Про міське господарство, податки та плани на майбутнє розповідав у прямому ефірі міський голова
П'ятниця, 22 січня 2016, 15:14
Вчора очільник Хмельницького Олександр Симчишин був гостем прямого ефіру телепрограми "Тема" на каналі "Поділля-Центр".
Свою розмову із ведучою міський голова розпочав із вшанування пам'яті полеглих рік тому на території Донецького аеропорту кіборгів. Далі говорили про готовність міста до зими, бюджет, несанкціоновані забудови тощо.
За час майже годинного діалогу у студії пролунало так багато телефонних дзвінків від хмельничан, що у ведучої просто не залишалося часу аби поставити очільнику міста свої запитання.
Так, наприклад, мешканка віддаленої частини мікрорайону "Озерна" просила міського голову звернути увагу на відсутність там громадського транспорту.
«Зараз ми переглядаємо схеми наявних транспортних маршрутів, вносимо зміни. Цілком можливо, що зовсім скоро "маршрутки" курсуватимуть і з так званого району "Трьох ведмедів", також плануємо розглянути варіант з'єднання одним маршрутом Озерної та Ракове» - відповів у прямому ефірі Олександр Симчишин.
Були у глядачів й питання стосовно кадрової політики міського голови, боротьби з гральним бізнесом, нестачі безкоштовних ліків для хворих на цукровий діабет.
Телефон студії не замовкав. На жаль, не всі глядачі змогли задати свої запитання у прямому ефірі, проте, Олександр Симчишин готовий вислухати звернення особисто під час прийому громадян 5 лютого у приміщенні ЦНАПу.
Запис телепередачі за участю міського голови можна переглянути за посиланням.
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02