Developed by JoomVision.com

OSBBКурс долара

Звіт міського голови Олександра Симчишина за другий рік роботи на посаді

  

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У ТЕНДЕРІ

    

Увага! Змінено Порядок участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького (із змінами станом на 26.10.2016) - (pdf)

Особи, що не уклали договір про пайову участь у створенні розвитку інженерно — транспортної та соціальної інфраструктури міста Хмельницького у 2016 році - Додаток 1 (xls)Додаток 2 (xls).

 

Звіт про виконання бюджету за 2017 рік

  

Усе про субсидії та тарифи на спеціальному сайті  http://teplo.gov.ua/

  

 

GPS-навігація руху машин, що забезпечують прибирання міста

  

Графіки руху тролейбусів: будні днівихідні днінічних тролейбусів 

Графіки руху автобусів: будні дні

Схема руху транспорту на 2018 рік (тролейбуси) - карта

Перелік маршрутів міського електричного транспорту

Схема руху транспорту на 2018 рік (автобуси) - карта

Перелік міських автобусних маршрутів загального користування

 

26. "Про внесення змін та доповнень до плану зонування території м.Хмельницького"
Вівторок, 03 вересня 2013, 16:46

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення двадцять сьомої сесії
№26 від 28.08.2013 р.
 
 
 
Про внесення змін та доповнень до плану зонування території м.Хмельницького
 
 
 

У відповідності до рішення 6-ої сесії міської ради від 27.04.2011р. №14 «Про внесення змін до плану зонування території м.Хмельницького» земельні ділянки по вул.Трудовій,11/б, вул.Трудовій,11/1в, Трудовій,11/д вважаються такими, що розташовані у зоні К-1 - зоні комунальних підприємств, складів і баз. Між земельними ділянками по вул.Трудовій,11/1в та 11/д знаходиться земельна ділянка по вул.Трудовій,11/1г площею 1000 кв.м. Ця земельна ділянка рішенням 12-ої сесії міської ради №37 від 09.11.2011р. включена до переліку земельних ділянок, право на оренду яких може бути отримано на земельному аукціоні для будівництва об’єкту комерційного призначення для організації відпочинку населення, туризму та проведення спортивних заходів. Але за таким призначенням земельну ділянку по вул.Трудовій,11/1г неможливо використати через те, що земельні ділянки по вул.Трудовій,11/д, Трудовій,11/б, вул.Трудовій,11/1В надані в оренду під будівництво торгівельно-складських та офісних приміщень і знаходяться у зоні К-1 - зоні комунальних підприємств, складів і баз.

Одночасно у запас міста передаються земельні ділянки деяких промислових підприємств, які не використовують їх за раніше визначеним цільовим призначенням.

Враховуючи вищевикладене, з метою раціонального використання вільних земель запасу, розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, керуючись законами України “Про регулювання містобудівної діяльності”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни та доповнення до плану зонування території м.Хмельницького, а саме:

1.1. земельну ділянку по вул.Трудовій,11/1г площею 1000 кв.м вважати такою, що розташована у зоні К-1 - зоні комунальних підприємств, складів і баз;

1.2. розділ П1 – зона промислових підприємств для промислових підприємств ІІІ, ІV та V класів шкідливості у підрозділі «Дозволені види забудови, які супутні переважним видам» доповнити словами «спортивні зали або комплекси, фізкультурно-оздоровчі та спортивно-дозвіллєві комплекси, плавальні басейни, закриті ковзанки з штучним льодом – у випадках, коли земельні ділянки передані в запас міста».

 

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І.Прокопця та начальника управління архітектури та містобудування В.Дунаєвського.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

 

Міський голова С.Мельник

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02