Developed by JoomVision.com
Виконавчий комітет міської ради забезпечує захист майнових та житлових прав дітей
Четвер, 03 березня 2016, 17:23

alt

З метою захисту майнових, житлових прав дитини законодавство України покладає на орган опіки та піклування (виконавчий комітет Хмельницької міської ради) обов'язок щодо здійснення контролю за дотриманням батьками та особами, які їх замінюють, житлових прав та охоронюваних законом інтересів дітей.
Стаття 12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей“ передбачає, що для вчинення будь-яких правочинів щодо нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти, необхідний попередній дозвіл органів опіки та піклування. Дозвіл органу опіки та піклування потрібен не лише у тому разі, якщо дитина є співвласником нерухомості, а й у тому випадку, якщо вона користується житловим приміщенням.
Детальніше...
 
Як економити із розумом керівників ДНЗ навчали у міській раді
Четвер, 03 березня 2016, 17:00

alt

Із настанням теплої погоди питання енергоощадливості не втрачає своєї актуальності. Аби нагадати керівникам бюджетних установ про важливість ефективного використання енергоресурсів міський відділ енергозбереження та інвестиційної політики провів семінар. На навчання запросили відповідальних за енергозбереження у дошкільних навчальних закладах міста.
«Енергоресурси продовжують дорожчати. Тому питання ефективного їх використання одне із найважливіших. – підкреслив заступник міського голови Володимир Гончарук. - Наша головна мета – це налагодження енергозбереження, перш за все, у закладах бюджетної сфери. Тому сподіваюсь на плідну співпрацю та гарний результат, який ми зможемо отримати лише спільними зусиллями».
Детальніше...
 
У відповідності до розпорядження міського голови оголошується конкурс на заміщення посади тимчасово відсутнього головного спеціаліста відділу землекористування та приватизації земель управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітект
Четвер, 03 березня 2016, 16:57

 

Детальніше...
 
Увага! Рух транспорту вулицею Інститутською тимчасово буде змінено
Четвер, 03 березня 2016, 15:45
altДо 25 березня, з 09.00 до 17.00, виконуватимуться роботи з омолодження дерев, розташованих по праву сторону вулиці Інститутської, на ділянці від вулиці Кам’янецької до вулиці Молодіжної. У зв’язку з цим буде перекрито половину вулиці.

Адміністрація комунального підприємства із зеленого будівництва і благоустрою містасподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

 
Визначились переможці футбольного турніру пам’яті Олександра Громницького
Четвер, 03 березня 2016, 15:16

alt

1 та 2 березня в Хмельницькій дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся відкритий турнір з футболу серед юнаків 2003 – 2004 років народження, присвячений пам’яті Олександра Громницького.
Він традиційно проводиться з 1995 року, аби вшанувати пам'ять тренера-викладача Олександра Станіславовича. Під його керівництвом було побудовано трав’яне футбольне поле, футбольні майданчики, адміністративна будівля, побутові приміщення, що дало значний поштовх до розвитку футболу у місті Хмельницькому.
Детальніше...
 
Малозабезпеченим мешканцям Хмельницького почали допомагати продуктовими наборами
Четвер, 03 березня 2016, 13:18
altВидають їх щоденно у міському територіальному центрі соціального обслуговування. У кошик кладуть крупи, олію, овочі та інші найнеобхідніші продукти. Купують пайки за кошти з міського бюджету.
Докладніше у сюжеті МТРК «Місто.
 
Депутати розпочинають підготовку до чергової сесії
Четвер, 03 березня 2016, 12:31

alt

Уже 9 березня свою роботу розпочнуть постійні депутатські комісії. Першою на засідання збереться комісія з питань планування, бюджету, фінансів та децентралізації.
Протягом тижня порядок денний сесії опрацюють решта комісій.
Колегія міської ради відбудеться 14 березня о 15.00 в зеленій залі міської ради.
Нагадуємо, міські обранці готуються до чергової п’ятої сесії міської ради, яка відбудеться 16 березня.
Детальніше...
 
