Хмельницька міська виборча комісія повідомляє
П'ятниця, 15 січня 2016, 20:26

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

 

25 жовтня 2015 року

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

Хмельницької області

« 15 » січня 2016 року м.Хмельницький

ПОСТАНОВА

93

Про заміщення депутатів Хмельницької міської ради

« 17 » годин « 00 » хвилин

На підставі протоколу Хмельницької міської виборчої комісії Хмельницької області про результати виборів депутатів Хмельницької міської ради у багатомандатному виборчому окрузі від 2 листопада 2015року, постанови Хмельницької міської виборчої комісії Хмельницької області від 28 жовтня 2015 року №73 «Про встановлення підсумків голосування та результати виборів депутатів Хмельницької міської ради у багатомандатному виборчому окрузі в межах сорока двох територіальних виборчих округів» виборчою комісією визначено список обраних депутатів Хмельницької міської ради.

 

За змістом частини 1 статті 90 Закону України «Про місцеві вибори» у разі якщо депутат, який обирався в багатомандатному виборчому окрузі, достроково припинив повноваження або його повноваження достроково припинені на підставах і в порядку, передбачених Конституцією та законами України, за рішенням територіальної виборчої комісії обраним депутатом визнається наступний за черговістю кандидат у депутати від місцевої організації партії. Якщо черговість для отримання депутатського мандата вичерпана, депутатський мандат залишається вакантним до проведення чергових або позачергових виборів.

 

Мельник Галина Леонтіївна обрана депутатом Хмельницької міської ради та на засіданні першої сесії Хмельницької міської ради булла призначена на посаду заступника міського голови.

 

Керуючись частиною сьомою статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та частиною першою статті 90 Закону України «Про місцеві вибори», Хмельницька міська виборча комісія Хмельницької області

 

ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

  1. Визнати Мельник Галину Леонтіївну такою, яка достроково припинила повноваження депутата Хмельницької міської ради в порядку, встановленому законом та враховуючи рішення Хмельницької міської ради від 04.12.2015 р Про затвердження на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

  2. Визнати обраним депутатом Хмельницької міської ради у багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Хмельницької міської ради наступного за черговістю кандидата в депутати від Хмельницької міської організації Всеукраїнського Об’єднання «Свобода» :

 

Королюка Сергія Петровича, 13.10.1961 року народження, освіта середня-спеціальна, члена Хмельницької міської організації Всеукраїнського Об’єднання «Свобода», пенсіонера.

 

  1. Копію цього рішення направити до Центральної виборчої комісії.

  2. Рішення комісії оприлюднити на офіційному сайті Хмельницької міської ради.

 

Голова комісії Квасницький В.В.

 

Секретар комісії Студницька Л.М.  

 

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02