Хмельницькі тхеквондисти – одні з кращих у Європі
Вівторок, 23 лютого 2016, 17:27
З 17 до 21 лютого в турецькому місті Белек відбувся клубний чемпіонат Європи з тхеквондо ВТФ. У ньому взяло участь понад 1000 спортсменів з 38 країн. Ці змагання стали дуже вдалими для хмельницьких спортсменів.
Зокрема, вихованка ДЮСШ “Юність” Софія Хобтар (тренер Людвіг Пухальський) виборола золото чемпіонату Європи.
Друге місце зуміла вибороти вихованка ДЮСШ №3 Софія Сікорська (тренери Сергій Пісоцький та Наталія Пісоцька).
alt             alt
Гарний результат продемонстрував і Богдан Лазарчук. Хоча вихованець ДЮСШ №3 у підсумку зайняв лише 9 місце, але хочеться відзначити, що це перший міжнародний старт для хмельничанина.
Завдяки вдалому виступу наших дівчат команда отримала кубок за ІІ місце.
alt
Також завершився міжнародний турнір з тхеквондо ВТФ класа G-1 «Turkish Open 2016». У ньому взяли участь 1500 спортсменів з 42 країн. На ньому Софія Хобтар також стала кращою та виборола золото міжнародного турніру.
Вітаємо спортсменів та тренерів з вдалими виступами на клубному чемпіонаті Європи та міжнародному турнірі і бажаємо подальших перемог та спортивних рекордів.