«Виховний ідеал Софії Русової»
П'ятниця, 26 лютого 2016, 13:23
Саме під такою назвою пройшло засідання круглого столу у світлиці Народного Дому «Просвіти». Його учасники, а це методисти дошкільних навчальних закладів міста Хмельницького, з великою увагою та цікавістю слухали повідомлення завідуючої ДНЗ № 39 «Котигорошко» Людмили Пекніч про життя і діяльність Софії Русової - українського педагога-просвітянина XIX-XX століть, яка залишила сучасним освітянам свої заповіти у галузі дошкільної педагогіки та шкільництва.
Методист ДНЗ № 29 «Ранкова зірка» Людмила Бурбела поділилась багатим досвідом практичного застосування порад і рекомендацій видатного педагога і справжньої патріотки України Софії Федорівни Русової.
На сторожі її заповітів ДНЗ № 29 «Ранкова зірка» стоїть уже багато років і керується її твердженням, що дитячий садок – це храм для виховання почуттів дитини, розвитку її духовних сил, допитливості, формування національного характеру.
alt
Тетяна Марчук – методист науково-методичного центру управління освіти Хмельницької міської ради  підкреслила, що в різні часи на дошкільне виховання звертали особливу увагу, але мало хто знав, що в основу української національної педагогіки було покладено вчення Софії  Русової.
Голова Хмельницької міської «Просвіти» Зоя Діденко провела історичний місток від Софії Русової до Лесі Українки, відзначивши їх духовну спільність та шану до Подільської землі, де вони в різні часи перебували.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02