Developed by JoomVision.com
Запрошуємо громадськість обговорити зміни до бюджету розвитку міста
Субота, 12 березня 2016, 10:28
Сьогодні, 12 березня, о 14.00 в сесійній залі міської ради відбудеться представлення змін до бюджету розвитку міста.
 
 
План заходів департаменту, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на період з 14 до 20 березня 2016 року
Субота, 12 березня 2016, 10:14
Детальніше...
 
Зміни в законодавстві України
П'ятниця, 11 березня 2016, 18:19
alt
Юридичний відділ міської ради звертає увагу на зміни в законах України, які стосуються діяльності органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств, станом на 11 березня.
З 5 березня чинності набрав Закон України від 10.12.2015 N 887-VIII "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення".

З 9 березня чинності набрала Постанова КМ від 16.12.2015 N 1196 "Про затвердження Порядку включення територій та об'єктів до переліків територій та об'єктів екологічної мережі".

 
Розвиток - за планом
П'ятниця, 11 березня 2016, 18:14
altЗнати, яким ми хочемо бачити Хмельницький у 2025 році і чітко йти до своєї мети - саме таке завдання міський голова Олександр Симчишин поставив перед громадськими активістами, депутатами, науковцями, підприємцями - членами робочої групи зі створення Стратегії розвитку міста. "Про необхідність стратегічного планування розвитку міста говорять і молоді, і вже зрілі люди. Ми повинні не просто жити з дня до дня, вирішуючи поточні проблеми, але й мати чіткий план розвитку і рухатися за ним. Тільки таким чином ми дамо шанс Хмельницькому знайти себе на економічній, культурній карті країни тощо. Робочу групу зі створення Стратегії формували не без дискусій. Хотілося, щоб вона працювала ефективно, отже, могла охопити інтереси найрізноманітніших груп населення. До групи увійшли 60 осіб - не багато, але й не мало, рівно стільки, скільки потрібно для ефективної роботи"- наголосив міський голова. 
Детальніше...
 
У Хмельницькому створили молодіжну громадську раду
П'ятниця, 11 березня 2016, 16:37

alt

Міська рада у своїй діяльності приділяє особливу увагу роботі з молоддю, на яку покладає надії щодо залучення її до реалізації проектів, спрямованих на розвиток міста. Саме тому, з ініціативи міського голови Олександра Симчишина, прийнято рішення щодо створення Молодіжної громадської ради при управлінні молоді та спорту міської ради. Вчора у сесійній залі міської ради відбулась конференція щодо створення Молодіжної громадської ради, яку провів начальник управління молоді та спорту Сергій Ремез. Шляхом відкритого голосування затверджено Положення про роботу громадської ради, а шляхом закритого голосування обрано 11 членів ради. Головою Молодіжної громадської ради обрано Анастасію Козак, голову студентської ради Хмельницького національного університету.
 
Детальніше...
 
У рамках Всеукраїнської акції «Книгоманія - 2016» стартує другий етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий читач – 2016»
П'ятниця, 11 березня 2016, 13:50
alt15 березня о 13.00 у приміщенні центральної бібліотеки для дітей №12 (проспект Миру, 76/2) відбудеться ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий читач – 2016» серед учнів 6-7 класів - читачів бібліотек Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи. Конкурс проводиться з метою стимулювання інтересу дітей до читання, підвищення ролі бібліотек у соціальній адаптації дітей, залучення дітей середнього шкільного віку до читання художньої літератури; популяризації найкращих надбань української та світової літератури, підвищення суспільного значення і ролі бібліотек у соціальній адаптації дітей. У І етапі конкурсу, який проводився у бібліотеках-філіях Хмельницької міської ЦБС, взяло участь понад 200 читачів, з них – 25 найкращих візьмуть участь у ІІ етапі.
Детальніше...
 
