Developed by JoomVision.com

Нормативні акти

 

rish MR
rish VK
rozpor MG reg akts

 

 

01. "Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Хмельницького"
Четвер, 10 вересня 2015, 17:57

 

 

Україна
Хмельницька міська рада
Рішення п’ятдесят другої сесії
№1 від 26.08.2015 р.
 
 
 
 
Про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Хмельницького"
 
 
 
 
 

Розглянувши пропозицію секретаря міської ради К.Чернилевського та протокол №2 засідання комісії по визначенню кандидатів на присвоєння звання “Почесний громадянин міста Хмельницького” від 21.07.2015 щодо присвоєння учаснику Революції гідності, активісту Євромайдану, чотовому 9-ї чоти 15-ї сотні Самооборони Мазуру Артему Анатолійовичу, майору, командиру роти 8-го окремого полку спеціального призначення Петраківському Олександру Петровичу, активістці Євромайдану Шеремет Людмилі Олександрівні та учаснику бойових дій Великої Вітчизняної війни Бабаку Івану Івановичу звання “Почесний громадянин міста Хмельницького”, міська рада визначає, що Мазур Артем Анатолійович, Петраківський Олександр Петрович, Шеремет Людмила Олександрівна та Бабак Іван Іванович мають видатні заслуги перед народом України та міста Хмельницького.

Мазур Артем Анатолійович народився 6 серпня 1987 року в місті Хмельницькому. Закінчив технологічний багатопрофільний ліцей та вище професійне училище №11 м.Хмельницького. Брав активну участь у громадському житті міста Хмельницького.

В період акцій протесту в Україні в листопаді 2013 року - лютому 2014 року Мазур А.А. відстоював свою громадянську думку на Євромайдані в м. Києві. 18 лютого 2014 року був поранений під час сутичок в Маріїнському парку м. Києва.

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Мазуру Артему було присвоєно Звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (21 листопада 2014 року, посмертно). В червні 2015 року нагороджений медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

Петраківський Олександр Петрович народився 4 червня 1988 року в м. Житомирі. Закінчив середню школу № 2 в м. Ізяслав Хмельницької області. Навчався на факультеті аеромобільних військ Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

В період з 2 травня по 20 червня 2014 року виконував бойове завдання в зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, де отримав важке поранення.

Майору Петраківському Олександру Петровичу за виняткову мужність, героїзм і незламність духу, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, присвоєно Звання Герой України з врученням ордена “Золота Зірка” (4 грудня 2014 року).

Шеремет Людмила Олександрівна народилася 21 листопада 1942 року в м. Макіївка, Донецької області.

До виходу на пенсію працювала лікарем-гінекологом у Хмельницькому міському перинатальному центрі. В лютому 2014 року Людмила Шеремет була поранена під стінами управління СБУ у Хмельницькому.

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності Шеремет Людмилі Олександрівні присвоєно Звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (21 листопада 2014 року, посмертно). В червні 2015 року нагороджена медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

Бабак Іван Іванович народився 23 березня 1923 року в с. В. Букрин Миронівського району Київської області. Пройшов усю війну від курсанта до командира танкової роти Т-34.

З 1965 по 1975 рік служив в місті Хмельницькому на посаді заступника командира 17 гв. МСД з технічної частини. Ініціатор, конструктор та виробник танка-пам’ятника, єдиного в світі танка-пам’ятника Т-34-76-85, встановленого на перетині вулиць Кам’янецької-Сковороди. З кінця 1967 року по травень 1970 року брав участь в бойових діях на Близькому Сході.

Більше 22 років займається громадською діяльністю та військово-патріотичним вихованням молоді, є членом правління міського товариства інвалідів ВВВ та Збройних сил, членом рад міської та обласної ветеранських організацій. Іван Бабак є автором книги спогадів, самобутнім художником.

Бабак Іван Іванович - Почесний ветеран України, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, нагороджений орденами “Отечественной войны” І ступеня, “Богдана Хмельницького” III ступеня, “Червоної Зірки”, “Знак Почета”, медаллю “За бойові заслуги”, “За відвагу”, Почесною відзнакою Хмельницького міського голови, був визнаний “Людиною року” у номінації “Гордість краю”.

Керуючись Положенням “Про звання “Почесний громадянин міста Хмельницького”, затвердженим рішенням тридцять п’ятої сесії міської ради від 28.04.2010 №31 зі змінами, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Присвоїти звання “Почесний громадянин міста Хмельницького” Мазуру Артему Анатолійовичу за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, посмертно.

 

2. Присвоїти звання “Почесний громадянин міста Хмельницького” Петраківському Олександру Петровичу за виняткову мужність, героїзм і незламність духу, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

 

3. Присвоїти звання “Почесний громадянин міста Хмельницького” Шеремет Людмилі Олександрівні за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, посмертно.

 

4. Присвоїти звання “Почесний громадянин міста Хмельницького” Бабаку Івану Івановичу за активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у патріотичне виховання молоді міста Хмельницького, багаторічне служіння Батьківщині та міській громаді.

 

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови Г.Давиденка.

 

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з гуманітарних питань.

 

 

Секретар міської ради К.Чернилевський

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02