Developed by JoomVision.com
Міське управління торгівлі очолив Олександр Панченко
Вівторок, 01 березня 2016, 11:38

alt

Розпорядження про призначення  Олександра Петровича Панченка на посаду начальника управління торгівлі підписав міський голова Олександр Симчишин.
Народився Олександр Панченко 20 листопада 1979 року у місті Хмельницькому.
У 2002 році закінчив Хмельницький інститут регіонального управління та права, здобув кваліфікацію менеджер-економіст (спеціальність менеджмент організацій).
До призначення на посаду працював фінансовим директором ТОВ «Експресс – Продукт».
Відсьогодні Олександр Панченко приступив до виконання своїх обов’язків.
 
Хмельничани працюватимуть над стратегією розвитку міста
Вівторок, 01 березня 2016, 11:03

alt

Днями робочу групу з цього питання своїм розпорядженням створив міський голова Олександр Симчишин. До неї увійшли майже 6 десятків підприємців, промисловців, громадських активістів, науковців, депутатів тощо.
Серед них - Наталія Бєлякова - президент Хмельницької торгово-промислової палати, голова Регіональної ради підприємців Хмельницької області. 
Відомі промисловці, керівники потужних підприємств з вітчизняним та іноземним капіталом - Сергій Федорук, Володимир Вдовиченко, Андрій Денисенко, Костянтин Скоморохов, Володимир Швень.

Склад робочої групи додається.

Детальніше...
 
Під час засідання виконкому обговорили низку важливих питань
Вівторок, 01 березня 2016, 10:06

alt

Вчора відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. На розгляд його членів було винесено 56 питань.
Одним із найцікавіших було внесення на розгляд сесії ради Програми економічного та соціального розвитку міста на 2016 рік. Уже 16 березня місто отримає документ, над яким працювали упродовж 2 місяців спеціалісти виконкому і громадськість.
Заступник начальника управління освіти Тетяна Дупляк виступила з проектом рішення щодо внесення змін до одного з рішень, яке стосується безкоштовного харчування дітей учасників АТО в освітніх закладах. Так, раніше у документі вказувалося, що перебування одного з батьків у зоні АТО мало бути доведене довідкою, термін дії якої - 6 місяців.
Детальніше...
 
Відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Ігоря Мельничука з виборцями округу №16
Понеділок, 29 лютого 2016, 17:11

Мельничук

3 березня о 16:00 в приміщенні Центру національного виховання учнівської молоді (вул.Курчатова,1б), відбудеться зустріч депутата Хмельницької міської ради Ігоря Мельничука  з виборцями свого округу.
 
На зустріч запрошуються мешканці будинків, розташованих за адресами: вул.Вишнева, вул.Транспортна, вул.Чкалова,13–13/1,15,17Б–17/1, вул.Вокзальна, вул.Декабристів, вул.Леха Качинського, вул.Стецька (колишня вул.Островського), вул.Степанкова (колишня вул.Пархоменка), вул.Саварчука, прв.Транспортний, прв.Шкільний, проїзд Вишневий, проїзд Геологів, вул.Курчатова,1В–1Д,1З,1/3, вул.Проскурівського підпілля,215, прв.Клубний.
 
У музеї історії міста відкриється експозиція ілюстрацій до творів Тараса Шевченка
Понеділок, 29 лютого 2016, 17:06

alt

2 березня у приміщенні музею історії міста Хмельницького (вул. Проскурівська, 30) о 16.30 відбудеться відкриття персональної виставки заслуженого художника України, члена Національної спілки художників України Михайла Андрійчука «Шевченків світ в буянні фарб, сплетіннях ліній…». Мистецька Шевченкіана – наш духовний скарб. Уже півтора століття Тарас Шевченко надихає живописців і графіків на відтворення його поетичного світу засобами мистецтва, будить їхню уяву, привертає до мистецького осмислення великих сюжетів національного життя. У творчому доробку художника - низка графічних робіт, циклів, серед яких особливе місце посідає серія «За мотивами творів Тараса Шевченка», «Шевченко на Поділлі», котрі складаються в образну систему, демонструють цілісне світосприймання митця.

Детальніше...
 
У міського управління економіки новий керівник
Понеділок, 29 лютого 2016, 16:53

alt

Розпорядження про призначення Оксани Новодон на посаду начальника управління економіки підписав міський голова Олександр Симчишин.
Народилася Оксана Юріївна 13 квітня 1984 року в місті Душанбе, Таджикистан. Вищу освіту за спеціальностями менеджмент організацій, державна служба здобула у Хмельницькому національному університеті у 2006 році та в Хмельницькому університеті управління та права у 2012 році відповідно.
Кандидат економічних наук із спеціальності «Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка».
На посаду начальника управління економіки призначена з 2 березня за переводом із посади заступника начальника управління економічного розвитку – начальника відділу зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької облдержадміністрації.
 
