Міська влада розглядає пропозиції щодо співпраці з польською компанією у сфері енергозбереження
П'ятниця, 15 січня 2016, 13:57

Налагодження співпраці у таких важливих для добробуту хмельничан питаннях як забезпечення енергозбереження та енергоефективності –стали предметом обговорення під час зустрічі у міській раді профільних заступників міського голови Анатолія Нестерука і Володимира Гончарука з головою правління польської компанії «Techimpes» Кшиштофом Следзіньскі.

altalt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Ми зацікавлені у тому, щоб Хмельницький розвивався, і раді допомозі представників країн, у тому числі і Польщі, які мають аналогічний досвід переходу планової економіки посткомуністичного суспільства до суспільства європейського. Польща, як ми знаємо, вже багато років є успішним членом європейської економіки. Тому ми налаштовані на співпрацю з вами. Одне з найважливіших питань, яке ми зараз розглядаємо, - це енергозбереження, тепломодернізація, заміна вуличного освітлення на сучасне LED освітлення. У цьому напрямку маємо ділові зустрічі з багатьма підприємцями. Отже, якщо ви зможете у цьому нам допомогти, ми будемо вдячні», - зауважив Володимир Гончарук.

Представник польської компанії зазначив, що за українським ринком і планами розвитку нашої країни вони спостерігають давно і запевнив, що якщо з нашої сторони є гарні проекти у сфері енергозбереження, то вони знайдуть партнерів, гроші і новітні технології, які нам потрібні, адже питаннями енергозбереження компанія «Techimpes» успішно займаємося вже досить тривалий період часу.

alt

Місту Хмельницькому компанія «Techimpes» запропонувала розглянути можливість реалізувати пілотний проект з термомодернізації житлового кварталу (10-20 багатоквартирних будинків), на умовах залучення бюджетних та кредитних коштів польського державного банку терміном на 10 років. Польська компанія має можливість високо кваліфіковано та якісно виконати усі роботи, з післягарантійним обслуговуванням таких будинків. Тому Кшиштоф Следзіньскі запропонував міській владі вивчити можливість та перспективи такої співпраці з компанією «Techimpes» у реалізації пілотного проекту.
alt
За результатами зустрічі вирішили проаналізувати пропозицію польської компанії у сфері енергозбереження житлових будинків міста Хмельницького та розглянути можливість фінансування проекту.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02