«Новатор» – 50 років успіху
Четвер, 14 січня 2016, 17:26

altПівстолітній ювілей славного трудового поступу відзначає колектив Державного підприємства «Новатор». Флагман промисловості обласного центру – одне з небагатьох колишніх потужних гігантів військово-промислового комплексу, яке зуміло подолати економічну кризу молодої країни і сьогодні зберегло провідні позиції у високотехнологічній радіоелектронній індустрії не лише Хмельниччини, а й держави. Завдяки «Новатору» понад дві тисячі хмельничан сьогодні забезпечені стабільною роботою та гідною зарплатою, а бюджет міста отримує значні фінансові надходження.Урочисті збори з нагоди ювілейної дати відбулися в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Старицького.

Від хмельницької громади, від міської ради з цією визначною подією колектив підприємства привітав міський голова Олександр Симчишин.

«Переконаний, що 50 років «Новатору» – це свято і великий день для керівництва, для працівників підприємства, це великий день для всіх мешканців міста Хмельницького. Я думаю, що ми всі маємо подякувати людям, які 50 років тому ухвалили рішення, аби це підприємство з’явилося саме у Хмельницькому, тому що всі 50 років ми мали з вами можливість пишатися тим, що саме у Хмельницькому є таке підприємство, - зауважив Олександр Симчишин. – Важко було б порахувати скільки людей з керівництва ще УРСР, СРСР, української вже держави, міністрів, прем’єр-міністрів, президентів, секретарів ЦК відвідали це підприємство. Коли приїжджав у гості хтось з високо посадовців Хмельницький завжди знав, зі спокійною душею можна завести людей на «Новатор» і показати, дійсно, передове, сучасне підприємство і можна завжди пишатися тим, що таке підприємство є в місті Хмельницькому. Навіть коли розпочалася криза ми завжди знали, що «Новатор» справиться».
alt
«Новатор» є найбільшим платником податків у місті Хмельницькому. Минулого року Новатор створив достатньо велику кількість нових робочих місць – це великий плюс для розвитку міста Хмельницького, для розвитку області і всієї нашої держави. Міська влада з керівництвом підприємства вишуковує можливості подальшої співпраці, розробляємо програму вуличного освітлення. Я впевнений, що саме вироби "Новатора" будуть робити наші вулиці міста світлішими. Переконаний, що обов’язково співпраця буде продовжуватись, буде тісною, буде плідною. Ми дякуємо керівництву підприємства, дякуємо кожному працівнику за те, що ви у нас є. Ми, насправді, пишалися, пишаємося і, дасть Бог, будемо пишатися вами. 50 років – це достатньо багато, для підприємства – це, по суті, ціла величезна історія. Це цілі покоління, це цілі династії, це, дійсно, – історія успіху», наголосив міський голова.
Користуючись нагодою міський голова привітав учасників урочистого зібрання з новорічно-різдвяними святами, побажав, щоб 2016 рік приніс нам перемогу у війні за незалежність і став роком початку розвитку нової України.
Зі словами щирих побажань за багаторічну, сумлінну та плідну працю, вагомі трудові досягнення, високий професіоналізм, особистий внесок у створення конкурентоспроможної продукції та з нагоди відзначення 50-річчя від дня заснуваня державного підприємства «Новатор» очільник міста нагородив Почесними грамотами з врученням цінних подарунків групу кращих працівників підприємства. 
 
alt
alt
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02