З питаннями і проблемами – до міського голови
Субота, 16 січня 2016, 10:53

Міський голова Олександр Симчишин провів черговий прийом громадян з особистих питань. 83 заяви і понад сотня мешканців міста прийшли до очільника Хмельницького зі своїми проблемами.

Найбільше звернень вже майже традиційно стосувалися поліпшення житлових умов. Олександр Симчишин дав доручення керівникам профільних управлінь вивчити можливість виділення кімнат у гуртожитках для представників соціально-незахищених верств населення, тих хмельничан, у кого проблема даху над головою стоїть особливо гостро.

Традиційно немало претензій у хмельничан і до забудовників. Так, до міського голови звернулися мешканці будинку, що на вулиці маршала Рибалка, 40/2а, із скаргами на сусіднє будівництво. Однією з причин візиту мешканців будинку було те, що, за їх словами, дії забудовника можуть у майбутньому створити проблему з місцями для паркування автомобілів. Міський голова погодився, що експлуатація нового будинку буде можлива виключно за наявності місць для паркування і запевнив, що дасть завдання вивчити це питання детальніше.

«Я дотримуюся такої думки, що взагалі не варто видавати дозволів на будівництво, якщо ним не передбачена простора паркова», - переконаний Олександр Симчишин.
Один із відвідувачів прийому – Заслужений донор України Юрій Слободянюк. За своє життя чоловік 135 разів здавав кров, це, за статистикою, дозволило врятувати кілька сотень життів. Чоловік просив врахувати його заслуги перед країною і призначити пільги за сплату комунальних послуг.
«Таких людей, як ви, у нашому місті лише двоє. Дійсно, ви заслужили на пільги. Ми підготуємо відповідний проект рішення на засідання виконавчого комітету і Заслужені донори міста матимуть пільги», - запевнив очільник Хмельницького.
Досить несподіваним для всіх був візит на прийом міського голови делегації жінок, що мала бажання обговорити графік роботи міської лазні №2. Як виявилося, хмельничанки ведуть активний спосіб життя і регулярно відвідують цей заклад. Однак, останнім часом по суботах жіноче відділення лазні використовується як чоловіче. Мешканки міста з таким графіком не згодні, оскільки, за їх словами, саме цього дня їх відділення використовується найактивніше. Олександр Симчишин запевнив – їх побажання буде враховано, графік вивчать і за потреби відкорегують.
Обговорювали під час прийому міського голови і проблеми безпритульних тварин та притулку для їх утримання, нестачі громадських туалетів, виділення матеріальної допомоги на лікування тощо. 
Традиційно не обійшлося й без суперечок між сусідами через земельні непорозуміння.
alt
alt
Наступний особистий прийом громадян відбудеться за кілька тижнів у приміщенні ЦНАПу за адресою: вул. Соборна, 16. Зауважте, що прийом проводиться за попереднім записом.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02