Комунальні підприємства міста утилізують новорічні ялинки
Середа, 20 січня 2016, 17:08

Раціональний підхід до утилізації ялинок, що у свята тішили хмельничан в їх домівках, використовують комунальне підприємство “Спецкомунтранс”, комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатаії доріг та ЖЕКи обласного центру. Спеціальні машини їздять міськими вулицями і збирають викинуті хмельничанами після новорічно-різдвяних свят ялинки, відвозять на міський полігон твердих побутових відходів, де їх переробляють на дрібну щепу і далі використають для опалення приміщень.

alt

Сьогодні працівники комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста демонтували лісову красуню, яка впродовж всіх свят прикрашала майдан Незалежності України і дарувала чимало позитивних емоцій дітям та дорослим хмельничанам. Близько 400 ялинок, з яких вона складалася,за допомогою деревоподрібнюючої машини переробили на дрібні тріски, які використають для опалення теплиць та адміністративного приміщення підприємства.

Така ж доля чекає і новорічні ялиночки, які були встановлені до свят поблизу кінотеатру ім. Т. Шевченка, на майданчику поблизу колишнього кінотеатру “Сілістра”  та у мікрорайонах міста. 
 
alt
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02