Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

73. "Про збільшення розміру статутного капіталу і затвердження змін до Статуту міського комунального підприємства-кінотеатр ім.Т.Г.Шевченка"
Четвер, 29 січня 2015, 15:49

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення сорок шостої сесії
№73 від 24.12.2014 р.
 
 
 
 
Про збільшення розміру статутного капіталу і затвердження змін до Статуту міського комунального підприємства-кінотеатр ім.Т.Г.Шевченка
 
 
 
 

Розглянувши пропозицію постійних комісій з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики та підприємництва та з гуманітарних питань, звернення міського комунального підприємства-кінотеатр ім.Т.Г.Шевченка, керуючись рішенням позачергової сорокової сесії міської ради від 16.07.14р. №1 «Про внесення змін до бюджету міста Хмельницького на 2014 рік», Положенням про порядок збільшення (зменшення) розміру статутного капіталу комунального унітарного підприємства Хмельницької міської ради, затвердженим рішенням міської ради від 30.05.2007р. №1, ст.57 Господарського кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Збільшити розмір статутного капіталу міського комунального підприємства-кінотеатр ім.Т.Г.Шевченка на суму 1 980 000,0 (один мільйон дев'ятсот вісімдесят тисяч) гривень.

 

2. Затвердити зміни до Статуту міського комунального підприємства-кінотеатр ім.Т.Г.Шевченка, затвердженого рішенням 34 сесії міської ради від 31.03.2010 року №3 згідно з додатком.

 

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Давиденка та  управління культури і туризму Хмельницької міської ради.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань.

 

 

Секретар міської ради К.Чернилевський


Додаток

до рішення сесії міської ради

від 24.12.2014р. №73

 

ЗМІНИ

до Статуту міського комунального підприємства-кінотеатр ім.Т.Г.Шевченка, затвердженого рішенням 34 сесії міської ради від 31.03.2010 року №3

(є невід’ємною частиною Статуту)

 

Пункт 3.6. розділу 3 «Майно Підприємства» викласти в наступній редакції: «Статутний капітал Підприємства утворюється Власником та становить 3 033 763 грн. (три мільйони тридцять три тисячі сімсот шістдесят три гривні). Збільшення (зменшення) розміру статутного капіталу здійснюється в порядку, визначеному Власником».

 

Секретар міської ради К.Чернилевський

Начальник управління культури і туризму А.Тарчевський

Директор МКП-кінотеатр ім.Т.Г.Шевченка К.Костенко

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02