Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

Звіт міського голови Олександра Симчишина за другий рік роботи на посаді

  

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

    

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Звіт про виконання бюджету за 2017 рік

  

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

  

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

 

 Транспортна мережа міста 2018

 

 

Графіки руху тролейбусів: будні днівихідні днінічних тролейбусів 

Графіки руху автобусів: будні дні

 

Пряма трансляція інформаційного марафону "Енергоефективність та відновлювана енергетика на користь громадам"

 

 

Працівники комунальних служб дбають про належний санітарний стан та благоустрій міста
П'ятниця, 29 січня 2016, 15:33


altУправління житлово-комунального господарства повідомляє про основні обсяги робіт, виконаних впродовж минулого тижня, з 22 до 29 січня, підпорядкованими йому комунальними організаціями.

Для безпеки дорожнього руху:

Провели місячне обслуговування 20 світлофорних об’єктів.

Замінили 2 світлофори.
Відремонтували 4 обладнання АСКДР.
Замінили 3 електролампи.
Встановили дзвінок на СО.
Замінили 1 стійку ДЗ.
Детальніше...
 
Партизани, члени Проскурівського підпілля, репресовані та колишні політв’язні отримають надбавку до пенсії
П'ятниця, 29 січня 2016, 14:54
altЗа ініціативи Хмельницького міського голови Олександра Симчишина рішенням виконавчого комітету запропоновано внести на розгляд чергової сесії міськради пропозицію про збільшення надбавки до пенсії членам Проскурівського підпілля, партизанам та колишнім політв’язням і репресованим на 2016 рік.
«Ми встановлюємо щомісячну надбавку до пенсії у розмірі 400 гривень. Це вдвічі більше, ніж було раніше, - каже міський голова Олександр Симчишин. – Таких людей у місті залишилося зовсім небагато, про них треба пам’ятати і шанувати їх нелегку долю.»
Після того, як відповідне рішення підтримають депутати міськради, люди, які долучилися до надважливих подій в історії країни, щомісяця отримуватимуть ці кошти на власні пенсійні рахунки.
 
Члени сімей загиблих в АТО, ліквідації аварії на ЧАЕС та учасників бойових дій в Афганістані матимуть пільги на комунальні послуги
П'ятниця, 29 січня 2016, 14:29
altЧлени сімей загиблих у АТО, дружини та чоловіки померлих учасників ліквідації наслідків аварії та ЧАЕС та сім’ї загиблих учасників бойових дій в Афганістані отримають у 2016 році пільгу на сплату житлово-комунальних послуг понад ту, яка встановлена державою. Розмір пільги становитиме 50%.
Таку пропозицію на розгляд сесії Хмельницької міської ради своїм рішенням винесли 28 січня члени виконавчого комітету.
 
Боротьба з незаконним будівництвом триває
П'ятниця, 29 січня 2016, 14:12
altХмельницька міська рада звернулася до Державної архітектурно-будівельної інспекції України з проханням припинити незаконне будівництво на вулиці Нижня Берегова, 2/4-Б.
«Неодноразово Хмельницькою міською радою на Вашу адресу надсилались листи з повідомленням про незаконне будівництво, що здійснюється ПП «Ультрасервіс» у м. Хмельницькому на вул. Нижній Береговій, 2/4-Б. на землях водного фонду, - йдеться у зверненні до інспекції. – Повідомляємо, що на сьогодні вищезазначене будівництво триває».
Детальніше...
 
КП «Південно-Західні тепломережі» модернізують на понад чотири мільйони гривень
П'ятниця, 29 січня 2016, 11:56

alt

Реальна економія енергоресурсів, надійність обладнання та безпека користувачів – це пріоритети у роботі будь-якого комунального підприємства. Аби вдосконалити обладнання комунального підприємства «Південно-Західні тепломережі» на черговій сесії міської ради була затверджена інвестиційна програма на 2016 рік.
В першу чергу модернізація передбачає  заміну трубопроводів теплової мережі на попередньоізольовані. Це вкрай необхідно, адже термін експлуатації більшості теплових мереж підприємства перевищує 30 років. Такий захід дозволить значно знизити втрати теплової енергії на ділянках теплових мереж та підвищити надійність системи теплопостачання.
Детальніше...
 
Що роблять ЖЕКи
П'ятниця, 29 січня 2016, 11:03

alt

Для утримання в належному стані житлового фонду та прибудинкових територій працівники житлово-експлуатаційних контор міста за минулий тиждень, від 23 до 29 січня, виконали такі основні види та обсяги робіт:
ЖЕК-1
Відремонтували під’їзд – вул. Курчатова, 4/3 (1).
Виконали заміну та ремонт 10 кранів на системі холодного водопостачання (Ду – 15) – вул. Проскурівського підпілля, 115/1, вул. Кам’янецька, 38, 50, 72, вул. Завадського, 5, вул. Курчатова, 13/1.
Замінили 15 м/п каналізаційних труб (Ду –110) – вул. Чкалова, 18/1, вул. Курчатова, 17.
Виконали заміну 10 м/п труб холодного водопостачання (Ду – 32, 80, 15) – вул. Олімпійська, 7.
Детальніше...
 
