Перемоги хмельницьких моделістів
Вівторок, 16 лютого 2016, 16:09
Цими вихідними у Броварах відбулася відкрита міжрегіональна виставка-конкурс з історико-технічного стендового моделювання «МікроМодель -2016». Стендовий моделізм – створення макетів, які точно відтворюють зовнішній вигляд і деталі оригінальної моделі.
Цьогорічну виставку приурочили Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Аби взяти участь у ній з’їхалися моделісти з усіх куточків України. Для участі у конкурсі було зареєстровано більше ніж 500 експонатів – точні копії, виконані з використанням різних матеріалів – пластику, картону, паперу і дерева.
alt          alt
Серед конкурсантів були професіонали, групи та команди майстрів, навіть родини. Учасники змагалися у трьох вікових категоріях: до 14 років, 14-18 років і старші за 18.
Приємно відзначити, що із чудовими результатами з «МікроМоделі - 2016» повернулися вихованці судномодельного гуртка (керівник – Юрій Гаркавенко) та гуртка історико-технічного стендового моделювання (керівник – Ігор Гончаренко) Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва. Як результат – дев’ять І місць, два ІІ місця та одне ІІІ місце.
alt
Обирала найкращі роботи суддівська колегія, яка складалася з трьох визначних моделістів. Долучитися до суддів могли і конкурсанти. Кожна група за масштабом, номінація та вікова категорія отримали своїх переможців. Був визначений конкурсант, який здобув приз глядацьких симпатій. Переможців нагородили дипломами, медалями та подарунками. Вітаємо усіх учасників конкурсу з перемогами та бажаємо подальших успіхів!
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02