Вводити карантин у навчальних закладах міста поки не потрібно
Понеділок, 18 січня 2016, 13:46
За інформацією Центру грипу та ГРВІ Державного закладу "Український центр з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України" та Держсанепідслужби України, за період від 9 до 15 січня на грип та ГРВІ у Хмельницькому захворіло 1702 особи, з них 989 (58,1%) становлять діти віком до 17 років.
Показник захворюваності на грип та ГРВІ за тиждень у місті не перевищив епідемічний поріг і становить 64,3 на 10 тисяч населення. Летальних випадків серед хворих на грип та ГРВІ на території міста не зареєстровано. Тому фахівці міських управлінь освіти та охорони здоров'я разом із санепідеміологами міста проаналізували рівень захворюваності на ГРВІ та грип у Хмельницькому і дійшли до висновку, що наразі припиняти навчання в школах та садочках потреби немає. Кількість відсутніх учнів та вихованців ДНЗ, що пропускають навчання у зв'язку з хворобою, порівняно з минулим тижнем майже не зросла, до подолання епідеміологічного порогу ще досить далеко.
«Якщо, раптом, ситуація із захворюваністю на грип та ГРВІ погіршиться, то ми того ж дня зберемо засідання спеціальної комісії та уже з наступного дня введемо карантин в школах та садочках» - запевнив міський голова Олександр Симчишин.
Показник сумарної захворюваності на грип та ГРВІ серед населення міста протягом епідеміологічного сезону 2015-2016 р.р. (починаючи з 40 тижня 2015 р.) складає 952,7 на 10 тисяч населення (торік за такий же період – 959). За цей час госпіталізовано всього 676 осіб, - 1,8 % від всіх захворілих, з них 530 дітей віком до 17 років - 2 % від загальної кількості.
Однак, у зв'язку з сезонним підвищенням випадків застудних та інфекційних захворювань, у закладах освіти міста обмежено проведення масових заходів.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02