1 лютого на маршрут виїдуть нічні тролейбуси
П'ятниця, 29 січня 2016, 09:40

alt

Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконкому. Курсуватимуть тролейбуси щоденно з 23.00 до 05.30 год.
Щоночі на маршрут виїжджатиме 3 одиниці техніки.
Коштуватиме проїзд 6 гривень. Пільгових перевезень тролейбуси не здійснюватимуть.
Обстеження пасажиропотоку на нічних тролейбусах здійснюватиметься до 1 травня. Після цього у міській раді вирішать чи їздитимуть вони на постійній основі.
Їздитимуть тролейбуси за такими графіками:
Детальніше...
 
Лише за один день влада міста отримала більше двадцяти електронних петицій від хмельничан
П'ятниця, 29 січня 2016, 09:02

alt

Вчора повноцінно розпочав роботу сайт із подання електронних петицій до міської влади. Порядок їх розгляду затвердили на четвертій сесії міської ради.
Під час засідання Михайло Кривак ознайомив присутніх у залі із електронними петиціями, які віднедавна були доступні хмельничанам у тестовому режимі. Перше із опублікованих для голосування звернень стосувалося створення у місті скверу імені Кузьми Скрябіна.
Детальніше...
 
На черговому засіданні виконкому розглянули ряд соціально-важливих питань
Четвер, 28 січня 2016, 18:25

alt

28 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На розгляд його членів було винесено більше 40 питань.
Розпочали із надання в оренду приміщень комунальної власності. Кожна заява ретельно розглядалася та аналізувалася. Звертали увагу і на інформацію щодо сплати підприємцями податків, чи не мають боргів перед комунальними підприємствами.
Двом орендарям дозволили користуватися приміщеннями лише на 11 місяців, щоб вивчити, чи не буде скарг мешканців на їх роботу, оскільки приміщення знаходяться у житлових будинках.
Детальніше...
 
У Хмельницькому для учасників АТО вже виділено 158 земельних ділянок
Четвер, 28 січня 2016, 18:14
altДепутати міської ради під час чергової четвертої сесії надали дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд. Згідно із ухваленими рішеннями земельні ділянки отримали 15 учасників АТО та 4 сім'ї загиблих. Також рішенням сесії затвердили проекти землеустрою для 36 учасників антитерористичної операції і для однієї родини загиблого на сході хмельничанина. Наразі пропонуються земельні ділянки трьох масивів – у мікрорайоні Лезневе (у районі вулиць Гонти і Стельмаха), в районі садівничого кооперативу "Лідія" (3,5 км від вул. Купріна) або в новому масиві індивідуальної житлової забудови "Мрія" в мікрорайоні Дубове.
Детальніше...
 
Аби попередити злочинність неповнолітніх
Четвер, 28 січня 2016, 17:31
altПрофілактична робота з подолання злочинності серед неповнолітніх є одним з найважливіших напрямів виховної роботи з дітьми. Хмельницьким міським Центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді постійнопроводяться профілактичні інформаційно-просвітницькі заходи з неповнолітніми правопорушниками. Мета таких заходів – роз'яснення дітям їх законних прав та обов'язків, виявлення причин, які спонукали їх до скоєння злочинів та правопорушень, популяризація здорового способу життя та важливості розуміння перспектив свого життя та шляхів їх досягнення.  Під час бесід акцентується увага на застереження вчинення ними протиправних дій в майбутньому та проявів агресивної поведінки і порушень громадського порядку.
Детальніше...
 
«Жодного будівництва на території колишнього ринку «Бартерсервіс» не буде!»
Четвер, 28 січня 2016, 15:55

alt

Саме на цьому наголосив заступник міського голови Володимир Гончарук. Аби розвіяти чутки, які почали розповсюджуватися серед підприємців, що здійснюють торгівлю на речовому ринку, заступник очільника міста скликав прес-конференцію.
Мова йшла про торгові ряди, що розташовані на вулиці Геологів, 13. Хмельничанам ця територія знайома, як ринок «Бартерсервіс». Вчора міські депутати підтримали рішення не продовжувати договір оренди земельної ділянки підприємцю, який вів господарську діяльність на цій земельній ділянці. Тому тепер продавці розгублені: хто ними опікуватиметься та чи зможуть вони продовжувати працювати.
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 Наступна > Кінець >>

Сторінка 317 з 334

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02