Проект рішення "Про внесення доповнень до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького"
Вівторок, 21 травня 2013, 11:08

Про внесення доповнень до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького

 

Розглянувши пропозиції, висловлені на двадцять четвертій сесії міської ради 24.04.2013 р., та постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись Законами України «Про регулювання містобудівноїх діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Внести доповнення до Порядку участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Хмельницького, затвердженого рішенням двадцять другої сесії міської ради від 17.12.2008 р. №23 із внесеними змінами рішенням двадцять третьої сесії Хмельницької міської ради від 04.02.2009р. №34, рішенням двадцять восьмої сесії Хмельницької міської ради від 23.09.2009р. №55, рішенням сьомої сесії Хмельницької міської ради від 15.06.2011р. №22, а саме:

1.1 доповнити пункт 1.7 абзацом 22 наступного змісту: „будівництва багатоквартирного житлового будинку за умови знесення індивідуальних житлових будинків, розташованих на земельній ділянці, наданій під будівництво цього будинку, шляхом відшкодування вартості або купівлі цих будинків, приватизованих земельних ділянок, зелених насаджень (у випадку, коли вартість знесення складає 4 та більше відсотків від загальної кошторисної вартості будівництва об’єкта містобудування)”.

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця, директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів В.Швеця та начальника управління капітального будівництва Г.Домбровську.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

Міський голова       С. Мельник

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02