Навчально-матеріальна база Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності поповнилася реанімаційним роботом-тренажером
Середа, 17 лютого 2016, 12:32

 

Існуюча багаторічна тенденція щодо виникнення великої кількості надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, бойові дії на Сході нашої держави засвідчують нагальну потребу підвищення якості навчання населення не лише правилам  поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій, а й способам надання першої долікарської допомоги постраждалим.
altЗа сприяння міського голови Олександра Симчишина та депутатського корпусу Хмельницької міської ради для Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області придбано робота-тренажера «ТАРАС». На це з міського бюджету виділено 60 тисяч гривень.
Реанімаційний тренажер дасть можливість значно підвищити якість підготовки фахівців під час проведення практичних заходів із відпрацювання навиків надання першої долікарської допомоги з проведення серцево-легеневої та мозкової реанімації. Він має усі анатомічні орієнтири живої людини. Високий рівень наглядності та реалістичності дозволить майстрам виробничого навчання, під час проведення тренінгів, не лише ознайомити слухачів із алгоритмами проведення серцево-легеневої реанімації та непрямого масажу серця, а й набути слухачами практичних навиків порятунку людини в екстремальній ситуації. Завдяки відображенню на екрані монітора та грудині робота усіх дій, що проводяться, слухачі матимуть можливість контролювати їх результативність.
Тренажер працює у навчальному режимі для відпрацювання окремих елементів реанімації. Крім того, запрограмовано чотири тестових режими, в залежності від кількості тих, хто надає допомогу.
        
За інформацією Навчально-методичного центру цивільного захисту
та безпеки життєдіяльності Хмельницької області
 
 

(c) Хмельницька міська рада, виконавчий комітет
(c) Офіційний сайт розроблений і супроводжується ХМКП "Хмельницькінфоцентр"
Використання матеріалів дозволяється за умови обов'язкового посилання на джерело  www.khmelnytsky.com

E-mail:

rada@khmelnytsky.com

Поштова адреса:
вул. Гагаріна, 3
м. Хмельницький
29013, Україна
тел./факс: (0382) 76 45 02