У музеї оселився дивовижний «Світ казкових героїв»
Вівторок, 19 січня 2016, 13:50

alt

У музеї історії міста Хмельницького відбулося відкриття виставки «Світ казкових героїв» учнів Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга».
В її експозиції представлені 30 робіт, виконаних у техніці художнього розпису «холодний батик». Вихованці класу викладача Зої Сніцар, найменшим з яких виповнилося лише 7 років, вперше відчули характерні властивості нової для них техніки. Натхненні пригодами улюблених казкових героїв, учні із задоволенням втілювали своє бачення казки на тканині. Палітра фарб вражає різноманітністю кольорів та відтінків, а яскраві контрасти, легкість та витончені деталі зачаровують глядача. На полотнах юних митців - персонажі українських народних казок та казок відомих зарубіжних письменників. Привітали маленьких художників та створили атмосферу свята учні вокально-хорового відділу ХДШМ «Райдуга» (викладачі Аліна Севак та Ірина Красовська).
Під час урочистого відкриття виставки начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради Артем Ромасюков підкреслив важливість розвитку здібностей дітей для майбутнього нашої держави та висловив надію, що у майбутньому особисто відвідає персональні виставки юних митців, які стануть справжніми художниками. Артем Євгенійович побажав юним художникам подальшого активного творчого розвитку та вручив грамоту від управління культури і туризму Хмельницької міської ради.
Директор Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга» Олена Бондар подякувала Зої Сніцар від усього колективу школи за значний внесок у творчу і виховну роботу закладу та подарувала набір фарб для художнього розпису у техніці «холодний батик».
alt
Завітайте до «Світу казкових героїв» та пориньте у дивовижний світ казки, який триватиме впродовж січня, аби пересвідчитися у майстерності юних художників, які навчаються у Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга».
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02