10. Про затвердження Порядку погодження встановлення споруд електрозв'язку на території міста Хмельницького

 

2.2. Заява направляється для розгляду та погодження в управління архітектури та містобудування, управління транспорту та зв’язку. У тих випадках, коли передбачається встановлення споруд електрозв’язку на об’єктах нерухомого майна, що належить до комунальної власності, заява також направляється на погодження до балансоутримувача об’єкта та управління комунального майна.

Заява розглядається в місячний термін з моменту надходження та лише у разі наявності документів, зазначених в п.2.1.

 

2.3. При наявності всіх погоджень відповідних органів, передбачених цим Порядком, управління архітектури та містобудування готує проект рішення про погодження встановлення споруд електрозв'язку і виносить його на засідання виконавчого комітету.

У тих випадках, коли передбачається встановлення споруд електрозв'язку на земельних ділянках організацій, установ та підприємств комунальної форми власності, цим рішенням виконавчого комітету надається дозвіл на укладення договору особистого строкового сервітуту між користувачем/орендарем земельної ділянки та оператором телекомунікацій.

Умови договору особистого строкового сервітуту визначаються у відповідному рішенні виконавчого комітету.

Плата за договорами особистого строкового сервітуту встановлюється на рівні орендної плати за аналогічну земельну ділянку.

У тих випадках, коли передбачається встановлення споруд електрозв’язку на об’єктах нерухомого майна, що належить до комунальної власності, рішенням виконавчого комітету надається дозвіл управлінню комунального майна укласти з оператором телекомунікацій договір оренди відповідного об’єкта нерухомості комунальної власності.

Договори особистого строкового сервітуту та оренди об’єкта нерухомості комунальної власності укладаються на строк не більше, ніж 2 роки 11 місяців.

 

2.4. Заявник може внести внесок на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького.

 

2.5. Встановлення споруд електрозв'язку на території м. Хмельницького та введення їх в експлуатацію можливе лише за умови виконання всіх вимог чинного законодавства України та даного Порядку.

 

2.6. Погодження встановлення споруд електрозв’язку на новий строк відбувається на підставі заяви, зазначеної у п.2.1, погодженої з власником (балансоутримувачем) майна.

До заяви додаються:

  • витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

  • санітарний паспорт відповідної споруди електрозв’язку;

  • договори особистого строкового сервітуту та оренди об’єкта нерухомості, дія яких закінчується;

  • документи, які свідчать про відсутність заборгованості за цими договорами.

 

[Пункт 3 та підпункт 3.1 визнано не чинним та скасовано відповідно до постанови Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 19 жовтня 2012 року, справа №2218/20114/2012]

 

Секретар міської ради В.Лесков

Начальник управління транспорту та зв’язку П.Кузьмін 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02