Підтримай Надію Савченко!
П'ятниця, 11 березня 2016, 13:25
altУправління молоді та спорту Хмельницької міської ради запрошує усю активну молодь міста взяти участь в акції на підтримку Надії Савченко, що відбудеться 13 березня о 12.00 на майданчику біля кінотеатру ім. Т. Шевченка.
 
«Свою Україну любіть»
П'ятниця, 11 березня 2016, 11:57
altТрадиційний конкурс під такою назвою відбувся у світлиці Народного Дому «Просвіти», в якому взяли участь учні навчальних закладів обласного центру. Цьогоріч звучали патріотичні мотиви  творчості Тараса Шевченка. Конкурсанти виявили неабияку майстерність декламування поезій Великого Кобзаря, особисте сприйняття творів поета, їх сучасне трактування. Конкурсна комісія, до складу якої увійшли голова Хмельницької міської «Просвіти» Зоя Діденко, голова Хмельницької обласної організації Національної спілки письменників України Василь Горбатюк, методисти науково-методичного центру  управління освіти  міської ради Ірина Князюк та Ірина Петричко, відзначили  високий рівень підготовки конкурсантів, особливо тих, хто брав участь в  конкурсі не вперше. 
Детальніше...
 
Міський голова розгляне петицію щодо оновлення зупинок громадського транспорту
П'ятниця, 11 березня 2016, 10:42
alt
Відповідно до пункту 4.3. "Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді", затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, петицію "Встановити по місту оновлені зупинки громадського транспорту" станом на 10 березня підписали 522 особи з 500 необхідних.
Текст петиції: "Встановити по місту оновлені зупинки громадського транспорту.
Вимоги:
1. Зупинки мають бути в одному стилі, мати сучасний вигляд. Дизайн потрібно відкрито узгодити з хмельничанами.
Детальніше...
 
Оголошено прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка
П'ятниця, 11 березня 2016, 10:05
altДержавний комітет телебачення та радіомовлення України оголошує з 1 березня до 1 травня 2016 року прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003 року№ 1832 «Про премію Івана Франка в галузі інформаційної діяльності» Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня.
Для участі у конкурсі потрібно подавати публіцистичні твори, що сприяють утвердженню історичної пам’яті нараду, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на розбудову державотворення та розвиток демократизації українського суспільства.
Детальніше...
 
«Золоті зерна поезії Тараса Шевченка»
Четвер, 10 березня 2016, 15:35
altПід такою назвою у філії №9 централізованої бібліотечної системи Хмельницького відбувся літературний вернісаж, присвячений 202-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. На захід завітали гуртківці підліткового клубу «Романтик» міського Центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання та юні читачі бібліотек-філій №9 та №15. Організатори заходу розповіли школярам, що Тарас Шевченко - геній українського народу, великий патріот України, він є символом  чесності, правди і безстрашності. Твори великого Кобзаря зігріті гарячою любов'ю до Батьківщини, пройняті священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Під час презентації виставки «Світла зоря Шевченківського Кобзаря» юнь зазначила, що ім’я  Тараса Шевченка є дорогоцінною перлиною у скарбниці світової літератури. 
Детальніше...
 
Безпека життєдіяльності – конструктивна розмова, аналіз, висновки
Четвер, 10 березня 2016, 15:05
altУ ході чергового засідання ради з питань безпечної життєдіяльності населення міста, що відбулося під головуванням заступника міського голови Анатолія Нестерука, проаналізовано виконання рішень ради, прийнятих у 2015 році, розглянуто питання про стан травматизму виробничого та невиробничого характеру у місті за 2012-2015 роки та заходи по його запобіганню у 2016 році, обговорено інформацію про неможливість оперативного реагування для гасіння пожеж пожежно-рятувальними підрозділами внаслідок встановлення блоків, шлагбаумів та інших перешкод вулично-дорожньої мережі. Також затверджено план засідань ради з питань безпечної життєдіяльності населення міста на 2016 рік.
 
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 Наступна > Кінець >>

Сторінка 318 з 353

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02