Developed by JoomVision.com
26. "Про внесення змін та доповнень до плану зонування території м.Хмельницького"
Вівторок, 03 вересня 2013, 17:46

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення двадцять сьомої сесії
№26 від 28.08.2013 р.
 
 
 
Про внесення змін та доповнень до плану зонування території м.Хмельницького
 
 
 

У відповідності до рішення 6-ої сесії міської ради від 27.04.2011р. №14 «Про внесення змін до плану зонування території м.Хмельницького» земельні ділянки по вул.Трудовій,11/б, вул.Трудовій,11/1в, Трудовій,11/д вважаються такими, що розташовані у зоні К-1 - зоні комунальних підприємств, складів і баз. Між земельними ділянками по вул.Трудовій,11/1в та 11/д знаходиться земельна ділянка по вул.Трудовій,11/1г площею 1000 кв.м. Ця земельна ділянка рішенням 12-ої сесії міської ради №37 від 09.11.2011р. включена до переліку земельних ділянок, право на оренду яких може бути отримано на земельному аукціоні для будівництва об’єкту комерційного призначення для організації відпочинку населення, туризму та проведення спортивних заходів. Але за таким призначенням земельну ділянку по вул.Трудовій,11/1г неможливо використати через те, що земельні ділянки по вул.Трудовій,11/д, Трудовій,11/б, вул.Трудовій,11/1В надані в оренду під будівництво торгівельно-складських та офісних приміщень і знаходяться у зоні К-1 - зоні комунальних підприємств, складів і баз.

Одночасно у запас міста передаються земельні ділянки деяких промислових підприємств, які не використовують їх за раніше визначеним цільовим призначенням.

Враховуючи вищевикладене, з метою раціонального використання вільних земель запасу, розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись законами України “Про регулювання містобудівної діяльності”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни та доповнення до плану зонування території м.Хмельницького, а саме:

1.1. земельну ділянку по вул.Трудовій,11/1г площею 1000 кв.м вважати такою, що розташована у зоні К-1 - зоні комунальних підприємств, складів і баз;

1.2. розділ П1 – зона промислових підприємств для промислових підприємств ІІІ, ІV та V класів шкідливості у підрозділі «Дозволені види забудови, які супутні переважним видам» доповнити словами «спортивні зали або комплекси, фізкультурно-оздоровчі та спортивно-дозвіллєві комплекси, плавальні басейни, закриті ковзанки з штучним льодом – у випадках, коли земельні ділянки передані в запас міста».

 

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та начальника управління архітектури та містобудування В.Дунаєвського.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

 

Міський голова С.Мельник

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02