Визначились переможці турніру-меморіалу пам’яті Анатолія Сургунда
Понеділок, 29 лютого 2016, 16:27

alt

У Хмельницькому шахово-шашковому клубі ДЮСШ №2 відбувся 17-й шаховий турнір-меморіал пам’яті Анатолія Сургунда. Участь у змаганнях взяли більше ніж шість десятків спортсменів. Окрім хмельничан свою майстерність демонстрували гості із Краматорська та Старобільська. Поєдинки вирували впродовж двох днів.
Колишній голова виконкому міської ради (1973-1980) Анатолій Сургунд був неабияким шанувальником шахів.
Детальніше...
 
План заходів департаменту, управлінь та відділів Хмельницької міської ради на березень 2016 року
Понеділок, 29 лютого 2016, 15:28
Детальніше...
 
Відійшов у вічність Андрій Шоханов
Понеділок, 29 лютого 2016, 13:59
alt27 лютого на 102 році життя відійшов у вічність Андрій Георгійович Шоханов  (25.06.1914 – 27.02.2016) — колишній голова виконавчого комітету Хмельницької міської ради (1953-1956 роки), відкрита й доброзичлива людина. Прощання з Андрієм Георгійовичем відбудеться завтра, 1 березня,  з 11.00 до 14.00 години у Будинку траурних обрядів (вул. Толстого, 5-А).
Народився Андрій Георгійович Шоханов 25 червня 1914 року у місті Нижньодніпровську Новомосковського повіту Катеринославської губернії (нині Нижньодніпровськ включено до міста Дніпропетровська). З 1930 до 1933 року – учень школи фабрично заводського навчання, електрослюсар вагоноремонтного заводу. З 1933 до 1939 року навчався в Дніпропетровському металургійному інституті. Після закінчення інституту працював плавильним майстром заводу "Дніпроспецсталь" міста Запоріжжя. Пройшов вогненними шляхами Великої Вітчизняної війни. З 1946 до 1964 року працював на відповідальних керівних посадах міста та Хмельницької області.
Детальніше...
 
Хмельничани весело та яскраво зустріли весну
Понеділок, 29 лютого 2016, 13:28
alt28 лютого у парку культури та відпочинку імені Михайла Чекмана було гамірно та велелюдно. Хмельничани та гості міста у вихідний день прийшли зустріти весну. Для цікавого та веселого дозвілля управління культури і туризму Хмельницької міської ради спільно з Центром національного виховання учнівської молоді організувало святкове дійство «Весну в гості зустрічаєм, зиму через рік чекаєм».
Від міської влади учасників святкування привітав начальник управління культури і туризму міської ради Артем Ромасюков, який зауважив, що люди споконвіку сприймали весну як початок нового життя.
 
Детальніше...
 
Ювілей Лесі Українки відзначили у бібліотеках міста
Понеділок, 29 лютого 2016, 12:11

alt

Велику спадщину залишила нам Леся Українка: це і переклади, і поезія, і драматичні твори. Саме тому її творчість увійшла в безсмертя, а її твори перекладені багатьма мовами світу. Проте кожен повинен відкрити поезію Лесі Українки для себе сам, аби взяти те, чого потребує.
До центральної бібліотеки на літературну годину: «Мрії зламане крило», присвячену 145-річчю від дня народження Лесі Українки завітали учні 10-а класу гімназії №1.
Детальніше...
 
Підготовка до сімейного життя. Толерантність у взаємовідносинах
Понеділок, 29 лютого 2016, 11:32

alt

Навіщо людині сім'я? Це питання рідко задають собі зрілі, дорослі люди, але досить часто - молоді. Для молодої людини після вступу в шлюб видається, що сім'я - це перш за все він і його молода дружина, потім діти.
У процесі самого життя діти переймають від старших поколінь чимало знань про відносини до людини іншої статі, про шлюб, про сім'ю, засвоюють норми поведінки.
Працівниками Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено відеолекторій з елементами тренінгу для учнів старших класів СЗОШ №29.Під час заняття школярі, ознайомившись з характерними ознаками сучасної сім'ї та усвідомлюючи права і обов'язки подружжя, під час мозкового штурму «Для чого сучасній людині потрібна сім'я» та гри «Асоціації», активно дискутували на тему питання проблем сімейних стосунків.
Детальніше...
 
Більше статей...
<< Початок < Попередня 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 Наступна > Кінець >>

Сторінка 323 з 353

 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02