Developed by JoomVision.com


Курс долара

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

58. "Про затвердження Комплексної програми мобілізації зусиль Хмельницької міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств і Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області по забезпеченню реалізації державної політи"
П'ятниця, 05 червня 2015, 11:29

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення п’ятдесятої сесії
№58 від 27.05.2015 р.
 
 
 
 
Про затвердження Комплексної програми мобілізації зусиль Хмельницької міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств і Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області по забезпеченню реалізації державної політики в сфері громадянства, реєстрації фізичних осіб на 2015-2019 роки
 
 
 
 

Розглянувши пропозицію депутата міської ради Скалія В.М., звернення Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області щодо створення сприятливих умов для оформлення і видачі паспорта громадянина України та реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб в місті Хмельницькому, забезпечення формування баз персональних даних фізичних осіб у передбачених законом випадках, запобігання правопорушень у сфері громадянства, реєстрації фізичних осіб, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Комплексну програму мобілізації зусиль Хмельницької міської ради, її виконавчих органів та комунальних підприємств і Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області по забезпеченню реалізації державної політики в сфері громадянства, реєстрації фізичних осіб на 2015-2019 роки (додається).

 

2. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А.Нестерука та управління житлово-комунального господарства.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань роботи житлово-комунального господарства.

 

 

Секретар міської ради К.Чернилевський

Останнє оновлення на Середа, 07 жовтня 2015, 16:00
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02