Майстерня активних громадян запрошує подолян на антикорупційні тренінги
П'ятниця, 15 січня 2016, 15:03
Ти активний громадянин? Тобі небайдуже як використовуються твої податки? Хочеш дізнатись як протидіяти корупції та контролювати владу? Хочеш сприяти розбудові Європи в Україні? Тоді долучайся до антикорупційних тренінгів від найуспішніших Майстерня активних громадян – це програма антикорупційних практичних тренінгів з питань дієвих антикорупційних інструментів, практичних аспектів доступу до публічної інформації, антикорупційного законодавства, практичних аспектів журналістських розслідувань корупційних схем.
Уже з 23 січня Інститутом Медіа Права у Хмельницькій області буде організовано ряд одноденних тренінгів. Під час першого тренінгу слухачі дізнаються про те, що таке корупція та які її види, що таке антикорупційні кампанії, як можна використовувати запит на інформацію задля контролю влади, як використовувати державні та громадські реєстри в антикорупційній діяльності. Учасники тренінгів також зможуть познайомитися з представниками таких рухів і коаліцій як Реанімаційний Пакет Реформ, Рух Чесно, Центру політичних студій та аналітики, громадянської мережі ОПОРА та, звісно, з активістами свого регіону
Для участі в тренінгах потрібно заповнити заявку на сайті Інституту Медіа Права. Поспішайте, анкети на участь у тренінгах прийматимуться до 16 січня. Участь безкоштовна!
«На основі поданих заявок та конкурсного відбору буде визначено групу із 25 активних громадян з Хмельницької області. До участі в тренінгах запрошуються мешканці Хмельниччини, які мають активну громадянську позицію. Це можуть бути представники громадських організацій та просто активісти, волонтери, журналісти, активні студенти з міст, містечок, селищ та сіл Хмельницької області», - зазначають організатори.
 
alt
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02