Хмельницькі спортсмени отримали подарунки від очільника міста
Середа, 20 січня 2016, 17:27

Міський голова Олександр Симчишин нагородив грамотами та цінними подарунками представників спортивної еліти міста - юнаків, що у 2015 році своїми досягненнями прославили Хмельницький на весь світ. «Бажаю, щоб ваші перемоги примножувалися і мета, яку ви визначили, була досягнута, - сказав Олександр Симчишин молодим людям. - Примножуйте славу нашого міста! Бажаю вам використовувати спортивні здібності лише за призначенням. Ведіть здоровий спосіб життя, агітуйте за нього інших! Дякую вам за нагороди, які ви принесли місту!»

alt

За вагомий внесок у розвиток спорту та особисті досягнення на Чемпіонаті світу з контактного карате грамотами міської ради та цінними подарунками нагородили заслуженого тренера України Олександра Воробйова та переможців Чемпіонату світу з контактного карате Сергія Бойчуня, Вадима Олійника, Тараса Стрільчука. Також грамоти та подарунки отримали майстер спорту, тренер ФІДЕ Михайло Герасименюк і кандидат в майстри спорту з шахів Вадим Разін.

alt

Хтось витрачає час на алкоголь та сумнівні розваги, не втомлюється нарікати на складність життя в сучасному суспільстві, а хтось впевнено удосконалює свої фізичні здібності та долає спортивні олімпи, демонструючи неймовірну силу волі та жагу до перемоги.

 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02