Про роботу міського голови Олександра Симчишина та міської ради можна дізнатися у соцмережах
Субота, 16 січня 2016, 14:28

 

Всесвітня павутина стає помічником у вирішенні муніципальних проблем, допомагає швидше виявити проблему та відреагувати на неї. Кожне місто має свій унікальний досвід залучення мережі Інтернет для налагодження ефективної співпраці громади та влади.
Про роботу Хмельницької міської ради, її виконавчого комітету, міського голови Олександра Симчишина можна дізнатися не лише завітавши на офіційний веб-сайт Хмельницької міської ради, а й у соцмережах, які стали найоперативнішим джерелом інформації.
Власну сторінку у соціальній мережі Facebook веде Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.
Також у Facebook є сторінка Хмельницької міської ради, яку веде прес-служба. Посилання на соцмережу розміщенне на сайті міської ради, у верхній правій частині. На сторінці можна знайти анонси заходів, новини та вітання.
Крім того, у мережі Youtube, посилання на яку також розміщене у верхній правій частині сайту, можна переглянути відеорепортажі із засідань сесії Хмельницької міської ради. А у день її проведення – трансляцію в режимі «онлайн» на офіційному сайті міської ради.
На офіцйній сторінці міської ради розміщено банер муніципальної телерадіокомпанії «Місто», зайшовши на який можна переглянути свіжі новини про діяльність міської влади та життєдіяльність міста Хмельницького. Відеосюжети МТРК «Місто» також можна переглянути на сайті терерадіокомпанії та у мережі Youtube.
Представництво в мережі Інтернет, у тому числі в соцмережах, дає можливість оперативно інформувати громаду та журналістів про свою роботу, а також приймати скарги та пропозиції від громадян.
З 26 листопада минулого року на сайті міської ради запрацював новий розділ "Електронне звернення". Заповнити таке звернення можна, скориставшись офіційним сайтом Хмельницької міської ради, порталом Хмельницької інформаційної мережі комунальних платежів міста та через сайт Центру надання адміністративних послуг.
Звернення хмельничан, у тому числі й електронні, реєструються працівниками відділу роботи зі зверненнями громадян. Зазначені звернення перебувають на особливому контролі керівництва ради, оскільки розміщені у публічному доступі. Всі звернення, крім, звичайно, анонімних негайно реєструються і передаються на розгляд міському голові або його заступникам. Після цього до роботи підключаються безпосередні виконавці.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02