Хмельницький — відкрите місто
Вівторок, 16 лютого 2016, 16:41
Сьогодні Очільник міста Олександр Симчишин підписав меморандум про співпрацю між фондом “Східна Європа”, виконавчим комітетом міської ради та ГО “Хмельницька ініціатива” у реалізації проекту “Відкрите місто”.
Фактично співпраця між цими організаціями уже розпочалася — так, вже відомий містянам сервіс електронних петицій — теж результат роботи цих організацій. Проте зовсім скоро в Хмельницькому запрацює й інший, ще масштабніший, проект - “Відкрите місто”. Він спрямований на організацію співпраці влади з громадою.
alt
З 1 березня кожен хмельничанин зможе повідомити про громадську (не особисту) комунальну проблему, зареєструвавшись на сайті. Далі, після модерації, кожна така заявка потрапить на розгляд до відповідальної за її виконання організації та зобразиться на сайті зі статусом нової. Якщо звернення взято до виконання, воно змінює свій статус на таке, що перебуває у роботі. Після вирішення проблему “закривають”. Якщо ж заявник не погоджується з тим, що повідомлену ним проблему усунуто, він може відкрити її повторно. Також під кожним зверненням можуть підписатися й інші хмельничани, це дозволить зрозуміти, що проблема таки важлива.
Як користуватися сайтом — можна побачити на відео за посиланням.
alt
«Хмельницький — 22-ге місто, яке бере участь у проекті. Тут надзвичайно активна громада, - каже президент фонду “Східна Європа” Віктор Лях. - Розпочали його реалізацію ми два з половиною роки тому з 5 пілотних міст. Сьогодні портал “Відкрите місто” працює активно. Раніше, щоб звернути увагу чиновника на якусь проблему, потрібно було писати звернення, та чекати відповіді. Завдяки проекту, за допомогою звичайного телефону чи комп'ютера, ви можете повідомити про проблему, її відразу ж отримає виконавець, який матиме визначений час на її вирішення. Всі дії із вашою заявкою будуть автоматично зображатися на сайті opencity.in.ua.».
«Проект передбачає не лише співпрацю влади та громади, але й спільну відповідальність, - каже міський голова Олександр Симчишин. Дякую президенту фонду Віктору Ляху і голові ГО “Громадська ініціатива” Олегу Черненку за спільну роботу!»
Модеруватимуть надіслані звернення представники ГО “Громадська ініціатива”. Кожен, хто відвідає сторінку Хмельницького на сайті opencity.in.ua , зможе побачити всі наявні проблеми у місті. Представники влади не матимуть жодного впливу на роботу сайту.
alt
Останнє оновлення на Четвер, 18 лютого 2016, 18:52
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02