Бібліотеки єднають Україну
Четвер, 21 січня 2016, 11:06

У надзвичайно затишній та дружній атмосфері в центральній бібліотеці Хмельницької міської ЦБС 20 січня вже вдруге відбувся веб-міст «Бібліотеки єднають Україну». Захід присвятили річниці підписання договору про дружбу та співпрацю між містами Хмельницьким і Старобільськ Луганської області (23 січня 2015р.) та Дню Соборності України.

alt
alt
У читальних залах Старобільської районної бібліотеки та Хмельницької міської центральної бібліотеки для творчого спілкування зібралися читачі, бібліотекарі, літератори – учасники фестивалю «Слово єднає!», журналісти. Зовсім юні, молоді та досвідчені літератори декламували власні поезії, обмінювалися враженнями та гарними побажаннями. Усі присутні бажали один одному миру, спокою та злагоди… Отже, мрії у нас однакові.
alt
alt
Така комунікація сприяє налагодженню суспільного діалогу між громадами міст, дає змогу порозумітися.
«Бібліотеки скорочують відстань між нашими містами. Вже не вперше ми маємо можливість поспілкуватися з творчими людьми Старобільська. – зауважив Віталій Міхалевський, голова правління обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка, – Кожне таке спілкування підтверджує той факт, що українці і на сході, і на заході єдині у своєму прагненні миру».
«Дуже символічно, що саме напередодні дня возз’єднання східних та західних земель України через бібліотеку ми змогли протягнути руку дружби Донбасу, – зазначила студентка гуманітарно-педагогічної академії Настя Лукій, – і це показує, що ми поряд».
Спілкувалися зі старобільчанами і голова Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» Володимир Захар'єв, поетеса Галина Корицька, юні таланти Володимир Сідлецький та Настя Лукій.
Приємно, що у Старобільську бібліотекарі влаштували інформаційний куточок «Знайомтесь: Хмельницький», де зібрані інформаційні видання, твори хмельницьких авторів, подаровані делегаціями з м. Хмельницького.
Учасники веб-мосту також долучилися до флешмобу «Україна єдина», який оголосили Світовий Конгрес українських молодіжних організацій та ВМГО «Батьківщина молода».
 
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02