Вмінню захищати власну гідність школярів навчали фахівці Центру соціальних служб
Вівторок, 19 січня 2016, 15:17

Однією з актуальних проблем у сучасному світі є торгівля людьми. На жаль, це ганебне явище має місце і в Україні. Використовуючи складну економічну ситуацію в Україні, високий рівень безробіття, малу обізнаність населення нечисті на руки ділки організували кримінальний бізнес - запрошення громадян працювати за кордоном, де вони зазнають жорстокої експлуатації, заробляючи мізерні кошти для себе і тисячі - для організації цього бізнесу.

Такий експорт «живого товару» здійснюється до багатьох країн світу. Чоловіків використовують у якості будівельників, шахтарів, працівників на плантаціях, жінок - як домогосподарок, кравчинь, посудомийниць. Що стосується дітей, то вони також втягнені в найгірші форми праці, виконання яких небезпечне й шкідливе для дитини і заборонене міжнародним і національним законодавством. Найстрашніше - це комерційна сексуальна експлуатація, та вилучення органів.
alt
З метою інформування про проблему понять «торгівля людьми», «рабство», привернення уваги учнів до гендерних проблем, питань про честь та гідність людей; про причини та наслідки гендерної дискримінації; формування у школярів навичок обережної поведінки та вміння захищати власну гідність, толерантного ставлення до постраждалих від торгівлі людьми; формування власного ставлення до торгівлі людьми як порушення прав людини та ганебного явища сучасності працівниками Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі СЗОШ №29 для учнів 7-8 класів було провели відеолекторій на тему: «Запобігання виникнення торгівлі людьми, та потрапляння в трудову експлуатацію». Актуальність теми підтверджується тим, що свобода людини є однією з головних цінностей сучасного цивілізованого суспільства.
 
За інформацією Хмельницького міського Центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02