Хмельницька міська рада працює над залученням коштів з альтернативних джерел
Четвер, 03 березня 2016, 10:41
altЗ метою залучення коштів державного бюджету, отриманих від продажу частин установленої кількості викидів парникових газів згідно статті 17 Кіотського протоколу, на реалізацію проекту “Капітальний ремонт внутрішнього освітлення приміщення Хмельницького дошкільного навчального закладу № 46 “Подоляночка” по вул. Завадського, 8/1, в м. Хмельницькому” в сумі 239,848 тис. гривень, направлено заявку Міністерству екології та природних ресурсів України. Для участі на умовах пільгового кредитування у спільному з Європейським інвестиційним банком проекті “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України” Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України подано проекти: 
Детальніше...
 
Хворі отримають матеріальну допомогу
Середа, 02 березня 2016, 17:50
altПо 1500 гривень з бюджету міста отримає кожен містянин, що проходить процедуру гемодіалізу. Таке рішення прийняли члени виконавчого комітету міської ради.
"Останнім часом хворим, що потребують гемодіалізу, доводиться самостійно оплачувати витратні матеріали. Також місцеві хворі найчастіше проходять процедуру пізно ввечері, тому додому повертатися доводиться на таксі, - пояснює міський голова Олександр Симчишин. - Хочемо підтримати таких людей фінансово".
Одноразову грошову допомогу за рахунок відповідних призначень загального фонду міського бюджету на загальну суму 105 тис. грн. на проведення гемодіалізу буде виплачено 70 громадянам – мешканцям міста Хмельницького. 
 
Рівень заробітної плати під контролем управління праці та соціального захисту населення
Середа, 02 березня 2016, 17:19

alt

Легалізація «тіньової» зайнятості населення, підняття рівня заробітної плати, а також недопущення  заборгованості з її виплати – одні з найактуальніших питань жителів нашого міста.
Управлінням праці та соціального захисту населення у 2016 році продовжується практика проведення нарад з приводу низького рівня заробітної плати. Так, 2 березня проведено чергову нараду, на якій заслухано 17 роботодавців, у яких середній розмір заробітної плати нижчий ніж законодавчо встановлений мінімум (1378 грн.) та значно нижчий, ніж в середньому по місту (3479 грн.). У нараді взяли участь представники ДПІ у Хмельницькому та управління Пенсійного фонду України у місті.
Детальніше...
 
Символ вічності
Середа, 02 березня 2016, 16:26
altКобзарева декада розпочалася в Народному Домі «Просвіти» міста Хмельницького, де протягом 1-10 березня відвідувачі мають нагоду стати її активними учасниками. Їх увазі пропонується книжкова виставка «Шевченко і час», де експонуються  видання української діаспори США, Канади, Чехії, Молдови, Німеччини з цікавими матеріалами про життя і творчість Кобзаря. Особливу увагу привертає Пам’ятна книга з Указом № 86-749, який підписав 13 вересня 1960 року Президент США Дуайт Ейзенхауер про встановлення пам`ятника Тарасу Шевченку у Вашингтоні. На виставці також представлена Біблія в перекладі Івана Огієнка (Митрополита Іларіона), його прижиттєві видання часопису «Віра і культура» та знаменитий твір «Тарас Шевченко», де  автор правдиво аналізує «Кобзар».
Детальніше...
 
Підтримайте ініціативу та приєднайтеся до благодійної акції!
Середа, 02 березня 2016, 13:24
altДля надання фінансової підтримки сім’ям осіб, які загинули або отримали поранення під час проведення АТО, сім’ям переселенців із зони АТО, які опинились у складних життєвих обставинах, Міністерство соціальної політики України відкрило рахунки для зарахування коштів від фізичних і юридичних осіб для надання одноразової допомоги громадянам зазначених категорій, відповідно до Порядку використання коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014р. № 535. З огляду на складну ситуацію, в якій опинилися окремі категорії громадян, надання такої допомоги є вкрай важливим для забезпечення їхньої життєдіяльності. Підтримайте ініціативу та приєднайтеся до благодійної акції Мінсоцполітики.
Реквізити рахунків для зарахування благодійних внесків: 
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 Наступна > Кінець >>

Сторінка 321 з 353

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02