Підготовка до сімейного життя. Толерантність у взаємовідносинах
Понеділок, 29 лютого 2016, 11:32
Навіщо людині сім'я? Це питання рідко задають собі зрілі, дорослі люди, але досить часто - молоді. Для молодої людини після вступу в шлюб видається, що сім'я - це перш за все він і його молода дружина, потім діти.
У процесі самого життя діти переймають від старших поколінь чимало знань про відносини до людини іншої статі, про шлюб, про сім'ю, засвоюють норми поведінки.
Працівниками Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено відеолекторій з елементами тренінгу для учнів старших класів СЗОШ №29. Під час заняття школярі, ознайомившись з характерними ознаками сучасної сім'ї та усвідомлюючи права і обов'язки подружжя, під час мозкового штурму «Для чого сучасній людині потрібна сім'я» та гри «Асоціації», активно дискутували на тему питання проблем сімейних стосунків. Присутні жваво обмінювалися думками: як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з вибором майбутнього супутника у житті та висловлювали свої думки стосовно прав і обов'язків подружжя. Також школярів було поінформовано щодо послуг Центру та можливості звернення, у разі потреби, до практичних психологів, фахівців із соціальної роботи, юристів за адресою: м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 38, тел. 76-29-28, 79-46-68.
alt
За інформацією Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02