нагальних потреб та можливостей бюджету міста Програмою визначено основні пріоритети розвитку міста, а також конкретні завдання та заходи на 2016 рік, на яких пропонується сконцентрувати бюджетні та інвестиційні ресурси.
Детальніше...
 
Золоті нагороди здобули юні хмельницькі баскетболісти
Четвер, 17 березня 2016, 11:58
altУ Хмельницькому завершились фінальні змагання V спортивних ігор школярів області з баскетболу серед юнаків. Спартакіада школярів Хмельницької області проводиться раз на чотири роки, тому юні спортсмени відносяться до цих ігор з особливою відповідальністю та очікуванням. Кожна з таких розпалює у спортсмена почуття конкуренції, відповідальності й азарту. Завдяки професіоналізму тренера-викладача Сергія Лозінського, який відмінно підготував збірну команду міста Хмельницького, сформовану на базі ДЮСШ №1, наші спортсмени здобули золоті нагороди. 2 місце посіла збірна команда Полонського району, і 3 місце – за збірною командою з Кам’янця-Подільського.
Детальніше...
 
Найкращий читач міста – 2016
Четвер, 17 березня 2016, 11:06
altУ центральній міській бібліотеці для дітей №12, що на проспекті Миру, відбулося справжнє свято книги. Саме тут проходив ІІ міський етап обласного конкурсу «Найкращий читач Хмельниччини – 2016» серед учнів 6-7 класів – читачів бібліотек Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи. Конкурс проводиться щорічно у два етапи. У І етапі взяли участь понад двісті читачів міських бібліотек, а тридцять найкращих – у ІІ етапі. Із них лише двоє позмагаються з ровесниками за звання найкращого читача Хмельницької області. Розпочався конкурс з вітального слова Артема Ромасюкова, начальника управління культури і туризму Хмельницької міської ради.
 
Детальніше...
 
На підтримку сім'ї потрібно майже 250 мільйонів гривень
Четвер, 17 березня 2016, 10:11
alt16 березня депутати Хмельницької міської ради прийняли Програму підтримки сім’ї на 2016 - 2020 роки. Мета Програми полягає у створенні правових, соціальних і економічних умов для належного функціонування та розвитку сім’ї, утвердження духовно і фізично здорової, матеріально та соціально благополучної сім’ї, забезпечення виконання сім’єю основних її функцій. Програма буде реалізована шляхом: збільшення видатків на зміцнення культурно-просвітніх центрів, гуртків та студій; активізації роботи виконавчих органів Хмельницької міської ради, громадських організацій, закладів освіти і культури.
 
Детальніше...
 
У Хмельницькому з'явилося управління з питань реєстрації
Середа, 16 березня 2016, 19:00
altТаке рішення прийняли депутати міськради у зв'язку з новими функціями, які поклала на місцеві органи самоврядування держава. Нагадаємо - раніше в структурі виконавчого комітету був відповідний відділ. Метою діяльності нового управління є забезпечення виконання покладених на місцеве самоврядування повноважень щодо державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та реєстрації місця проживання. 
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 Наступна > Кінець >>

Сторінка 315 з 353

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02